Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Ja sam bio na 10.0.4.0 stable, i prošlo je bez problema.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
@Sync obriši taj koji si skinuo downloaduj ponovo i kad odradi proveru odmah pusti da se updatuje nemoj prekidati niti ostavljati za kasnije.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
@maxi69
Tri puta sam skidao rom sa linka koji je @sdejan ostavio - dev rom !

Serveri su im preopterećeni pa sam jedva i ovo skidao. Valjda vikend, pa još pustili MIUI 10 za sve modele.

Nije mi problem da se sve obriše, već je problem što ne prihvata update na android 9 ovakvom metodom.

Skinem rom, prebacim ga u downloaded_rom na internu memoriju, idem na choose update package i izaberem preuzet rom i nakon toga dobijem grešku.
 
@Sync probaj onda još da skineš poslednju beta verziju koja je bila na Android 8 Oreo. Moguće da neće ako si na Oreo sada pa prelaziš na Pie. Nisam siguran koju verziju androida imaš, dakle ako si sada na Oreo skini beta Oreo. Ako si na Pie onda ne znam šta je u pitanju.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Verujem da nije protiv pravila bencha, evo podataka za donacije za BSG i izvor odakle su podaci. Ne pratim ga na 4pda pa ako nije tačan info neka se prepravi.
https://forum.xda-developers.com/poco-f1/themes/b-s-g-google-camera-port-developed-mi-8-t3843130

Kod:
If you want to say B-S-G "thanks" for his work, You can use this to donate: 
Paypal: paypal.me/mi8GCam
Webmoney: R200854422663 or Z925147525650
If you donate via Webmoney, write to @ artem_korotkevich (telegram)
In Ukraine: 5168 7422 0479 6142 Belikova T.I.
Tinkoff Card: 5536 9137 5813 1177
VTB card: 4622 3570 1062 3035
QIWI Wallet: +38050 177 98 74
Yandex purse: https://money.yandex.ru/to/41001282797790
 
Sačekaj, nemoj još plaćati. Verovatno će praviti in app purchase ili tako nešto. Kad predje plati. Ako možeš i sad i sledeći put onda okej.

Još uvek se vaga kako će biti.
 
Drugari,imam problem.Pokusao sam da se vratim sa dev roma 11.15 na global stabile 10.60.Otkljucao sam bootloader I pokusao sam da uflesujem fastboot verziju globala 10.60.Miflash alat pokazuje da radi flashing roma ali to ustvari ne uradi.Telefon mi je zaglavljen u fastboot-u I nemogu vise da se vratim u sistem 11.15. Takodje,probao sam ponovo I 11.15 da uflesujem ali bez uspeha. Pokusao sam I iz recoverija, fabrickog, da se vratim u sistem, ali vraca se samo u fastboot.Da li ima nacina da se izvuce iz fastboot-a?
 
Napisi kako si resio ,da ostane zabelezeno i za druge kad se dogodi slicno.A dogodice se nekome sigurno.
 
Kod mene na najnovijem stabilnom Romu kompas ne radi. Stalno šalje u kalibraciju koju je nemoguće završiti. Google mape reše taj problem ali samo na kratko.
 
Dobro on svejedno nije koristio night sight niti ga spominjao. Mada opet zanimljivo je preko dana videti komparaciju. Ja koristim takodje uvek gcam, ali da budu tamnije, budu. Nekad tako pucam i sa stock i začudim se kako dobro ispadne :)

Baci pogled na moj post u Mi8 temi, lik sa stock kamerom na Mi8 šta radi, da ne poverujes da stock izbaci dobre fotke, doduše verujem da ima obrade.
^^ Nije aktuelno, pogledaj datum i pročitaj prvi komentar. Test radjen sa oreo firmverom i v5 gcam koja laguje i na kojoj night sight ne radi.
 
Ja pretezno koristim stock kameru po danu ali imam zamerku jer pod hladnim svetlom uzasno masi white balance. Tek na toplo belom (2700K) ubode kako treba. Kad je mracnije onda peglam gcam. Od samog starta mi se vise svidja sta fabricka kamera radi sa slikama i kako eksponira.

Tapatalk from Poco loco
 
Jel realna cena od 290 po radnjama,na mob svet? Nemoguce da je na kp skuplji,tamo je 305
 
Realna, zasto ne bi bila... Ali dobro se raspitaj kakva je procedura sto se tice garacije.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
..... I da li u radnji stvarno imaju to što oglašavaju.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Sve radnje koje imaju tako niske cene u oglasima ih nemaju po toj ceni nego pozoves ili odes a oni kazu kako nisu stigli da urade update cena i kako je poslednji ulaz malo veci. Stara fora ;)

Tapatalk from Poco loco
 
Jel moguće flesnuti neke fontove na Pocu(rutovan) i ako moze, bio bih zahvalan za neki link?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Imaš module za fontove u magisku.

Meni najviše odgovara Google Sans.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Одлична су ми, хвала ти ...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel moguće flesnuti neke fontove na Pocu(rutovan) i ako moze, bio bih zahvalan za neki link?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
A što ne bi pogledao fontove na Themes aplikaciji.? Samo ukucaš "font" u search ili moby, ili nešto, i skineš font koji ti se sviđa.
4f16a9254874cf442e5d4e76f7e0ef1c.jpg


94098dea616732964b0e6f222c7b08ef.jpg
 
Poslednja izmena:
Пробао сам али неки који ми се свиђају немају подршку за ћирилицу као и "кукице"...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Пробао сам али неки који ми се свиђају немају подршку за ћирилицу као и "кукице"...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Baš te briga, bar imaju kineska slova sigurno ;-))

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Добар је овај Гугл Санс...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Baterija je brutalna na Xiaomi EU Rom-u(8.11.15). Dual 4G, sve popaljeno.
Valjalo bi probati novi update sa ispravljenim touch-om blizu ivica, danas izasao(8.11.23).
35516573d6537af58886a39133912755.jpg
1ea44a44dbef05922ce783678404c464.jpg
ffa82be1dd4960f23a2c4054164dc1b8.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno