Šta je novo?

iOS 12

To je zbog izbora muzike.
 
Izbegavam da koristim telefon dok vozim, zato mi je nebitno koja je muzika, neću sigurno da slušam neke umotvorine ili folk dok vozim, već svakodnevnu klasiku, shuffle je tada išao i zato koristim siri koja bi trebala da mi olakša ali danas je samo bila ova greška, isključivo preko siri. Nikad mi se pre nije dešavalo, iOS 12.3


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Šalu na stranu, nisam primetio taj problem do sada (ni na 12.3) a Siri koristim za pozivanje u istim uslovima kao i ti, dok vozim a u isto vreme strimujem muziku.
 
Ma opušteno. Ponovo mi se desilo, primetio sam da telefon izgubi signal na oko 5 sekundi, zatim se vrati na 3G i posle toga vrati 4G. Ako se nastavi, odradiću restore


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Probaj da držiš samo na 3G.
 
meni se desava da izgubi signal skroz,kad je na mts,a kad ubacim Telenor signala ima.Nesto je do mts-a,ja sam za svaki slucaj bio danas da promenim karticu,mozda je I do nje.A kada je bas slab signal onda ga ceo dan ne nalazi,a kad prebacim karticu u drugi tel signala ima.E sad mozda je I do ios-a,to mi se ranije nije desavalo,nego od 12.2 je krenuo problem sa mrezom
 
Poslednja izmena:
U proteklih 7 dana, dva puta mi trazio da verifikujem apple nalog. Nikada nije ranije to izbacivao. Oba puta je bilo dugme 'not now', tako da sam oba puta izbegao verifikaciju. Da li ima neke veze sto sam u romingu? 6s je u pitanju, ios 12.3.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako mislis da ti trazi sifru za Apple ID, izloguje sa App Store-a i ponovo loguj, nece te vise zapitkivati oko toga.
 
Ima veze sa romingom, pogotovo ako si putovao avionom. To je barem moj utisak. Kad se putuje kolima i jos si usput online ne trazi verifikaciju.
 
Avionom sam putovao, al je tipa trazio treci pa peti ili sesti dan od dolaska. Ma bio sam zakacen na neki hotelski wifi, neproveren naravno, pa se tripujem da nije bio neki pokusaj zloupotrebe. Bezveze, kad sam platio net roming dodatak, kacim se po nekim wifi hotelskim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dešavalo se meni , javljalo mi da neko pokušava da se loguje mojim ID -jem na icloud . Promenuo šifru i završio sekiraciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo ja promenio sifru, sve proslo ok, osim app storea gde evo vrti vec 10 min. i pise signin in to iunes & appstore. Ne diram ga, cekam da vidim sta ce biti.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
 
Iskreno se nasam da je sve ok , jedva čekam da se javiš .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve je ok, izvinjavam se sto smaram. Hvala!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako radi? Ne znam sta mogu da menjaju u svakom tom sitnom updateu da se baterija toliko menja. Ovaj 12.3.1 zaista brutalno drzi bateriju, i ne vidim zasto bi se recimo baterija softverski ista dirala ako je sad super...
 
Mnogo dobra zaista. Ali imam utisak da su smanjili cpu clock i da zato drzi tako :) jer telefon meni radi mnogo sporije i losije nego pre. Svaka aplikacija ima delay, ne otvara onako munjevito vec uz zadrsku. Ocigledno ne moze i jare i pare..
 
Generalno svaki Ip mi se isto ponasa, uvek je ''usporen'' u odnosu na android, tj vizuelno, bez lagovanja ili kocenja. dok android flagship uredjaji su ostriji i brzi vizuelno ali imaju te lagove. taj osecan lagodnosti i fluidnosti uz pomalo ''usporen'' vizuelni rad kao da je namerno napravljen kako bi se izbegla bas ta cuvena android bagovanja. no nebitno meni i na 12.3 se ponasa pomalo sporo a imam dobru bateriju tako da ako je dobra i na sledecem odradicu ga, sad ga lagano ne punim svako vece...
 
Znam na sta mislis, na te animaciju su i ios i windows kupovali vreme, a ljudi se odusevljavali brzinom koja je zapravo nepostojeca. Android sve brze otvori al nije mi to problem, problem je sto je na 12.3 i radio ok. Mora da se ubaci clean preko itunes i onda ce i ovaj da radi isto.
 
Koja usporenost u odnosu na Android, ne znam o čemu pričate vas dvojica... Meni sve otvara brzo i glatko.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Meni takodje, nemam ni bagova nikakvih. :)
 
I ja se pitam da li imamo iste telefone,12.3 na XS,sve ide kao podmazano.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Generalno svaki Ip mi se isto ponasa, uvek je ''usporen'' u odnosu na android, tj vizuelno, bez lagovanja ili kocenja. dok android flagship uredjaji su ostriji i brzi vizuelno ali imaju te lagove. taj osecan lagodnosti i fluidnosti uz pomalo ''usporen'' vizuelni rad kao da je namerno napravljen kako bi se izbegla bas ta cuvena android bagovanja. no nebitno meni i na 12.3 se ponasa pomalo sporo a imam dobru bateriju tako da ako je dobra i na sledecem odradicu ga, sad ga lagano ne punim svako vece...

Okači neki video tih animacija da bolje skapiramo na šta misliš.

Meni iPhone X radi kao sat, u životu nisam imao brži telefon.
 
Ja imam utisak da iPhone brze radi swap izmedju aplikacija koje su vec u memoriji ali da Android brze otvara aplikacije prvi put. Bar je to neki moj osecaj nakon nekih mesec i po na XSu. Fluidnost je svakako neupitna.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koje je ovo tupljenje, sa ovim beskrajnim apdejtima, sa ponasanjem baterije na istim. Male su sanse da ikad vise kupim iphone. Uopste ne zelim i nemam vremena da se bavim ovim glupostima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma i moj Xs radi super samo ne znam kako da se izrazim animacije nisu dugacke i on ne otvara sporo, vec kao da su malo na elegantniji nacin usporene za 0.xxx sec dovoljno da okom mozes videti kako se siri i skuplja u ikonicu kapirate?! To na androidu tipa N8,9 nisam primetio vec kad kliknem puf on otvori i tek posle ima ona zadrska sta vec ( loadovanje )...
radi meni moj Xs lepo i necu ga menjati skoro...

Izmedju aplikacija je sigurno bolji od androida pogotovo je brzo kad se swapuje dole sa ove crte

Edit: nasao sam kako se zove zaboravih, N9 mi je naprimer radio slicno kao xs sa Reduce motion. Tj nesto izmedju
Sent from my iPhone Xs using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uz svo duzno postovanje svima vama, ja zaista na mom XR-u nisam primetio nikakve promene zbog apdejta bilo kog. Cini mi se da radi sve kao prvog dana kada je kupljen i da se apsolutno nista ne menja. Ni u pozitivnom, ni u negativnom smislu. Kako vi to sve primetite, ne znam, ali ne bih ni voleo da ja nesto primetim, a da mi se ne svidi :D
 
Nazad
Vrh Dno