Šta je novo?

Uplata za PokerStars

udostanic

Poštovan
Učlanjen(a)
01.08.2014
Poruke
68
Poena
60
Pozz, imam Visa PrePaid karticu Komercijalne banke. Hteo bih ds uplatim novac na PokerStars i probao sam razne nacine i uvek mi bude odbijen zahtev. Da li treba nesto da se omoguci na kartici da bi mogla da se koristi u “gambling” svrhe ili ja nesto ne radim dobro?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozz, imam Visa PrePaid karticu Komercijalne banke. Hteo bih ds uplatim novac na PokerStars i probao sam razne nacine i uvek mi bude odbijen zahtev. Da li treba nesto da se omoguci na kartici da bi mogla da se koristi u “gambling” svrhe ili ja nesto ne radim dobro?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ima skoro 3 godine kako sve naše kartice ne mogu da se koriste za gamling ka stranim sajtovima.
 
Preko skrilla mozes,to ti dodje nesto slino kao paypal.Treba da otvoris nalog tamo pa povezes karticu sa istim i posle uplacuj.Tako je makar bilo pre ne znam da li se nesto promenilo u zadnje vreme
 
Preko skrilla mozes,to ti dodje nesto slino kao paypal.Treba da otvoris nalog tamo pa povezes karticu sa istim i posle uplacuj.Tako je makar bilo pre ne znam da li se nesto promenilo u zadnje vreme

Sa našim karticama na Skrill može samo non gambling uplata. Onda moraš da pošalješ taj novac nekome, uzmu ti procenat, pa ti on taj novac vrati, opet ti uzmu procenat, pa tek onda možeš na gambling sajtove.
 
Poslednja izmena:
Sad verovatno smaram ali da pitam jos i ovo, da li bih mogao da uplatim na primer na Skrill kao non-gambling i zatim prebacim na Neteller i da koristim za gambling?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo da javim sve je proslo ok, samo sam uplatio na skrill i prebacio na Neteller, sve radi perfektno, moze lock teme


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima laksa fora da uplatis na pokerstars.
 
Je l bi hteo da kazes koji je to nacin?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tako je,kupis BTC i direkt transfer na Bitpay,i sa Bitpaya na Neteller i posle na poker.
 
Pozdrav svima, nedavno sam dobio novac na Pokerstars-u bukvalno preko freeroll-a i nekih faza, onda osvojim jos neke jeftinije turnire i imam oko nekih 800 eura da isplatim.. Trebam sad da izvrsim minimalnu uplatu da verifikujem prvo nalog na starsu i onda da isplatim ako sam dobro shvatio njihova pravila. Probao sam preko skrilla i banka mi ne dozvoljava da uplatim zato sto sam tick opciju da je za "gambling" svrhe... Ima li neko iz Banja Luke ili BiH da igra trenutno i isplacuje pare sa Pokerstars-a bez problema? Ako ima svaki savjet je dobro dosao.. Voljan sam i da pocastim tu osobu za 50 km ako to prodje bez problema jer igrao sam poker profesionalno u Minhenu i zelim da pocnem ozbiljnije sad na starsu da pravim pare online.
 
Bilo je moguće pre 20 godina, zadnjih godina u Srbiji ni sajt ne može da se otvori u browseru :ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh Dno