Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Nema razlike između ovoga i teardrop zareza, po meni je bolje taj zarez kao na 6T. No dobro, svakako oni uzimaju najviše keša na tim panelima što uvaljuju kinezima.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Iskreno ja sam očekivao bar 4200mAh na S10+

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nisam siguran koliko ce ovo doneti razlike u radu, ne znam da li ce se opste primetiti.
 
UFS i jeste jedini najavljeni veliki napredak za sledeću generaciju.

Znači rezultati pokazuju da će biti i više nego duplo brži od 2.1

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
OK bech rezultati, ali ja mislim da ni sadasnji protok uopste nije usko grlo za bilo sta.
 
Ako se dobro secam, mnogi telefoni u verzijama npr od 128gb imaju dubli veci protok na testovima od verzija sa 64GB, medjutim nema nikakvih razlika u radu niti drugim testovima.
 
To je marketingu najvecem delu. Mozda neka zahtevna igra ucita malo brze. Inace za sve ostalo i 700mg po sekundi je vise nego dovoljno. Bice primetno za nekoliko godina ali u ovom trenutku vise se biti razlika na sintetickim testovima nego u realnosti. Inece brza memoroja nece skoditi pa lepo sto ubaciju.
 
Pa ova rupa u ekranu mi je 3 puta ruznija od notcha, a notch mi je bas gadan. Teardrop je skroz ok na 6t, mate 20x itd... ugl nema sta tu vise da se ponudi, bice malo bolji u svemu od s9+ i imace rupu u ekranu. *mjau**mjau**mjau* nisu apple da guraju 4 god isti dizajn[emoji23]
 
UFS i jeste jedini najavljeni veliki napredak za sledeću generaciju.

Znači rezultati pokazuju da će biti i više nego duplo brži od 2.1

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
To sam i ja gledao xperia xz4 ce imati novi UFS,sto joj je dalo dosta jak skor na testu sto je skoro objavljen.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Pa ova rupa u ekranu mi je 3 puta ruznija od notcha, a notch mi je bas gadan. Teardrop je skroz ok na 6t, mate 20x itd... ugl nema sta tu vise da se ponudi, bice malo bolji u svemu od s9+ i imace rupu u ekranu. *mjau**mjau**mjau* nisu apple da guraju 4 god isti dizajn[emoji23]
Bice s10 plus dobar dosta po onome sto sam citao,neki opasan night mode u kameri najavljuji,kad bi bio kao na mate 20 pro bilo bi extra.[emoji4]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Prvo touch id u ekranu, sledece je front face camera u ekranu sa modom off-pretvoriti se u normalan ekran, on-u kamera lens. :D

Salu na stranu nzm sta se desava i gde ovo ide.. Sad notch ispade dobar, haha.. :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Zanimljivo kako je u klipu na fonu wallpaper odgovarajuci i zatamljen u uglu gde je kamera da deluje prihvatljivije, a kad udje u play store, zelen krug aplikacije oko kamere uopste nije ravnomeran..
 
Neko ga upucao pa ostala rupa [emoji23] meni je teardrop pojam lepote za ono
 
Ode Samsung dizajn na Xiaomi stranu , a napred je ruzan...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne znam, ovaj fon sa klipa mi deluje kao neka fake kineska kopuja zato sto kamera nije uopste ujednacena kada se udje u neku app, sto je malo apsurdno, zasto leva strana ima milimetar prostora oko kamere a desna dva..

Plus i da svarim ovu napred, ovi pozadi nakamarisani lensovi, *mjau**mjau**mjau*..
 
U pravu si. Mada ako je apple progurao notch, onda će i ovo ljudi prihvatiti.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
A dobro,ovo je ipak niza klasa,videcemo kako ce izgledati na flagship telefonima...mada,da se naslutiti manje vise na cega ce da lici...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kada je usao u prodavnicu ono je uzas nasta lici, kao neki veliki mitiser koji treba iscediti. :)

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ja prvi nisam uzeo tel sa notch jer mi se ne svidja, teardrop bih mogao da smislim... samsung je bio jedini koji nije posrnuo pred tim i cenio sam to i razmisljao o kupovini s9+ ali sad je samsung za 2019tu ispao iz price ako bude upgrade... videcemo na sta ce liciti konacna verzija, ako bude dupla kamera kao ip8+ od pozadi tek onda su ga ukakili...
 
Ja prvi nisam uzeo tel sa notch jer mi se ne svidja, teardrop bih mogao da smislim... samsung je bio jedini koji nije posrnuo pred tim i cenio sam to i razmisljao o kupovini s9+ ali sad je samsung za 2019tu ispao iz price ako bude upgrade... videcemo na sta ce liciti konacna verzija, ako bude dupla kamera kao ip8+ od pozadi tek onda su ga ukakili...
Ja nw vidim sta je to ruzno ovde toliko.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Ja mislim da ce ova prica sa "rupom" biti dobra kada se tel vidi uzivo,sad svi kukaju al bice to dobro sigurno.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Naravno da neće biti dobro, kao što ni prečaga kod pixel 3 xl nikada neće biti dobra, sve i da je gledam 5 godina!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Lep wallpaper, kao na iPhone X pokušaj prekrivanja notcha. :d
Pozadi isti Xiaomi, a Xiaomi je isti Iphone X... Na šta je to Samsung spao kad kopira Xiaomi koji kopira Apple... :d
Rupa ružna kao i što se očekivalo. Slajder je za sad najbolje rešenje po meni.
 
Najbolje rešenje je da izbace prednju kameru, koja je u samsung slučaju i ovako srednje žalosna.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno