Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Bolji je od p20,poredili smo sa note 9 ,bolje je osvetljen i bolja he crvena boja,plava i zelena bolja tj dinamicnija na note 9,po meni su i tu razlike jako minimalne, rezolucija bar po meni nikakav problem jer ga uvek drzim na full hd ne zbog baterije nego sto ne vidim apsolutni nikakvu razliku
 
Bolji je od p20,poredili smo sa note 9 ,bolje je osvetljen i bolja he crvena boja,plava i zelena bolja tj dinamicnija na note 9,po meni su i tu razlike jako minimalne, rezolucija bar po meni nikakav problem jer ga uvek drzim na full hd ne zbog baterije nego sto ne vidim apsolutni nikakvu razliku
Hvalaaa

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ali kako se puni, ovo je neverovatno. Petnaest minuta i spremno za dan korišćenja.
Osim što su retardi izbacili džek za sluške apsolutno nemam zamerki.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ali kako se puni, ovo je neverovatno. Petnaest minuta i spremno za dan korišćenja.
Osim što su retardi izbacili džek za sluške apsolutno nemam zamerki.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
I meni je mate 20 pro tako punio pa za 6 mjeseci kapacitet baterije osjetno opao, sve je to na silu
 
I meni je mate 20 pro tako punio pa za 6 mjeseci kapacitet baterije osjetno opao, sve je to na silu
Naravno, ja to gasim cim kupim mob..

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
I meni je mate 20 pro tako punio pa za 6 mjeseci kapacitet baterije osjetno opao, sve je to na silu
Kad sam to pisao u OP6(t) temi, rekose mi da je nova tehnologija u pitanju. :D Jedino kad bi bateriju podelili u gomilu odvojenih celija, a to se nece desiti skoro. Cemu onda super punjaci, ako baterija oslabi vec nakon nekoliko meseci... Xiaomi najavio 100w punjac, ako baterija ne bude podeljena u celije, ima da oslabi za 2 meseca. :d
 
Svaka baterija slabi i degradira samo je pitanje koliko, meni na ip za 3 meseca 2% ( tako kaze telefon ) a puni se sa 1A 5W... mogu da zamislim na 30-50 ili ne daj boze 100...
Totalno nepotrebno nekome ko puni nocu dok je neprocenjivo biznis korisnicima.
Mogu da zamislim koliko znaci velikom broju kineza koji rade 10-12h dnevno i koji su u frci, zurbi. Kad degradira za godinu dana u garanciji promenis i cao


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Veruj mi da nije nepotrebno uopste,po meni jedna od naprednijih funkcija,telefon dosta koristim i za 20min ga napunim dovoljni da izgura pola dana

Edit: garancija postoji u pravu si i pravac po novu bateriju ako izgubi dosta na autonomiji
 
Poslednja izmena:
Ma naravno ko koristi telefon u poslovne svrhe ali ozbiljno, njemu to itekako znaci, nece sigurno da razmislja u toku dana da puni telefon 2h 70% vec za 30 min uz kafu, pauzu sta god. Mada sad dosta pravih biznis korisnika su vezani za racunare tak oda imaju pristup struji u vecini dana ali sta sad. svakako lepo je imati to i nemam apsolutno nista protiv cak sta vise ne marim za bateriju dokle god imam garanciju.
iako moj posao zavisi od komunikacije mailovima i racunara volim da imam sto vise funkcija a ne manje ( Rece ja i prepoznah ironiju i sarkazam posto koristim IP dosta dugo ) hahaha. izvinjavam se skretanju sa teme.
 
Neka me neko ispravi ako gresim, ali mislim da baterija nakon 6 meseci ne moze da se menja na njihov trosak ako opadne kapacitet. Jedino ako uredjaj ne radi kako treba zbog iste. Tipa gasi se i slicno.
 
Sa rešenjem koje gura oppo ne bi trebalo da bude takvih problema. Ne znam koja tehnologija stoji iza punjenja ovih novih Huawei uređaja

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Oppo trenutno ima najbrze punjenje, 50W. Ali fazon taj punjac napuni 3700 mAh do 65% za 17 min dok Xiaomi 100W napuni komplet mob sa 4k mAh za to vreme. [emoji23]
02d0d5099155b444b25c6fa04642ed6e.jpg
 
Bila ti je ne ispravna baterija. Onda bi za godinu dana kapacitet opao vise od 50%. Za god i po crkla baterija...
Za god dana da opadne 10-15% sa brzim punjac ima je ok. Ali tipa 40-50% to je u pitanju losa baterija fabricki
 
Pixel 3 pravi ovako mutne fotke? Ovakve fotke ne pravi ni prvi pixel, a ne trojka.
 
Zato što je u pitanju extreman LL

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Svakako kamera u LL ubija i tesko da ce moci da parira neka ove godine. Ne znam kako ne mogu da srede video da bude bar na nivou konkurencije. Imaju hardver i da budu i najbolji sto se videa tice
 
Ni meni nije jasno za video mada su ga sredili donekle,dosta je bolji od m20 pro
 
Veruj mi da nije nepotrebno uopste,po meni jedna od naprednijih funkcija,telefon dosta koristim i za 20min ga napunim dovoljni da izgura pola dana

Evo i ovom Špancu možeš da napišes da pokuša da ugasi PG :) najveća mana uz video snimke mu je auto dimovanje ekrana :) kakav čudan sw feature od strane Kineza ..
https://youtu.be/D0dzVvNZMNc




Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Zatamnjivanje kad ne treba [emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne mogu se nikako odlučiti između P30 Pro i S10 (običnog, ne plus) Hteo sam S10 jer ultra wide mnogo širi ugao ima, softver mi bolji ( prošle godine sam uzeo P20 pro kad je izašao i nikako mi se ui nije svideo, plus stabilnost loša) i dimenzije, stereo zvučnici, lično mnogo mi lepša "rupa" u ekranu, ali ona ponuda u mts sa kontrolom troškova za P30 Pro je baš dobra.

Taman sutra hteo otići uzeti S10 i sad pročitam ovde za kontrolu troškova tarifu...
Ne kuburi mi se više sa velikim telefonima nikako, ali...
 
Ako namestim osvetljenje hocu da tako bude a ne da mi softver jos dodatno smanjuje,prvi put sam prodao m20 pro zbog toga pa sam video da ima resenje i kupio ga opet,
 
Nazad
Vrh Dno