Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Pojavio se 10.1 na ff

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Uspeo da ažuriram P30 pro po ovom uputstvu na verziju 10.1 build 123 patch 5... Sve radi ok...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
Super. Ja bih probao za p30, ali nema pacheva jos, ne fleshuje mi se klot verzija i ovako bugljiva. Valjda onaj @Iprofesor stavi i packages za patcheve.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ne radi mi Google time-line. Još nekom? Odnosno location history.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Gledao na xda, sklonili su link

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Gledao na xda, sklonili su link

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Ko skolnio link? Tamo je sve ok, tema usijana na xda. Treba u svakom slucaju biti oprezan. Ni oni nisu bas sigurni sta sve rade. Uce u hodu ali za sad sve funkcionise. Ja za p30 mislim se jos uvek, evo pystio je patch03, ali tek kad ih pitas. Malo su vise skoncentrisani na p30 pro.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Bzvz što više nemam native snimanje razgovora, to mi je baš bitna stavka, ovako sve radi odlično i još fluidnije nego na 10.0

P30 Pro
 
Ne znam o čemu se radi na xda ali ovo preko ff je sigurno da se odradi update?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Na 10.1 je ubačen EIS pri snimanju sa uw kamerom i deluje da je razlika u bojama izmedju kamera tokom snimanja videa značajno upeglana. Što se ostalih detalja za kameru tiče, 40mpx rez je sada posebna stavka u meniju "more" i zove se visoka rezolucija. Moguće je uključiti veštački horizont na auto modu, moguće je glasovno "okidanje" i još par sitnica. Telefon leti! Tek sada ne vidim nikakvu potrebu za prelazak na p40 pro

P30 Pro
 
@Spanjeli Raduje me to što govoriš.
Isprati, molim te, battery life i SoT.
Meni su lošiji rezultati bili na 10.0 u odnosu na 9.1

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Druze sta si koristio za link u HISuite proxy?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
^ Otvori link u pretraživaču pa ga odatle kopiraj, verovatno tu grešiš

P30 Pro
 
Linkove obelezene na slici koristim? IMG_20200613_151651.jpg

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
I obavezno radi eventualne greške aplikaciju otvarati na desni klik pa Open with administrator. Sve radi savršeno...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Moze li neko da mi objasni ako se razume.Instalirao sam "Firmware Finder" i otisao na "get information".Izbacio mi je informaciju za model "MAR-LX1A" a za build "MAR-L21A 10.0.0.193 (C431E8R2P7)".Zasto se ove informacije razlikuju, mislim na model MAR-LX1A" i build "MAR-21A"? Zar to nisu dva razlicita modela i kako je moguce da na model imam MAR-LX1A a za build MAR-L21A? Nista apsolutno nije menjano zadnji update regularno preuzet preko podesavanja.
 
E sad da malo istrazujemo.
Screenshot_20200613_193814_com.huawei.android.hwouc.jpg

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
P30 Lite sa oznakom MAR-LX1A a build sa oznakom MAR-21A?!Ne razumem kako moze da se razlikuje.Slucajno otkrio.Ako neko zna bio bih zahvalan da mi objasni.
 
P30 Lite sa oznakom MAR-LX1A a build sa oznakom MAR-21A?!Ne razumem kako moze da se razlikuje.Slucajno otkrio.Ako neko zna bio bih zahvalan da mi objasni.
Lx1 je koliko znam od ranije univetxalna oznska za L01 ili L21 u zavidnosti dal je Single sim ili Dual sim. L21 znaci dual sim a A oxnska je vezana za model sa vecom rsm memorijom.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
@Spanjeli Raduje me to što govoriš.
Isprati, molim te, battery life i SoT.
Meni su lošiji rezultati bili na 10.0 u odnosu na 9.1

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Meni pa baterija jos na 100%, a pola sata ne ispustam iz ruke telefon.... Screenshot_20200613_203145_com.huawei.systemmanager.jpg

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Kako alexxxxx? Meni padne na 99% posle 5-10 min. Tel star 3 ipo meseca

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Kako alexxxxx? Meni padne na 99% posle 5-10 min. Tel star 3 ipo meseca

Sent from my P30 using Tapatalk
Ma opusti se, dugo je ovaj bio na kablu oko fleshovanja pa se malo prepunila [emoji6]. stabilizovace se. Javicu sutra koji su utisci i baterija. Za sad vidim da nije aktivna opcija MeeTime i Celia. Ostale opcije najavljivane u 10.1 koliko vidim lepo funkcionisu.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno