Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako su tvoje app, da. Ako nisu, rekoh vec sta kako.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
ako pominje bracu ruse, to je verovatno rutracker.
 
Ili 4pda forum.
 
Definitivno sam kao dete :(

Ponadao sam se da je pro verzija jer pusta sve kanale, ali ocigleno nije.

Ne kapiram taj deo slika u slici. O cemu se tu radi?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Гледаш два различита канала истовремено и позиционираш како желиш.
4aaea66f824452c0ba1153e22839a83a.jpg


Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
To je fantasticna opcija. Bas dobro izgleda

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Samo sto ti svaki prozor racuna kao jednu konekciju ako se dobro secam.
 
Tako je[emoji106]

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Hocete da kazete da moraju da budu ubacena dva stalker naloga kako bi se u dva prozora gledala dva razlicita kanala?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nop, vec da ti provajder omogucava vise konekcija

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Može i kad imaš npr 2 različite m3u liste,iz svake pustiš određeni kanal i radi.Sa Stalker-om ne znam jel moguće.
 
Kapiram o cemu se radi. Ima naloga koji mogu da se koriste na dva ili vise uredjaja istovremeno pa se onda moze izvesti to sa deljenjem ekrana

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Odličan je tivi mejt, sa zadovoljstvom sam ga platio.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Meni ta funkcija na tivimate picture in picture ne radi na Sonijevom televizoru ili ja ne radim nešto dobro. Kada na jednom kanalu kliknem na pip tv ode na home screen. Imam malu sliku tog kanal ali kada ponovo uđem u tivimate taj kanal se otvori u punom prozoru?
 
Nije to ta opcija. Multiview je za više kanala. PicInPic je kao multitask uđeš u Kodi(ili neku drugu app) dok u uglu gledaš fudbal recimo.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Hvala ti. Meni multiview bio isključen u opcijama pa se nije ni prikazivao.
 
Jel vama normalno radi geniptv?
 
Izgleda opet mene zeza neki ip block. Vreme za reset modema.
 
Imam na TVu instaliranu "narodnu" verziju TiViMate-a i imam sledeci problem. Normalno upisem link za IPTV listu u program i sve radi normalno. Medjutim posle nekoliko dana lista se promeni, tj. dodaju se neke serije, ali to program ne registruje. Napominjem da imam u programu ukljucenu opciju da se lista osvezi svaki put kada ukljucim program. Takodje pokusavam i manuelno da radim update. Svaki put mi program odgovori da je sve updateovano, ali nije tako. Jedino resenje mi je da izbrisem listu iz programa i da je ponovo upisem. U cemu moze da bude problem? Da li je problem u "narodnoj" verziji ili je problem mozda sto lista ima veliki broj kanala, filmova i serija (preko 35000)?
 
Samo brisanje kes i data pomaze, pa ponovo ukucavanje, verovatno je do narodne verzije.
 
Треба да унесеш линк од листе, а не листу, да би ти се аутоматски ажурирало
Измена: сад видим да си на једном месту поменуо линк, а на другом листу. У сваком случају, јави ми на ПП која је листа у питању, да пробам и ја. Мада, мислим да није до верзије него да сам тивимејт лоше барата са тим листама преко 10.000 канала/филмова...
Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Bag je, meni nece listu od stotinjak kanala da uradi update, narodne 2.7.5/2.8.0
 
Bag je, meni nece listu od stotinjak kanala da uradi update, narodne 2.7.5/2.8.0
Nije bag, anti-piratska metoda/zaštita, nazovi je kako hoćeš. Neće da obriše EPG već ga gomila u nedogled, pravi se da ne može da osveži listu itd. Doduše, neko nema tih "bagova", neko ima. Nasumično je.
 
Pa bag u narodnoj.
Nemam problem sa epg-om ali koristim svoj, zauzece storidza oko 70 mega, pogledajte odakle vucete epg i koliko je velik taj fajl a zna da bude ogroman jer kad se .gz raspakuje znacajno se poveca.
 
Jel to neka free lista ili? jel moze neki info? vidim spominje se cena od 5e za godinu?Jel moze neki info ili link?
 
Poslednja izmena:
To je licenca za tivi mate aolikaciju za godinubdana, a oko 25e je trajns licnca. Tivi mate je pk meni fantastican program i na njemu mi liste koje imam rade fantasticno, mnogo bolje nego na stb emu iako i stb emu izgkeda fantasticno. Jedino sto ne znam da li tivi mate ima vod jer ja to na ovoj neplacenij verziji 3.0.1 ne vidim. Jedino mi to nedostaje, mada mozda i to postoji na kupljenoj verziji jli eventualno na krekovanoj kada je budu odradili braca Rusi :)

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Uglavnom kineske. Kupljene ili dobijene.
 
ubacio 2 liste za DZ dobijene i pici u tivimate placena verzija, odlicno, doduse jedna lista nema epg

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno