Šta je novo?

Koji telefon do 150e

Stefan1995

Slavan
Učlanjen(a)
05.04.2015
Poruke
2,984
Poena
315
Drug mi uzima tel, u interesu mu je da ima dobru kameru, dosta memorije, dobru bateriju i da ne baguje.. Koji da uzme, sta mislite??? Moze i polovan.. Hvala!!

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Slične performanse - da. Međutim, na drugim poljima obično zaostaju a mnogima je to takodje važno i NIJE PROBLEM da platimo malo više, pa i na uštrb performansi ako ne govorimo o najvišoj klasi. Xiaomi je, u principu, nepobediv po svemu do 200e, ali već iznad toga izbor postoji.
Josuvek cekam barem jedan argument sta je to toliko bolje, a da nije kamera sa duplo skupljih telefona(ili izrada, posto niko svestan nece uzeti duplo losiji fon za isti novac, zbog izrade), pa da dobije bar neku smisao to sto pises :)

Jedino Samsung zbog Amoled ekrana, ali eno bratanica sa J7 2017, nije ga imala ni mesec dana, "stalno moram da brisem aplikacije iz recents da ne bi kocio, poludecu".

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U CG je granica za narucivanje bez poreza 75eur nije vise 150eur.
Sto se tice telefona za preporuku oko 150eur definitivno najbolja opcija je Xiaomi Redmi 6 pro. Ima dobru kameru, microSD slot za eksternu memoriju, lijep dizajn...
 
Popust je u svim većim radnjama. Win Win, Comtrade, Gigatron, Tehnomanija, Huawei. U sustini Huawei daje popust, pa je svuda popust gde su zvanično njihovi telefoni.
Na popustu je bio i P10 Plus 6/128, sa 59999 na 41999, mada su njega razgrabili u celoj Srbiji vrlo brzo.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Mali hijack teme, a vec vidim da je bilo OT-a pa nije frka :D

A1 4gb/32gb 155e
ili
A2 4gb/64gb 230e

Kamera mi nije bitna stavka niti se igram na telefonu, pa je bitan utisak u standardnim aplikacijama, da se sto manje greje i da je baterija sto bolja.

99% sam siguran da idem na A1, ali reko da vidim sta vi kazete :D 75e doplate mi deluje puno za malo veci ekran i brzi SoC.
 
Iskreno koristim Redmi Note 2 bice sledeci mesec 3 godine, navikao sam na MIUI imam dosta backupovano na njhovom cloud-u i onaj security app je super tako da nemam nista protiv da nastavim sa MIUI :D

Eto reseno onda idemo na Redmi Note 5 4/64. Javim u odgovarajucem topicu prve utiske :D
 
Nazad
Vrh Dno