Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

I još toliko za ravan ekran [emoji56][emoji847]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Preorder [emoji1787][emoji1787]
0c8a61795898f0d6973b58e314be839c.jpg


NOTE 9
 
Nece da rade na peglanju softvera. Na n8 gcam je top. Slike bolje za 50%, pogotovo portret mod (prednja kamera).
 
Meni je na ovoj fotografiji (teaser) zanimljivo što nema uopšte prednje kamere, a da je rupa vidljiva

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
EB-BG977ABU as the 5,000mAh battery for the 5G Galaxy S10.

Jeste da neće biti kod nas, ali opet fino.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
ma jok.... Ovi telefoni iz serije 9 svi su toliko dobri da nesto nisam optimista sto se tice tolike prodaje novih.... pogotovo sa novim dizajnom, 20% nece prihvatiti rupu u ekranu, 30% nece uraditi upgrade sa s9/s9+/n9 20-30% nece imati pare jer ce opet biti 1000e a pre par meseci su toliko platili neki od serije 9.... mislim da ce biti sveteze i teze sad Samsungu i jabuci osim ako ne daju bas bas dobre uslove, kao sto sam rekao JA prvi uzimam S10 PLUS ako mi daju 80.000 za Note 9!
 
Ima da ti daju 100k za note 9 :)

5g model mora da ima jaku bateriju jer 5g topi bateriju. Verovatno će zbog 5g morati kad tad da se pređe na grafitne baterije

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Zasto si ironican? :D
Pa pre par meseci kad je izasao N9 davali su do 66.000 za N8.. Bice to sigurno... Samo ako bude dobra ponuda...
 
Ako nema rupe S8 ide oglas posle godinu i po extra rada. Ako ima rupe ustedece mi 500e :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
680 eura za koristen n9? Nadjes nov sa 2 god oficijalne garancije za te pare... Za 2 mjeseca ce jos pasti cijena.
 
A zvanicna cena u samsungu ?
Uopste se ne radi o tome kod njih, kao i sa N8 pre 3 meseca.. dobijao si vise za polovan ako je u mint stanju od njih nego sto je kostao nov na oglasima... Samo da uzmes nov.. a ove stare verovatno rashoduju po servisima, daju zaposlenima, daju u zamenama ko zna...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Oni sto su kupili Samsung modele preko madjara tesko da ce moci da daju u zamenu za S10/N10. Ako ste culi za Samsungovu kampanju protiv sive ekonomije i aplikaciju koja skenira IMEI telefona da otkrije njegovo poreklo onda znate da nece moci.
 
Oni sto su kupili Samsung modele preko madjara tesko da ce moci da daju u zamenu za S10/N10. Ako ste culi za Samsungovu kampanju protiv sive ekonomije i aplikaciju koja skenira IMEI telefona da otkrije njegovo poreklo onda znate da nece moci.
Gde mogu da se informisem oko ovoga i da li imas jos nekih detalja? Hvala

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Odličan potez sa njihove strane :)

Ali verujem da je do same tehnologija čitača otiska ispod ekrana , oni prvi ubacuju ono ultrasonic rešenje .

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Odličan potez sa njihove strane :)

Ali verujem da je do same tehnologija čitača otiska ispod ekrana , oni prvi ubacuju ono ultrasonic rešenje .

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Sa njihove strane da [emoji23]
Mada sta bi smetalo jedno obicno staklo, video sam kako radi mate 20 pro npr i nema problema.. Neko ko se bolje razume u sve ovo reci ce sve, tako da mogu samo da lupam iskreno

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Gde mogu da se informisem oko ovoga i da li imas jos nekih detalja? Hvala

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Izvini sto kasnim sa odgovorom, tt me zeza sa notifikacijama pa ne vidim ko me citira dok ne udjem u temu.

Pa bila je vest na benchu da su napravili neku app i da ce ti datii nekoj inspekciji pa pretpostavljam da ce i operateri proveravati prilikom zamene.
 
Da li zna nesto o kameri, sensoru kamere ima li tu nekih novosti?
 
Nazad
Vrh Dno