Šta je novo?

Huawei Mate 20 Lite

U Telenoru, nije ni bio izlozen nego nam prodavac preporucio. Cena je 1900, naravno " snizena" [emoji6] Ovaj koji sam okacio je u crnoj boji, a moj sin je uzeo plavi u boji telefona. Imaju obe boje na stanju

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Poslednja izmena:
Hvala za info.
 
Steta za wide, mislio sam da je to druga ali nije. Dobro dodje kada treba slikati prostorije jer imam potrebe nekada za time pa bi zato dobro doslo.
Koji bi naredni telefon bio sa istim i boljim specifikacijama od ovog, a da cena ne ide preterano gore? I kada sam ga video malo mi je velik. Mislim da do 6" telefoni ne trebaju dalje da idu.
 
Ako mozes kupi honor 10, kompaktniji je i u svemu osetno bolji od m20l

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Prvi utisci moga sina, posle pet dana koriscenja, su jako pozitivni. Telefon brzo radi, kvalitet fotografija sasvim pristojan, baterija odlicna. U poredjenju sa Xiaomi A1 kaze da je kvalitetnije odradjen, vise funkcija, bolja baterija i jedino mu se cini da je zvucnik bolji kod A1.

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Ako mozes kupi honor 10, kompaktniji je i u svemu osetno bolji od m20l

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Ciji je Honor? Ja sam mislio to je Huawei.
Gledam na VIP-u od ponudi, nemaju tamo pa da eventualno udje u neki izbor. Sada bas cekam da vidim da li ce pustiti jos nesto pred NG ili je to to. Pa prelazim na NEO 2 + p20 mate lite ako me neki drugi mob. ne predomisli.
 
Honor je neka huawei firma, koriste isti hardver i softver, ali se iz nekog razloga zovu drugacije. Za taj novac u vip imas honor 8x on je manje-vise klon m20l modela i samsung a7 2018 koje je u svemu dosta slabiji, osim sto i.a amoled ekran i 3 kamere pozadi, mada verujem da su slabijeg kvaliteta od huawei/honor. Za poprilicno manje novca imas xiaomi mi a2 koji je po karakteristikama slican sa m20l, jedino sto ima malo slabiju bateriju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
atosic47, hvala na kratkom i sazetom odgovoru. Ako ne bude sada neka novogodisnja akcija sa novim izborom tel. uzimam Mate 20 lite.
 
Ciji je Honor? Ja sam mislio to je Huawei.
Gledam na VIP-u od ponudi, nemaju tamo pa da eventualno udje u neki izbor. Sada bas cekam da vidim da li ce pustiti jos nesto pred NG ili je to to. Pa prelazim na NEO 2 + p20 mate lite ako me neki drugi mob. ne predomisli.

Posto i ja gledam isto to, samo da znas da ako uzimas na rate, za 200din vise mesecno imas 8GB neta sa NEO 4 + telefon, - 1000din ucesca koje mora uz NEO 2
 
Ja danas i kevi uzeo Mate 20 Lite. Verujte mi, mecete pogresiti. Odlican telefon.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzeo bih ga i ja vjerovatno ženi, nego me brinu dimenzije u odnosu na P20 Mate? Mislim da bi joj više pasovao P20 lite, mada ako je Mate drastično bolji...

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Moras da ga vidis uzivo. Odlicno izgleda, a jos bolje lezi u ruci. Moj sin je prvo hteo hteo P20 lite, ali je odabrao Mate, jer mu je lepsi i bolje karakteristike ima. Ona plava boja mu je prelepa.

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Uzeo i ja danas u vip-u, posle neuspesne misije uzimanja n7plus u mts-u i odjebavanja istih. Prezadovoljan za sada, i izgledom i kako radi. Jedno pitanje za ove sto su kupili, da li ste stavili ovu zastitu za staklo koja ide uz njega ili ste uzeli neko bolje, nisam siguran kakvog je kvaliteta ?
 
Ja sam uzeo u mts-u i nikakvu zaštitu nisam dobio.

Poslato sa Mate 20 lite
Edit:sad sam pogledao kutiju i ladno nisam primetio da ima ta zaštita za ekran.... [emoji1787]
 
Poslednja izmena:
Ja sam mislio da odem sutra u neki servis da mi oni stave pošto sam bangav u ruke, ali da se ne cimam ako je neki bulja kvalitet...

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam danas dobio zastitno staklo u Telenoru, posto su mi na brzinu zaboravili da daju kad sam uzimao telefon, tako da sada imam dva[emoji1]

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Ako zelis da poklonis to drugo staklo javi, moja devojka bi bila zahvalna :D
 
Sin koristi telefon, a on ta stakla menja kao carape, a boga mi ponekad i ekran [emoji1] .

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Zanimljivo da u telenoru daju staklo, u mts se dobija samo folija, a ona je uzasna i neverovatno koliko se izgrebala posle mesec dana.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
I u Vipu je folija, što je standardno pakovanje.Možda u Telenoru poklanjaju staklo. Inače upravo sam dobio update 8.2.0.138(C432) koji donosi gestures u podešavanjima za navigaciju.
Screenshot_20181229-125657.jpgScreenshot_20181229-125713.jpg
 
Poklanjaju odvojeno staklo od pakovanja.

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Sjajan telefon, bukvalno bez ijedne ozbiljne mane.

Takodje, ova navigacija sa pokretima je sjajna, sad je ekran tek dosao do izrazaja.
 
A tako sam se navikao na komandu gestikulacijama kod Xiaomi telefona kad ono stiže i na Huawei[emoji41].

Poslato sa Mate 20 lite
 
Šaomi ima ekstra gestures, odnosno, kompletan GUI Swipe. Na Huawei toga nema za sada.
 
I meni stoji 134

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Telefon je uzet u Vipu ako to ima neke veze. Inače se ne sećam koji je build bio pre ovog.
 
Meni je danas stigao 138, a bio je 134 pre toga. Iz vip-a telefon.

mate20lite
 
Mozda ce i nama danas/sutra sta znam... Inace uzeo sam ovaj fon za 45e sa slomljenim leđima koja su naručena pre 5 Dana preko Alija. Msm da Sam baš dobro prošao, pre ovoga sam imao Honor 8 Lite i za mene je ovo bas skok na bolje.. Jel zna neko gde mogu da mu skinem da instaliram stock ponovo?

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno