Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Juče prešao na Nitrogen rom, prvi utisci sasvim ok. Skrolovanje kroz stranicu u Chromeu i slično bi moglo biti tečnije (nije loše ali nije ni dobro koliko može da bude). To će se pretpostavljam ispeglati u budućim verzijama. Osim toga i nemogućnosti da se manuelno izabere mobilni operater nemam zamerki (ovo sa mrežom sam vidjao i na RN5 romovima pa su posle regulisali).

Baterija sa Franco kernelom na stock postavkama takodje na nivou, malo slabija od MIUI-a ali ne značajno, nekih 5% otprilike. Instalirao Fluid gestures, platio 200 din da mogu dodatno naštelovati sensitivity i ostalo i iskustvo je još bolje od MIUI gestures.

U narednih mesec, dva isprobaću još pet, šest zanimljivih romova i onda se skrasiti :)
 
Ja sam tek juče podneo zahtev za otključavanje bootloader posle mesec i po dana koliko imam mob, ne znam ni kako sam ovoliko izdržao [emoji16] Je li koristio neko pixel expirience, mislio sam njega prvo da probam.
 
Hahaha svaka tebi cast, ja cim sam uzeo odmah poslao [emoji23]
Inace nije nesto Exp. Probaj Siberiju :D
Ja sam tek juče podneo zahtev za otključavanje bootloader posle mesec i po dana koliko imam mob, ne znam ni kako sam ovoliko izdržao [emoji16] Je li koristio neko pixel expirience, mislio sam njega prvo da probam.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Hteo sam i ja odmah, al ajde da probam MIUI nikad ga nisam koristio, pa posle prešao malo na betu da vidim kakva je tu situacija pa za dalje mora otključan bootloader
 
Jel ovaj mob podrzava 4G+,tacnije kako se to moze videti kad je na toj mrezi?

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Jel ovaj mob podrzava 4G+,tacnije kako se to moze videti kad je na toj mrezi?

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
U Srbiji izgleda nikako osim proverom brzina. Na Rn5 isti problem, i onda kada sam na osnovu brzina 100% siguran da je na 4g+ ne pokazuje to. Ista stvar i na stock I na custom romovima.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
4G+ je iskljucivo za Indiju i jos neka trzista.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nije mi toliko bitno,ali je glupo sto nisu ubacili i to u mob

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam danas rodio mecku dok sam otkljucao bootloader na Mix3. Moras da nadjes opciju da se ulogujes preko broja, ukljucis sinhronizaciju i find my phone i u developer opcijama ides unlock status/add device. Kad sve to ispunis, "trebalo" bi da prodje(meni nije zbog proxija lol, morao kod komsije...).

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Dak je neko primetio Lag tastature sa vibracijom sa Franco kernelom?

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Ja moram da potvrdim da mi je na poslednjoj open beti baterija dosta slabija. Sljusti mi bateriju za 5-6 sati SOTa. Narocito poslednje punjenje (vidi screenshoot)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
52b310dc40389071ecf3f70c5928a2f8.jpg
 
Poslednja izmena:
A ja nezadovoljan ovim [emoji16]
9f7148526a9e80a699fcfa1f66ac613a.jpg
4a9e497c6282a4ed3cd92267dac49349.jpg
 
Da li postoji opcija gde se mogu obrisati play games nalozi? Koga god sam pitao nije mogo da nadje, na miui 9 je bila ali na 10 ne postoji, guglao sam i trazio po netu i opet neuspesno.. Da li je moguce da nisu jednostavno napravili u settings opciju accounts i da se jednostavno mogu obrisati ili dodati
 
I meni znacajno slabija baterija na oficialnom Pie update-u. Ne znam da li ima veze sa hladnim vremenom ali ne verujem. Takodje mi je telefon zadnjih par dana samo na mreznom internetu (po ceo dan), a nisam ni radio fabricki restart posle update-a. Ne znam kakva su iskustva drugih. Kod mene jedno 10-15 posto slabija baterija.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I meni znacajno slabija baterija na oficialnom Pie update-u. Ne znam da li ima veze sa hladnim vremenom ali ne verujem. Takodje mi je telefon zadnjih par dana samo na mreznom internetu (po ceo dan), a nisam ni radio fabricki restart posle update-a. Ne znam kakva su iskustva drugih. Kod mene jedno 10-15 posto slabija baterija.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Kod mene je čak i bolja baterija nego na 8.1. Pu, pu da ga ne ureknem. Na beti mi je jedva izvlačio 5h sot-a.
 
da da,i meni je slabija baterija,sve nesto gledam da mi ne radi u pozadini i trosi bateriju,ali nije
 
Valjda ce to da isprave. Meni je na predhodnoj beti baterija drzala sasvim ok. Videcemo dalje kako ce ici.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kakva je situacija sa gcam koja je danas izasla, radi li na piti bez fixeva?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Danas je izaslo 7-8 verzija [emoji23] Radi na aosp pie svaka gcam, na miui stable zabada nesto, na miui beti radi lepo.
 
Sad sve videh [emoji16]. Znaci dok ne izadje neki update za pie stable nista od gcam. Da je vise vremena pa da se igram.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Malopre se vracam iz grada i od stanice do kuce kuckam nesto na whatsapp i ladno mi padne ledenica s drveta i slomi mi zastitno staklo. Puklo mi po sred telefona. Da mi je ekran pukao kunem se da bih po sekiru otisao.

Tapatalk from Poco loco
 
Na kraju bi u tvorza za unistavanje zelenila kao oni za 1.maj [emoji23]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Koja starija verzija gcam-a radi na stabilnoj piti ?
 
MGC_6.1.009_MI8_POCO_V1a ja koristim ovu. Istu sam i na Oreo koristio.
 
Nazad
Vrh Dno