Šta je novo?

Honor 8X

Foliju nikad ne drzim posto umanjuje kvalitet kada pogledam na ekran ..Dobio sam gratis staklo pa nema potrebe da drzim neku losu fabricku foliju to vecino svi bacaju ..Mada je dobra zastita samo doks e ne nabavi staklo...Nalepio sam staklo pa je to taman kako treba uz naravno neku futrolicu koja je isto neophodna .A GG je vise jedna marketinska stvar na koju retko ko obraca paznju posto generalno se izgrebe ako se ne pazi bez obzira kakva je zastita..
 
Kako se vama (koji imate ovaj telefon, ili ste imali priliku da se "druzite" sa njim) cini citava ova "halabuka" po pitanju kontrastnosti ekrana i boja? Vidim da se cesto pominje da crna boja deluje prilicno isprano, da u citavom spektru dosta "probija" plava boja, a da je sam kontrast "ispod proseka" sta god to znacilo.

Vec se neko duze vreme "vrtim oko" ovog modela, sad su i pare spremne, ali... nikako da ga nadjem negde da ga sam "provrtim" kroz ruke, i licno se uverim kako sve ovo u vezi ekrana izgleda, pa otud i ovo pitanje... svaka pomoc dobrodosla.
 
Poslednja izmena:
Da je amoled, nije, ali ne vidim razliku u odnosu ips ekrane koje sam ranije koristio. Jedina situacija kada primećujem da crna "posvetli" je napolju, pri direktnom suncu kada je na max osvetljenju. U zatvorenom prostoru, nevezano za osvetljenje, crna je crna. Da me ovako pitaš imam li ikakvih zamerki na ekran - nemam. Ukoliko si iz BGD u Delta Sitiju u Telenoru imaš izložen crni model pa svrati i pogledaj.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ozbiljno sam zainteresovan za ovaj model. Da li je dobra kupovina za nekih 220€ sa 2god garancije? Nazalost u crnoj boji, ali sam samo takav nasao sa "validnom" garancijom.
 
Ukoliko te zanima root, custom rom itd zaobiđi. Bez toga, odličan telefon sa preumium build quality.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Da li neko zna kada izlazi zvanična verzija Androida 9 za ovaj telefon?
Da li postoji mogućnost da se stavi zvučni signal koji obaveštava da su stigle poruke posle odredjenog vremena. Ona lampica je baš mala pa mi treba bar zvuk.
 
To za zvuk nisam našao, tako da izgleda nema ponavljanje zvuka notifikacije.

Dobio danas ovo ažuriranje, za Pie nisam uspeo da nadjem neki zvaničan datum...
98a799a2a82b887d65cddf09a69e55e0.jpg


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Pie bio trebao u prvoj polovini aprila da krene za nas. Za kineze vidim da je već krenuo.

Mada oni su i dobijali i beta apdejtove neke, dok mi samo ovaj inicijalni i to je to.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Takodjer zagrijan za ovaj mob posto je u Bosni cijena oko 230 eura za 4/128.
Hocel se moci nekada rootat ili ?
Sta bih preporucili koji mob da se uzme a da bude u ovoj cijeni ?
 
Da se upišem kao novi, ponosni, vlasnik ovog modela. Za sad utisci fenomenalni. Presao sam sa Samsung J7 2017 (ima bolji ekran). Kakva bi poboljsanja mogao donijeti android pie?
 
Evo changelog-a kao prilog. Bukvalno kako sam uzeo telefon sam prešao na Pie beta pa ne znam ni kakav je Oreo u stvari. Screenshot_20190313_003244_com.teammt.gmanrainy.huaweifirmwarefinder.jpeg

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Isplatil se uzet ovaj mob za 230 eurica verzija 4/128.
Takodjer da li ce se nekad moci rootat mob ?
 
Neka preporuka za zastitu ekrana? Folija je ok, ali stiti samo od sitnih ogrebotina. Je li narucivao neko nesto iz Kine?
 
Ja sam naručio sad skoro, čekam da stigne, možda do kraja meseca.. 1.87$ pa ćemo videti valja li čemu.
Preporuka za kisscase futrole, nešto kao mofi samo dosta jeftinije, i veoma kvalitetno...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
f04ea26c957265ba0550fecd60c70df4.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam poručio hidrogel foliju i za ekran i za leđa plus staklo eto da se nađe. 50% razloga što sam uzeo ovaj telefon je izgled i nema teorije da ga nosim u kejsu. Nervira me što i ovu masku fabričku nosim dok mi ne stigne ovo što sam poručio. Što se stakla tiče, već sam to napisao, ako neko nađe staklo čije crne ivice ne uzimaju deo ekrana neka obavezno javi. Bukvalno za svako staklo za koje sam pogledao komentare na Aliju, pisalo je da uzima deo ekrana. To mi je apsolutno neprihvatljivo i to mi na telefon neće ići.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Zato sam ja naručio čisto staklo bez crnih ivica...
Šteta je stavljati ovaj telefon u case, ali ja ne znam kako drugačije da sačuvam leđa od pada ili čukanja. A i bez casea mi je telefon nekako klizav...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Videćemo taman to tvoje kad stigne, ako valja, da poručim i ja.

Ovo drugo, sve stoji ali jednostavno ne mogu u kejs. Dobiće zaštitu za ekran i za leđa, tj ogrebotine se neće desiti, a sad ako ispadne, šta da mu radim. Mada sam ja ok što se toga tiče, bukvslno na prste jedne ruke da nabrojim koliko puta u životu mi je neki telefon ispao. Meni su najbitnije one mikro ogrebotine, to me baš nervira. A to će svaka zaštita da reši.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
I ja cu naruciti neko staklo od Kineza, pa cu vidjeti koliko uzima ekrana. Ima li koja dobra aplikacija za budjenje ekrana duplim klikom, pritom da se moze koristiti otisak prsta? Ima led lampica ali je bas mala.
 
Ja sam poručio hidrogel foliju i za ekran i za leđa plus staklo eto da se nađe. 50% razloga što sam uzeo ovaj telefon je izgled i nema teorije da ga nosim u kejsu. Nervira me što i ovu masku fabričku nosim dok mi ne stigne ovo što sam poručio. Što se stakla tiče, već sam to napisao, ako neko nađe staklo čije crne ivice ne uzimaju deo ekrana neka obavezno javi. Bukvalno za svako staklo za koje sam pogledao komentare na Aliju, pisalo je da uzima deo ekrana. To mi je apsolutno neprihvatljivo i to mi na telefon neće ići.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
Baci link za hidrogel. [emoji4]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ne valja taj hidro gel, ostaju oziljci kad ispadne telefon ili se zakaci na bilo koji nacin. Malo jaci pritisak noktom, ostaje oziljak koji je trajan.
 
Da ispadne neće a za ovo ostalo, *mjau**mjau**mjau* videćemo, zato sam poručio staklo kao bekap. Komentari i na Aliju i na 4pda u vezi ovog što sam okačio su pozitivni. No neću ništa napamet da pričam.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ja koristim identicno na RN5, evo vec drugo za redom jer sam narucio pakovanje od dva, iz prva deluje odlicno, ali bilo kakav "bump" ostavlja oziljke.

Videces i sam :)

Osecaj pod prstom je odlican, ali je prakticno neupotrebljivo zbog toga, za par meseci se nakupe tragovi i za bacanje je.
 
Ne mogu nigde da nađem kako izgleda telefon sa ovim na sebi. Svi oni obećavaju ovo i ono, i na kraju ili je po 1,2mm uža ili ima crni okvir koji uzima od ekrana...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ljudi je l ovaj fon ima bolju kameru od mi a2? Je l moguce nanjega upakovati gcam ili jok? Kako seponasa pri slabom osv?

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
A2 ima bolju i još ako ubacis gcam odlična . Na 8x ne moze gcam. Slika u slabijem osvetljenju kao i na svakoj kameri u tom rangu, ništa posebno, zrnasto. Ima night mode, ali opet ako hoćeš dobru fotografiju onda moraš uzetii neki telefon iz višeg ranga.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Pa u takvim uslovima daje ok slike i to je odprilike to. Napolju gde ima dosta svetla kao u gradu su dobre slike, unutar prostorija gde ima manje svetla su slabije slike... Za prosečnog korisnika je ovo sasvim dovoljno i ok.Ja sam zadovoljan l. E sad ko hoće da u svakom trenutku može da snimi sliku u lošijim uslovima sa dosta detalja koji nisu mutnjikvani i zrnasti onda će morati da ide na gcam ili neki skuplji telefon.

Evo neke moje slike....
e8ea8bd292f5413454017e244beb399d.jpg
ad9e3581a0a775944ce90905a4bd3eff.jpg
5d2fcda84dde33b309e0f4f7949b542f.jpg
8b75489175b5d3871dc0f9c552ba3278.jpg
30aef73fd71a9957fd4255bfcc82a6eb.jpg
b441f99e5a6acbcea13b5cb641434aa5.jpg


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije los ni honor ali mi ove linkovane sa a2+gcam deluju mng cistije i zrnevlja bez

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno