Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Može neki hint gde grešim u flešovanju twrp-a,skinut sa njihovog sajta,fastboot vidi tel i navodno flešuje twrp ali vol+ i power opet daju mi recovery?Ok mogu da ga butujem ali install nikako.Da li mi to tel govori da ne čačkam dalje :) Bootloader naravno otključan.

Sent from my MI 6X using Tapatalk

kada udjes u cmd onda pokreni lepo telefon u bootloader pa nakacis na usb pa u smd kucaj fastboot devices da li prepoznaje uredjaj?

jel imas dobar skinut Minimal ADB and Fastboot i tu ubacen twrp?
 
Butuj u twrp pa iz twrp obavi flešovanje, znači ne preko adb nego iz butovane twrp instaliraš .img
Aha to mi nije palo na pamet.Probavam.
kada udjes u cmd onda pokreni lepo telefon u bootloader pa nakacis na usb pa u smd kucaj fastboot devices da li prepoznaje uredjaj?

jel imas dobar skinut Minimal ADB and Fastboot i tu ubacen twrp?
Sve je to kako treba,sve imam,procedura ispostovana.

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Aktuelni stable XEU, zanimljiva situacija da isključivo slike ne mogu poslati u Dropbox. Ostalo sve može, slike ne mogu ni iz jedne aplikacije da se pošalju. Reinstalirao Dropbox, isto i dalje, neka vozi tako nemam vremena da se zanimam...

Nc8RcKp.jpg
 
Je li i ranije bila ova narandzasta boja na ikonici baterije kada dodje ovako na nivo oko 40%?

Nesto mi se cini da nije , da je bila zelena ali mozda je samo do mene...
5295c7db249ce6d52d0c569930618f56.jpg
 
Narandžasta ikonica znači da je uključen battery saver.

Jeste sada sam probao kod mene to sto je korisnickoime napisao. Mada meni se desilo da kada sam ubacio neku temu da mi je i taj deo za bateriju promenu boju. Zato me je to prvo asociralo.

Ali zato forum sluzi da kada se pogresi da te drugi isprave.
 
Mora da su klinci greskom dok su Brawl Stars igrali, ne palim ga nikada... Thnx anyway. Poludjelo me za trenutak...
 
Danas stiglo
dea89bd4716c340c7e906326d36a5529.jpg


Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

Extra, sada izaberi najbolje sto ti ponude ili ako ti budu dali da se izjansis za model koji hoces gledaj sve sto je bolje i pa sta ti daju. Nemoj se libiti da trazis i neke modele koji su van tvog cenovnog ranga telefona.
 
U tom cenovno rangu ili doplata za skuplji.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 
Pa neću imati bas neki izbor ako je po sajtu. U toj klasi kao poko sa fenom Samsung a51 nova 5t. Ili neka doplata, a vidim da bi bila suluda

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 
Uzmi Nova 5T. Ne znam da li imaju S10 Lite i koja je doplata, on bi bio dobra zamena.
 
Evo ovako nisu uspeli da urade žutu flwku na Poco i danas sam uzeo drugi aparat. Pošto Poco nema nov. Uzeh Huawei Nova 5t. Bilo je malo povuci potegni, malo hteli da prevare ali na kraju je uzet nov aparat u klasi sa Poco.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 
Čestitam. To ti je odličan izbor, bolji je od Poco u dosta stvari. Jedino je EMUI po meni loš. I naravno kamere što umeju da naprave voštane slike u određenim situacijama.
Ali generalno gledano dobio si nov i bolji telefon i miran si. :d
 
Videćemo. Slike i nisu loše ako se naviknes na to slikanje. Emui ili Miui isti đavo

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 
Добар фон...али софтвер је ђубре каквог нема, убедљиво најгори скин који постоји на дроиду...

ОнеПлус 7Т
 
Ma skin kao skin stvar navike

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
ovi (xiaomi) definitvno odustaju od ovog fona, malo za promenu instalirao zadnji stock rom da vidim kakva je situacija sa baterijom i kamerom (pošto baš nisam bio najzadovoljniji na xeu), kad ono imam šta videti - regija zakucana na kinu (ne može se promeniti), vremenska prognoza ne može automatski čitati lokaciju (ručno se mora unositi).

očigledno došlo vreme za rastanak, i od poco f1, a i od xiaomia, jer počeli su se sprdati sa softverom u okeanima modela koje izbacuju.
 
Ja sam eto silom prilika prešao na Huawei Nova 5t

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
^ Ništa čudno, dve godine su prošle. Mene ne dotiče miui preterano dok god ima podrške na xda. Prošli mesec sam imao vremena izmenjao par romova uključujući i xeu i sad sam se izdovoljio, vozim junski pixel experience sledećih dva, tri meseca.

ma ja sam izmenjao sve i svašta od AOSP romova i ne mogu jednostavno čist android. pogotovo što moraš portove gcama koristiti koji se za poco f1 retko ažuriraju i uvek ima nešto da ne radi kako treba. dakle opcija je bila samo miui, ali vidim i to je postala sprdačina od strane xiaomia, pa lepo će imati mahanje od mene.

Ja sam eto silom prilika prešao na Huawei Nova 5t

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

pametno, i ja ću gledati neki huawei/honor ili realme 6/6pro. a videt ću i šta meizu nudi.
 
Nazad
Vrh Dno