Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Pa suština je u tome što nemaju više šta da izmisle, sad će sa pumpaju ram i rom do iznemoglosti a kamera godinama ista!

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Od samsunga nista inovativno vec dve tri godine a pogotovo sa s10,poceli su isto kao i apple,tako ce i da prodju sa prodajom ,pilulica im nije teebala uopste,bolje da su stavili wide kameru ili iris skener,otisak ispod displeja na koji se dosta ljudi zali(bitno je da radi kada su ruke mokre ali kad nisu zna da zeza) itd,itd,nista novo,stagniraju ozbiljni,o cipsetu za evropu i da ne pricamo bilo je dosta price,preteci ce ih konkurencija vrlo brzo ukoliko se ne trgnu

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Nažalost je tako....
Jel dobio neko potvrdu za slušalice?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Od samsunga nista inovativno vec dve tri godine a pogotovo sa s10,poceli su isto kao i apple,tako ce i da prodju sa prodajom ,pilulica im nije teebala uopste,bolje da su stavili wide kameru ili iris skener,otisak ispod displeja na koji se dosta ljudi zali(bitno je da radi kada su ruke mokre ali kad nisu zna da zeza) itd,itd,nista novo,stagniraju ozbiljni,o cipsetu za evropu i da ne pricamo bilo je dosta price,preteci ce ih konkurencija vrlo brzo ukoliko se ne trgnu

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Jel ima negde tačka?
 
Sta je realna inovacija kod ovog telefona zenima me, ne hejtujem i sam koristim note 5 ali ovde nema neke velike inovacije poboljsanje softvera 80% i 20% hardver...
 
Npr wide angle kamera napred,jos hedna kamera pozadi,novi tip baterije,veci senzor kamere ima tu jos dosta toga sto su mogli uraditi na jubilarnom modelu,ranije su to koliko toliko radili i to ih je uz kvalitet finalnog proizvoda izdvajalo u svetu proizvodjaca android telefona,ovako.....

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Jel ti beše u preorderu uzeo Goxy ili?Sumnjam da će i note10 da donese ikakvu inovaciju po tom pitanju, već neko vreme kako note ne nudi nikakvu inovaciju u istoj godini u odnosu na s seriju (osim toga što ima olovku više).

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Jesam, tako da mislim da to što mts šalje, šalje svim bez obzira na datum prodaje. Poslao sam Partumu mail pa ću da vidim šta će da kažu. Izgleda da smo mi koji smo preorderovali baš diskrimisani. Još ako izvisimo za Buds, a sve ide ka tome, to će biti vrhunac bezobrauluka.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Koliko pratim poslednjih 2-3 godine, uvek ko je uzeo s seriju u preorderu, najgore je prošao. ;(

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja sam se 3 zadnja marta tako maltretirao i sad sam odlučio da preskočim, i izdržao :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Odgovor od Samsunga i vezi statusa za slušalice:

Poštovani,
 
Na osnovu poslatog IMEI proverom u sistemu utvrđeno je da je registracija izvršena 10-Mar-2019 23:03:09
 
Šta god ovo značilo

Poslao sam im još jedan mail da mi odgovore jeli sve u redu i da li mogu da očekujem sluške kad krene isporuka pa sad čekam odgovor.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Biće super ako dobiješ i sluške i osiguranje za ekran (pa još od godinu dana) realno!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Svasta, indijanci.
Ja sinoc registrovao telefon i popunio obrazac, a vec danas stigao mail.
Kratko i jasno su rekli a ne drz ne daj.... Capture3.PNG
 
Stvarno mi nije jasno kako ne može garancija ekrana za preorder? Lepo piše da može.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nisam baš pratio pa se izvinjavam na za vas verovatno glupom pitanju.
Da li je svaki s10(+) dual sim? duos ili kako ga već zovu.

Hoću da uzmem s10+, vidim ovi 'uvezeni' iz mađarske prodaju ih kao dual sim, a čini mi se da je i u Telenoru isto dual u karakteristikama na sajtu.

I standardno je ako ubacim dva sim-a ne može micro sd?
 
Nisam baš pratio pa se izvinjavam na za vas verovatno glupom pitanju.
Da li je svaki s10(+) dual sim? duos ili kako ga već zovu.

Hoću da uzmem s10+, vidim ovi 'uvezeni' iz mađarske prodaju ih kao dual sim, a čini mi se da je i u Telenoru isto dual u karakteristikama na sajtu.

I standardno je ako ubacim dva sim-a ne može micro sd?
Verovatno ima i single sim varijanti. Ovi kod operatera su Duos što piše i na kutiji. U mts-u nisu kodirani. Za druge ne znam. Ne može 2 sim i micro SD. Hibridni je slot.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Imas sa snapdragonom za americko trziste, oni su pretezno single sim.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Danas sam zvao podrsku za osiguranje ekrana i samsung podrsku vezano za buds. Sto se tice osiguranja ekrana - rekose da rucna registracija moze da traje do 2 nedelje, jer treba samsung da proveri IMEI, posto ga oni jel te nemaju na spisku. Sramota. Kupim telefon u pre orderu, u samsung radnji u uscu, i proveravaju me kao da sam prosvercovao telefon iz Madjarske. Sto se tice buds i samsung podrske - poslali su zahtev za proveru jel odobreno, navodno javice do ponedeljka - utorka. Javicu ovde na forumu cim budem imao update.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Evo šta su meni odgovorili za Buds

Poštovani,
 
Provera traje do 14 radnih dana , a u tom periodu ćete biti obavešteni da li su podaci validni.
 
Ukoliko su podaci validni, dostava Galaxy Buds bežičnih slušalica biće izvršena u skladu sa Uslovima promocije u periodu od 15.04. do najkasnije 30.04.2019. na adresu navedenu prilikom registracije u Samsung Members aplikaciji.
 
Evo dobio sam i Partum. Treba da im pošaljem brdo informacija i slika ugovora, telefona (da vide da je ekran čitav) nalepnice sa imei i nakon toga će mi poslati osuguranje za 15-tak dana

Poštovani,


ljubazno Vas molimo da nam na ovaj e-mail prosledite sledeće podatke kako bismo zatražili odobrenje za Vaš IMEI i naknadno Vas ručno registrovali ukoliko IMEI broj bude odobren od strane Samsunga:


1) ime i prezime:

2) grad i poštanski broj:

3) adresa:

4) kontakt broj telefona / mobilnog uređaja:

5) IMEI broj:

6) model:            (* s10 ili s10+ ili s10e)

7) datum kupovine:


Također Vas ljubazno molimo da nam prosledite sledeće slike:

1) fiskalnog računa ili ugovora (ako se radi o ugovoru trebate slikati prednju i zadnju stranu)

2) nalepnice na kojoj je naveden IMEI broj

3) Vašeg mobilnog uređaja s prednje strane kako bismo utvrdili da se nije već polomio (utipkajte u mobilni uređaj sledeće: *#06#, pritisnite tipku za poziv, pa uslikajte ekran - ne prihvaćamo screen shoot već samo uslikani mobilni uređaj)


Kada nam prosledite sve podatke, tražiti ćemo odobrenje za Vaš IMEI broj.


Ljubazno Vas molimo za strpljenje - potvrda Vam bude prosleđena na e-mail adresu kroz 15 dana.


Hvala na razumevanju.


Srdačan pozdrav.


Partum d.o.o.





Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jednom recju hohstapleraj, pri tome ne mislim samo na njih vec na sve kompanije koje ovako tretiraju musterije. Zar nije dovoljno samo imei da se posalje , valjda postoji u sistemu, nije ovo XIX vek

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Namerno zaguljuju kako bi se što više ljudi zbunilo i kako ne bi dobili slušalice. Videli ste na mom primeru kako to može da se uradi za dan, a ne da se izmišlja topla voda i sl.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Sami da ne bude stari srpski običaj FT1P

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
https://www.sammobile.com/2019/03/21/new-galaxy-buds-update-fixes-battery-level-issue/
Evo update [emoji1787]
Jel ovo sme da se ugasi?
Stalno nešto drnda u pozadini

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
fb7a4a0254a8ad792fb0fe192f42f6c7.jpg
 
Poslednja izmena:
Goxy, sve to sam dobio i ja. Taj obrazac sa podacima sam poslao jos u ponedeljak. Danas sam zvao da vidim za update, kazu da moze da se ceka do 2 nedelje i za ovo osiguranje. U prevodu - nikad vise preorder od samsunga.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^nije do Samsunga, nego kod nas kao da ne postoji Samsung, vec je fransiza, kao i sve ostalo moguce.
I onda lokalci pokusavaju da izmuljaju maksimalno (uzmu sluske za sve, ali gledaju da sto vise njih se smori, i ostanu im sluske).
 
Naravno da postoji Samsung u Srbiji. Nije nikakva "franšiza".

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Cool je sto postoji kancelarija, ali kada je uvoznik Roming, a ne Samsung Srbija - nema sta dalje da se price :(
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo da je u Crnoj Gori Roaming izgubio licencu za Samsung.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Meni nije Roming već Telekom
6e2a433adbd9f32092e831b68f06e917.jpg


Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam da li se iste stvari desavaju u svetu ili samo kod nas i slicnima

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno