Šta je novo?

Honor 8X

Evo kako izgleda.
b42d1b707505a6ab867b214ba1180f18.jpg
d803575b5124fc498991a49ceeb41046.jpg


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Jel zna neko na kom TV(ili kako) radi Wirless projection? Probao sam na mom Hisense i na LG smart, ali ne radi. Samo običan screen mirroring.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
Probao na par... Poslednje što sam izguglao u vezi ovoga - radi samo na Honor View 20 i magic 2.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Inače u vezi zaštita i svega toga , da vas malo nasmejem [emoji3] Ima nekih mesec dana kako sam kukao da hidrogel ne valja i da sam ga odmah skinuo i bacio u đubre. Ono što sam bacio je u stvari druga strana te zaštitne plastike [emoji3][emoji3][emoji3] Ja sam mislio da samo onda prva treba da se odlepi i to je to. Međutim tek prilikom skidanja maske, da je operem, video sam da imam neku foliju pozadi i povezao dva i dva [emoji3] Hidrogel mi je sve vreme na telefonu i za ovo kratko vreme koliko je bez maske, bez oštećenja. Bukvalno se jedva vidi i jako je lep osećaj kad kliziš prstom. Apdejtovaću stanje tj jel ima oštećenja i koliko. Ali ako izdrži 6 meseci bez krupnih oštećenja, našao sam zaštitu za telefon.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Baci link odakle si uzeo [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Kako da mi se telefon poveze na wi-fi bez ukljucivanja ekrana na dugme sa strane?Kada se vratim kuci posto napolju nemam internet nece da se poveze dok ne aktiviram ekran.Ukljucen mi je rezim ustede energije,pa da nije mozda do toga.
 
Kako da mi se telefon poveze na wi-fi bez ukljucivanja ekrana na dugme sa strane?Kada se vratim kuci posto napolju nemam internet nece da se poveze dok ne aktiviram ekran.Ukljucen mi je rezim ustede energije,pa da nije mozda do toga.
Udji u battery->more battery settings i vidi da li ti je ukljucen stay connected when device sleeps, ako nije ukljuci pa vidi sta ce biti.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
To je u podesavanju wi-fi-a pa imas opciju wi-fi +.

Sent from my 3310
 
To je u podesavanju wi-fi-a pa imas opciju wi-fi +.

Sent from my 3310

To je kada nema besplatnog interneta da te prebaci na mobilni internet koji se placa.Ne treba mi to.U kafic koji idem, imam njihov wi-fi,ali nece da se poveze dok ne ukljucim telefon.Kada pritisnem dugme sa strane i aktivira se ekran tada se on poveze.Treba mu 1 ili 2 sekunde.Ili je mozda to tako.
 
To je kada nema besplatnog interneta da te prebaci na mobilni internet koji se placa.Ne treba mi to.U kafic koji idem, imam njihov wi-fi,ali nece da se poveze dok ne ukljucim telefon.Kada pritisnem dugme sa strane i aktivira se ekran tada se on poveze.Treba mu 1 ili 2 sekunde.Ili je mozda to tako.
57f7be3aed24a2ea3b32f9f29ff0ca27.jpg


Sent from my 3310
 
Poručio danas u Telenoru crveni, u toku sledeće nedelje stiže. [emoji41]

Sent from my 3310
 
Juče stigao pie .158 update sa aprilskim Google security patchom. Nema drugih izmena. Firmware finder prijavljuje i 166 sa majskim zakrpama. Beta 9.1 je krenuo u Kini.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Posle 2 meseca korišćenja moram reći da sam se razočarao u ovaj telefon.
Kamera zadnja je definitivno jako loša, čak je na Samsungu A7 2018 mnogo bolja, a za nju su pisali da je loša.
Najviše me je razočarao GPRS, naime kad uključim Igo navigaciju neki put pronadje satelite odmah, s drugi put vrti, i vrti, i izadjem iz aplikacije i udjem i on opet! A veoma mi je bitno kad putujem da radi kako treba. Zato sam morao da koristim Samsung A5 2017 koji uvek pronadje satelite u par sekundi!
Takodje me nervira što stalno moram da podešavam svetlo na ekranu, Samsung je imao automatsko podešavanje, ali je imao mogućnost da ,,uči'' kako mi odgovara i da tako osvetljava, a ovaj uvek spušta na minimum, oči mi ispadnu od toga!
Sve u svemu, nije Samsung bezveze skuplji, koliko para toliko muzike! Teško da ću više kineski telefon da kupim!
 
Nosis dva telefona uvek sa sobom?
Malo opsirnije ako moze: da li ti isto brlja sa gmaps, da li je legalan igo...

Uporedjivati ga sa A7 koji je u svemu bolji nema bas smisla...
 
Uporedjivati ga sa A7 koji je u svemu bolji nema bas smisla...

Baš da je A7 2018 bolji i ne bih rekao, po meni to je veliki promašaj Samsunga, zato sam i uzeo Honor 8x, a cena je bila tu negde!

Samsung A5 2017 za A7 2018 je taksena marka u svakom pogledu!

Putovali smo pa smo pa sam koristio i suprugin A5 2017. Na oba je IGo instalran, ista verzija, na Samsungu hvata čim uključim, a ovaj neki put iz cuga, a onda 3 puta ni da makne, samo traži satelite do beskonačnosti!?
 
Apsolutno nikalav problem sa GPS-om nemam a koristim ga poprilično.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Stigao danas telefon. [emoji41]
Malo je loš fazon sto ne idu i sluske, ali tako je kako je. Izbacio mi neki OTA, ali je Februarski patch, nema 9ke još uvek, DS Telenor.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Koristim ga od novembra prošle godine. Nisam imao problema sa GPSom a ni sa osvetljenjem ekrana. Za kameru se slažem da je smeće.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Kamera traži malo igranja. Napolju kad je dobro svetlo može i automatika ali čim iole fali svetla mora manualni mod da se koristi. I naravno AI off.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno