Šta je novo?

Gde kupiti NOV iPhone 6 ili se?

Bobajakuda

Slavan
Učlanjen(a)
15.09.2013
Poruke
2,263
Poena
240
Drugarica hoce da kupi iPhone 6 ili se. Ja nisam prvrzen nijednom brendu telefona pa citam sve teme na forumu. Koliko sam ispratio tesko se moze kupiti nova 6-ica. Uglavnom su refabrikovani ili gresim?
Ona bi pre uzela 6 nego SE jer joj je ekran taman ekran dok je 4 inca malo, ali ako mora njega onda ce uzeti samo da bude jabuka. [emoji16]
 
Mi na poslu nažalost još uvek podržavamo 6. I bukvalno 6s i 7 su avioni spram 6.

Jel mora apple? To je već 5 generacija star uređaj i mislim da mu je ovo kraj što se tiče update-a.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Pa ne mora nego znam da mnogo voli iPhone, a bili su mnogo skupi pa nije bila u mogucnosti da uzme. Ja sam joj predlozio Xiaomi medjutim nece ni da cuje. Gledala je jos Huawei P9 mini lite(valjda tako ide naziv) i Samsung J4.
SE nije toliko star model. Vidim u temi na forumu da su ljudi zadovoljni.
Jel sme da se napise ko su pouzdani prodavci Apple telefona? Ima ih dosta samo ne znam ko je siguran.
 
Poslednja izmena:
Bitna je, i to bas. Trenutno ima J5 2105 od 8gb i ono je nocna mora. Znam to jer sam ga i sam imao. Od 8 je dostupno nesto smesno i konstantno iskace obavestenje o punoj memoriji.
Video sam i ja te polovne samo je pitanje kakva je baterija i sta je menjano na njemu + mislim da ona hoce nov.
 
Vidim da ima novih 6-ica i poneka S za ze pare, ali me plasi da su refurb. Slike su sa belim kutijama.
Gledam sad:
Honor 9 lite 3gb/32gb plavi -175€
Honor 7x 4gb/64gb 205€
Samsung A6 32gb - 185€
...........
Ima jos brdo modela koji su ok za te pare.
 
Ne fali nista refurbished iphone telefonima. Bar znas da su profesionalno otklonjeni nedostatci, nece ni znati da je refurbished, a dobije se svakako godinu dana apple garancije i na njih.
 
Nisam pametan....
Gledam ovaj Mate 10 lite 4/64 za 210€. Za 4mm je veci od Redmi Note 4..taman da vidi otprilike je ja imam RN4.

Sta mislite?
Sad cu bas da joj prosledim link da vidim sta ce reci.
 
Pa video sam ga uživo i bio mi je lep. Generalno ja ne kupujem te lite verzije pa zato nisam uzeo, ali moram priznati da sam postavio sebi pitanje šta mi više može pružiti pro verzija. Nadam se da razumeš šta hoću da kažem

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Pa video sam ga uživo i bio mi je lep. Generalno ja ne kupujem te lite verzije pa zato nisam uzeo, ali moram priznati da sam postavio sebi pitanje šta mi više može pružiti pro verzija. Nadam se da razumeš šta hoću da kažem

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
Naravno da te razumem nego se salim malo. Poslao sam joj link i kaze da je lep. [emoji846]
 
Jel to drugarica ili devojka? Kojoj se to još drugarici dodaje 100e? [emoji12]

Mi8 lite komotno za 240e. Pogotovo u ljubičasto plavoj boji.
 
Momci jel cete me zezati ili da predlozite neki telefoncic. [emoji16]
Ta drugarica mi je dosta pomogla pa hocu da se oduzim na ovaj nacin.
Djilke ne pratis na casu. Nece Šomija nikako inace ne bih ni otvarao temu. [emoji39]
 
Momci jel cete me zezati ili da predlozite neki telefoncic. [emoji16]
Ta drugarica mi je dosta pomogla pa hocu da se oduzim na ovaj nacin.
Djilke ne pratis na casu. Nece Šomija nikako inace ne bih ni otvarao temu. [emoji39]
Moram malo [emoji16]

Mnogi nisu hteli Xiaomi prošle godine, sada me pitaju ove godine e šta ima od onih tvojih nešto dobro da se kupi.

Daj joj u ruke nek proba, pa vidi.

Eto kao i to što je kolega iznad rekao A7 2018 ili možda A8 (mislim da mu je pala cena, bio je 320 pre par meseci).
 
Nazad
Vrh Dno