Šta je novo?

OkayFreedom VPN (besplatna premium licenca 1god.)

Dark Warrior

Slavan
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruke
1,502
Poena
210
OkayFreedom - link za registraciju

Potrebno je samo da se unese email adresa, nakon toga ce vam stici mail sa linkom za potvrdu registracije, a nakon potvrde i mail sa linkom za skidanje programa i premium kljucem.

Untitled.png

Dve zanimljive stvari sa njihovog sajta:

"Unlike other programs, OkayFreedom VPN not only protects your IP address in your browser, but will even guard you when you’re using downloaders and torrents."

"OkayFreedom VPN uses the highly secure AES encryption with 256 bits to guard you online. And our data protection policy in accordance with German law is legendarily tough."
 
Poslednja izmena:
Čisti marketing.
Ne kažem da ne valjaju, ali to što si naveli nije vredno hvale. Svi pravi VPN servisi (a ne browser extenzije) štite celu konekciju, a ne samo browser, pa to onda naravno uključuje i torente i šta sve ne.

A recimo cyber ghost, nemački VPN provajder, operiše iz Rumunije, da l' zbog još bolje zakonske regulative kad se radi o tome do koje mere se može biti anoniman ili zbog bolje tehničke infrastrukture, ne znam.

Kako god, moja preporuka je uzeti za 30 USD doživotnu licencu na nekom od VPN servisa, a uzeti i ovo usput :)
 
Slazem se za dozivotnu licencu, ali ako neko nije u mogucnosti da plati i ovo je super opcija, jer je unlimited godinu dana (a posle tih godinu dana mozda se pojavi neka nova promocija za neki drugi VPN). :)
 
Čisti marketing.
Ne kažem da ne valjaju, ali to što si naveli nije vredno hvale. Svi pravi VPN servisi (a ne browser extenzije) štite celu konekciju, a ne samo browser, pa to onda naravno uključuje i torente i šta sve ne.

A recimo cyber ghost, nemački VPN provajder, operiše iz Rumunije, da l' zbog još bolje zakonske regulative kad se radi o tome do koje mere se može biti anoniman ili zbog bolje tehničke infrastrukture, ne znam.

Kako god, moja preporuka je uzeti za 30 USD doživotnu licencu na nekom od VPN servisa, a uzeti i ovo usput :)
Koji za 30 usd dozivotno, i da li ima Hong Kong u ponudi, kao i free trial od bar 24h?

A ako nema, moze preporuka za neko resenje koje ima Hong Kong, sa najboljim odnosom cena/kvalitet

Ako nema nista slicno nordvpn-u, moracu da platim njega, iako je na skuplju stranu, mada je i dobar, tj ima bas mnogo servera.

Btw, hvala i za ovu promociju, Dark. Meni ne radi posao, zbog lokacija, ali godinu dana za dz ce mnogima lepo da legne.
 
Logo i boje bas nesto i ne asociraju na privatnost i pravu slobodu :d

okayfreedom-vpn.jpg
:d
 
Koji za 30 usd dozivotno, i da li ima Hong Kong u ponudi, kao i free trial od bar 24h?

Poslah ti sada poruku.
Oba koja imam imaju HK nod, a onaj koji sam ti spomenuo u poruci ima i trial od mislim 7 dana.
 
Jedino je dobro da zaobiđeš geoblock, a što se tiče privatnosti, u to uopšte ne verujem.
Jer kod bilo kog VPN moraš njima da veruješ, a to je veoma problematična stvar.
Realno biraš da li hoćeš tvoj provajder da ima sav browsing ili ta no name kompanija.
 
Jedino je dobro da zaobiđeš geoblock, a što se tiče privatnosti, u to uopšte ne verujem.
Jer kod bilo kog VPN moraš njima da veruješ, a to je veoma problematična stvar.
Realno biraš da li hoćeš tvoj provajder da ima sav browsing ili ta no name kompanija.
Ipak se ubacuje dodatni proxy koji otežava praćenje navika. Tvoj lokalni IP te vezuje za ime i prezime, a VPN te vezuje za tvoj lokalni IP.
Ako VPN i nije zaista no-log, ad trackeri i dalje ne mogu doći do tvog pravog IP-a i servirati ti reklame na osnovu tvog skorašnjeg surfa. Interpol može, ali mislim da nismo dotle došli :)
 
Oni su univerzalni ad tracker, tracker generalno. A i da te povežu imenom i prezimenom nije nešto naročito teško.
Meni ovo izgleda kao ultra mutna opcija, ProtonVPN ima besplatnu varijantu, a oni imaju neki kredibilitet, ili Tor.
 
Oni su univerzalni ad tracker, tracker generalno. A i da te povežu imenom i prezimenom nije nešto naročito teško.
Meni ovo izgleda kao ultra mutna opcija, ProtonVPN ima besplatnu varijantu, a oni imaju neki kredibilitet, ili Tor.
Ne znam koliko je teško ili ne, ali znam da uz ad blocker i Ghostery već 4 godine nemam zamerki na VPN firme koje koristim. Rade ono za šta sam ih platio.
 
Evo jos jedan VPN 1 God Besplatno

VPN Seed4.Me 1 YEAR FREE

https://seed4.me
 
Poslednja izmena od urednika:
jel može savet, koji nije skup VPN a pouzdan je....pun mi đa.o crackovanih varijanti...rade pa ne rade, a ove promocije su istekle. hvala
 
Ja sam kupio Windscribe, Celo i UnlimitedVPN na StackSocialu.

Celo mislim da više nije u ponudi.

Kada kupiš preko gornjeg linka odobravaju ti 10 USD za narednu kupovinu.
 
na kraju, najviše radi Spotifaja, počeo sam da koristim free. /(crck... Cyberghost) verziju koja ok radi osim u 1/2 slučajeva kad pretražujem googlom. sa ostalim pretraživačima nemam problema, tj. ne traže mi verifikaciju pretrage u slikama...
 

Prilozi

  • ROBOT WTF.jpg
    ROBOT WTF.jpg
    165.1 KB · Pregleda: 49
  • 1ROBOT WTF.jpg
    1ROBOT WTF.jpg
    395 KB · Pregleda: 55
Nazad
Vrh Dno