Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Mogu da potvrdim da su slike sa bsg 7.3 losije definitivno od 6.1. Pricam o kamerama iz prvog posta. Jedino nocni mod nema price, bolji na 7.3.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Može komparacija? Isti ugao, isto osvetljenje i podešavanje kroz 1/1 crop?
 
Obrisao sam slike i iskreno mrzi me da ponovo sve instaliram i slikam. Dnevne slike su ok i tu je negde, ali u kuci pod vestackim osvetljenjem je razlika uocljiva, mnogo vise suma ima na 7.3. Night mode nema price, ali bas retko i koristim tako da mi nije presudno. Kad ispeglaju sedmicu i dodaju podesavanja kao za sesticu onda cu preci. Video sam jos u nekoj temi da je neko od kolega napisao da gcam 6 daje bolje slike.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I isto se vidi razlika na slikama u sumrak. Ko ne zeli da cacka i podesava gcam7 je bolje resenje od fabricke kamerice, ali da je bolji od 6, definitvno nije, bar za sada.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kad zumiras 100% sliku vidi se razlika, meni losija na 7.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Iskreno mrzi me da ponovo instaliram i slikavam. Uglavnom uporedio sam za sta je meni bilo potrebno i 6.1 mi zavrsava posao.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Zvuk u slusalici tokom razgovora mi se značajno smanjio, sada sa maksimalno pojacanim jedva cujem sagovornika ako nisam u totalno tihoj prostoriji. Bilo je pomenuto oko čišćenja rupica na slusalici, ali mi to nije pomoglo. Ima li nekog drugog rešenja za pojačavanje zvuka u slusalici?
 
Kako si cistio grill? Meni se zvuk pojacao bar 2x posle ciscenja, bez ikakvog preterivanja.

Tapatalk from Poco loco
 
Mora da se ocisti i mrezica koja ide napred na ekran.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Zvuk u slusalici tokom razgovora mi se značajno smanjio, sada sa maksimalno pojacanim jedva cujem sagovornika ako nisam u totalno tihoj prostoriji. Bilo je pomenuto oko čišćenja rupica na slusalici, ali mi to nije pomoglo. Ima li nekog drugog rešenja za pojačavanje zvuka u slusalici?

Ja sam sa ovim resio sva ciscenja za slusalice i kod mene i kod drugara.

SF_tJMC9WwTWB-i84KQpR6E61Jz_mCNOR9mpx4XkRfPc4-z_FQqLJUA0h8Tp-tZ98Glp03DSwdybUwwS
 
Gde ima da se kupi ovo brate, treba i meni?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Jel ima neko problem sa svajpovanjem za back sa ivice ekrana. Mnogo lošije radi posle update-a.

Danas visim na fejsu, krenem da se vratim na homescreen i završim na tabu za notifikacije. Prvi svajp mi je detektovao kao back a sve naknadne kao horizontalni svajp za promenu taba.

Navikao sam da koristim back umesto home za izlazak iz aplikacija zato što to vrati aplikaciju u "početno" stanje...
 
Poslednja izmena:
Povremeno mi mikrofon ne radi u toku poziva, a kad ukljucim speaker krene da radi. Desavalo se nekoliko puta i traje po nedelju dana, a onda nestane samo od sebe i mnogo me nervira, jer nekad ne mogu da ukljucim speaker da bih pricao.
Radio sam i hard reset, ne pomaze. Jel znate kako da resim a da ne cekam da se sam resi?
 
ako reset ne pomaže a jasno je da je softverski problem,onda treba čisto upisati softver sa miflash,xiaomitoolsv2 i sl alatima.
 
Jel ima neko problem sa svajpovanjem za back sa ivice ekrana. Mnogo lošije radi posle update-a.

Danas visim na fejsu, krenem da se vratim na homescreen i završim na tabu za notifikacije. Prvi svajp mi je detektovao kao back a sve naknadne kao horizontalni svajp za promenu taba.

Navikao sam da koristim back umesto home za izlazak iz aplikacija zato što to vrati aplikaciju u "početno" stanje...
Kod mene isti problem...[emoji853]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
kad se već zapljuvavamo,meni na poslednjem global stable-u,miroom-u i xeu-u gesture rade savršeno.
 
U redu, hvala.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Je l ima na global stable "booster volume sucescfully" na poco F1 ? Na Mi 9t ima i dosta pojaca ?
 
Već sam postavljao ovo pitanje ali sam ostao bez odgovora.
Da li poco podržava esim?
Ovde nađoh da može ali u Maleziji?!
 
Nazad
Vrh Dno