Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pitanje TiVimate:
Kako da aktiviram EPG za Stalker portal? Kada taj isti portal unesem u SFVIP player, on učita EPG, ali ne znam kako to da namestim na Tivimate.
Koliko znam nema nikakvih podešavanja za EPG za Stalker Portal liste. Ja bih najradije onemogućio EPG za sve SP liste jer napuni 1GB+ za nedelju dana pa moram da brišem kompletan EPG uključujući i moj EPG...
 
ЕПГ са србијан форума својевремено је био најбољи. Данас међутим јесте само бледа сенка некадашњег.

Послато са Nova 5T
 
@Stock Da, kupljena Premium verzija, i nema automatskog povlačenja. Razumeo sam te da Premium verzija to automatski uradi, bez ikakvog podešavanja url u EPG?
 
Samo se ukuca taj URL i to je to, nema nikakvih dodatnih podešavanja.

ЕПГ са србијан форума својевремено је био најбољи. Данас међутим јесте само бледа сенка некадашњег.

Послато са Nova 5T

Ima li neki bolji, a da je u istom obliku :)
 
Poslednja izmena:
ЕПГ са србијан форума својевремено је био најбољи. Данас међутим јесте само бледа сенка некадашњег.

Послато са Nova 5T

Kapiram, treba to sve sloziti, ima tu dosta posla a uglavnom je suvoparno ...
 
meni narodnjak vuce za gotit ali je to sve onako nije perfektno, logotipa za kanale nema
 
Ako vuces .m3u izvuci kanale koji su ti bitni pa vuci svoje logoe itd ... ako vuces hiljade kanale tu nema leka, ko bi sve to slozio.
 
ma ne treba mi kogo nego kazem, zapravo ne treba mi nista samo da moze da se gleda
 
Пај сад јавно! Сви добродошли - ТВВИЕТ тест јавни
Корисничко име: tvviet1
Лозинка: test32580
Тест траје сутра до подне. tvviet.gs као и андроид апликација
Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Пај сад јавно! Сви добродошли - ТВВИЕТ тест јавни
Корисничко име: tvviet1
Лозинка: test32580
Тест траје сутра до подне. tvviet.gs као и андроид апликација
Послато са Nova 5T
Koji je domen da bih ubacio u iptv smarters

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Пај сад јавно! Сви добродошли - ТВВИЕТ тест јавни
Корисничко име: tvviet1
Лозинка: test32580
Тест траје сутра до подне. tvviet.gs као и андроид апликација
Послато са Nova 5T
hvala za ovo! jel mozes da objasnis opet kakva je fora sa placanjem za dva uredjaja u isto vreme, koliko to kosta? da li moze sa razlicitih ip adresa da se gleda ako se to uzme?
 
Moras da gledas ili preko njihove aplikacije, AK IPTV PLAYER ili preko njihovog sajta. M3U liste i ostalo daju samo ako se pretplatis.
 
Hvala za test!

Ima li naznake da će biti Nick jr i Nickelodeon sa srpskom sinhronizacijom?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Podzrav. Vjerovatno cemo sutra dodati i nickJR srb, a provjerit cemo za nickelodeon

Ps. hvala svima na lijepim rijecima
 
Fino deluje ova njihova android aplikacija.
Funkcionalna je, jedino 4K kanali (SK 4K i Test 4K) samo zvuk imaju, slike nigde. Kvalitet SK i Arena je dobar!
 
Poslednja izmena:
Je li neko probao test na tivi mate

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Sto se tice vise uredjaja, moguce je gledati istovremeno na 3 uredjaja sa iste ip

sk4k se moze gledati i preko externog playera ili eventualno korisitti nasu uslugu recimo preko smart iptv, tivimate i slicnih app. Takodjer, gledanje unazad na 100 kanala je moguce preko bilo kojeg playera
 
Ja nisam uspeo da se ulogujsm u android apk tviet, prijavljuje pogresnu lozinku

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Пај сад јавно! Сви добродошли - ТВВИЕТ тест јавни
Корисничко име: tvviet1
Лозинка: test32580
Тест траје сутра до подне. tvviet.gs као и андроид апликација
Послато са Nova 5T
Hvala. Prvi put imam prilike da vidim kako tvviet izgleda. I mogu reci da sam prijatno iznenadjen. Ovo vredi za 12e mesecno ili 10e za tri meseca. Ja hteo da uzmem eon sportski+porodicni (999 din) - 30 kanala, dok tv viet za 10e ima 213 kanala. Samo uporedjujem broj kanala. Kvalitet tvvieta sasvim pristojan,bar za moje potrebe (sk, nova sport, nova s, n1... i jos koji kanal pride). Samo se nadam da su kanali stabilni kad su neki veci sportski dogadjaji. Eon van mreze (paketi) bas stucaju u poslednje vreme nebitno sa kog neta. Tako da ako je tvviet stabilan ovo moze biti ozbiljna alternativa za dopunski iptv sadrzaj.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno