Šta je novo?

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018 (bez kvota i tipova)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po meni opravdan derbi celog 1. kola SP-a.
 
Ronaldo po ko zna koji put objasnio kako se igra za reprezentaciju.
 
Ronaldo realno nema sa kim da igra i ovaj rezultat je za njih i više nego dobar.
 
Mali fun fact
[acastojanovic]ronaldo je najstariji igrac koji je dao het trik na svetskim prvenstvima[/acastojanovic]
 
Španija je preozbiljna ekipa. Nisam znao da su ovoliko jaki.
Portugal klasika , sreća velika + vanzos :)
 
tenor.gif
 
Poslednja izmena:
Jednostavno najbolji.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Zver. Koliko perfektan slobodnjak..
Ali realno loše igra Portugal, samo na Ronalda idu, ne može ni tako svaku tekmu..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Španija je preozbiljna ekipa. Nisam znao da su ovoliko jaki.
Portugal klasika , sreća velika + vanzos :)
Pa sad, ne znam sta ste očekivali ljudi? Da Španci flopnu na prvoj utakmici? Oni su pre mesec-dva odvalili Argentinu. Ok, Messi je bio na tribinama ali ono razmontiranje je u rangu sa razmontiranjem motora za generalnu.
 
Tvoj komentar bi imao smisla jedino da im se pre cetiri godine nije dogodila holandija. Jaki kao zemlja, pretedenti za titulu.. a onda je krenuo fijasko.
 
Nisam ispratio tekme Španije :)
Baš da vidim Brazil , ali ova Španija je Barsa na drogama
 
Portugal je ocajan, ovo je skup poluigraca i Ronalo. Bez njega su u rangu sa nama po kvalitetu.
 
Ronaldo izgleda juri zlatnu loptu...
Elem, odlična tekma, puno dobrih poteza, opravdano kao derbi prvog kola ;)
Za zaborav prve dve tekme, pogotovo ona druga...
Sutra očekujem raspodiju Argentine, iako mi nisu simpatični, imaju brutalan napad, možda najbolji u posl. 20god...
 
Poslednja izmena:
Uzivah u utakmici :) Verovatno najbolja sto ce biti u prvoj fazi.
Koja je razlika pogledati ovu utakmicu i neku tipa Rusija i Arabija. Kao kad ukljucis 2x speed na youtube :D
 
Za Argentinu Sampaoli izabrao triling Mesi-Aguero-Di Marija, Iguain na klupi.
Za sada Španija favorit broj jedan, Portugalija zbog Kristijana Ronalda ne može da se ignoriše, Kristijano Ronaldo i Dijego Košta poveli trku za Zlatnu kopačku, Isko za Zlatnu loptu (zajedno sa Kristijanom Ronaldom i Golovinom iz Rusije), golman Egipta El-Šenavi kandidat za Zlatnu rukavicu.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Totalno neiskustvo Jera. Izvlaci iz igre Injijestu,Kostu...Pogotovo Injijesta koji zna da stane na loptu. Ovako je poklonio bod Portugaliji. Cekam Argentinu danas.
A ovaj nas Zivkovic povredio prst. Pa sta su igrali odbojku na travi.
 
Poslednja izmena:
Živković i Grujić su u baš lošoj formi, nepravedno su zauzeli mesto Gacinovicu...
 
Ја мислим да ће да освоји или неко из Европе или из Јужне Америке.
 
Za Argentinu Sampaoli izabrao triling Mesi-Aguero-Di Marija, Iguain na klupi.
Za sada Španija favorit broj jedan, Portugalija zbog Kristijana Ronalda ne može da se ignoriše, Kristijano Ronaldo i Dijego Košta poveli trku za Zlatnu kopačku, Isko za Zlatnu loptu (zajedno sa Kristijanom Ronaldom i Golovinom iz Rusije), golman Egipta El-Šenavi kandidat za Zlatnu rukavicu.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

A vezni red? Izabrao 11 za Island, a vezni red Maskerano-Biglia-Meza. Ko ce li im ovde kreirati igru da mi je znati. A odbrana tanka li tanka. Sampaoli se malo gubi po meni. Izabrao Cabalera (golmana) i Roja koji zajedno nisu 15 utakmica odigrali prosle sezone.
 
Pa Romero je povredjen, mada kontam da je mogao da nadje nekog aktivnijeg golmana. Doduse i Romero greje klupu u Unitedu.
 
Živković i Grujić su u baš lošoj formi, nepravedno su zauzeli mesto Gacinovicu...

Rekao bih da Grujic ne zna ni sam kako se nasao na krajnjem spisku, trebao je Fejsa umesto njega. Takodje Rodic pa i Radonjic.
 
Ma idi,sto se nasih tice,celog veka navijam ko dala-bu i nikad nista.Samo razocarenje.A ajde da smo neka zemlja koja nema nikakav sport,nego smo takvi da "ako nisi u finalu,dzabe si i isao"!( U bilo kom sportu) I onda dodju na red fudbaleri,i prica-ako prodjemo grupu,bice odlicno!A meni se prevrne zeludac.Ja znam da je to realnost,ali cemu onda tolika frka i navijacke strasti kada uskoro ispadamo?Gledam sinoc utakmicu,pa oni bi nas samleli,bre!Nemamo mi tu sta da trazimo!:trust:
 
Da, lepo odigrali Španci noćas, šteta za nerešeno razbili su. Realno nije bio faul nad manekenom za kosu. Čovek ciganjski pada ako ga samo mrko pogledaš i to prolazi kod sudija a Iranci i Marokanci noge lomili i nikom ništa...
 
Sto ne bi bili malo objektivni? Ako vam se svidjaju Spanci a ne Portugalci, barem treba sabrati utiske realno.
Ako nije bio penal nad Ronaldom (a kontakt je bio, vidi se na slow motion-u, a i sudija je imao jako dobru poziciju) onda nije trebao biti priznat gol Diegu Costi - jer je napravio faul nad Pepe-om. I tu se vidi da je kontakt bio, ali ni to nije toliko bitno koliko je faktor visoko podignut lakat Diega Coste a zakacio ga je (doduse ovaj Pepe je preuvelicao stvar ali dobio je udarac sigurno).
 
^Jeste, zavalio ga u vrat laktom da nije bilo prijatno. Pa kažem, ne volim ni jedne ni druge zbog te ekstremne prljavštine... Nisu su ono, igraju oštro ali na loptu pa nekad bude nešto za karton, nego bi baš da te osakate. A u suprotnom valjaju se kao vedeta Ronaldo kad se ono drao na sudiju a praktično je pao preko lopte, "majstor".
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno