Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Proveri da nije ovo
Podešavanja/display/adjust wallpaper to dark mode i opcija ispod adjust contract automatically

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Sredilo se samo od sebe izgleda u nekom momentu, probao sam SS u toku video poziva i odradio je kako treba.

Probao sam i on off tog podesavanja pa SS na isto mestu kao malopre i oba puta dobio isti (dobar) rezultat.

Inace sto se tice drain-a, za sad ga nema.


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Drain, barem ne vidljiv ne postoji kod mene.

Izgleda nas je i to zaobislo :)
ee5542c0eec0180326cdca2f42df2d33.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nisam skoro nešto ozbiljnije čačkao oko telefona. Zna li možda neko jel se pojavila gCam za Android 10?
 
Nece se pojaviti, Google je zatvorio opciju Camera2Api za A10. Jedino uzeti telefon koji fabrički podrzava Camera2Api ili se vratiti na A9

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Da da, sad sam se prisetio malo, hvala ti puno [emoji846]

Pa kako stojite ljudi onda, na kom ste androidu, koristite li gCam ili stock kameru?
 
Meni Poco X3 NFC nekako deluje kao logicniji prelaz, 10 lite mi je nekako predebeo. Doduse nisam gledao koliko je debeo X3, trebalo bi da je tanji

U svakom slucaju u zdravlju ga nosio :)
 
Meni Poco X3 NFC nekako deluje kao logicniji prelaz, 10 lite mi je nekako predebeo. Doduse nisam gledao koliko je debeo X3, trebalo bi da je tanji

U svakom slucaju u zdravlju ga nosio :)
Ako je vec resio... Potrudi se malo u petak pa ces imati lep popust i 2 god, garancije. Pod uslovom da si mislio na mi note 10 lite. [emoji3]
3b891c6bfd39cd55988b6068ff920144.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Da da bas to sam pikirao, msm da je za taj kesh korektna kupovina, i da nije msm da cu ga se lako resiti po toj ceni. Naj sam bio za realme 7 pro ali 40k u tehnomaniji... Ma vazi...
 
Poslednja izmena:
Moj Max3 odbija saradnju sto se tice update-a. Kako izaberem download samo kaze something went wrong i otkaze download ili drzi citav dan i noc na 0%
 
Fabricki rom? Nema root i ostalo? Imas dovoljno prostora na tel?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Resetovan fabricki telefon pre dva meseca posto sam ga dao roditeljima. Official rom bez kuvanja i roota
 
Moj Max3 odbija saradnju sto se tice update-a. Kako izaberem download samo kaze something went wrong i otkaze download ili drzi citav dan i noc na 0%
I moj se tako ponašao četri pet dana, a onda je uspešno odradio update

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Kamera na našem dragom Maximusu 3.
77afcd2d6451f6bde7b47cc9e7256792.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jel ima neko problem sa Netflix aplikacijom na ovom telefonu? Nije ono da ću da gledam nešto posebno netflix na telefonu, ali u PS piše da uređaj ne podržava aplikaciju.
 
Sudeći po aplikaciji, baterija je izgubila svega cca 15% kapaciteta posle vise od 2 godine koriscenja. Fenomenalno ako je tako, kazu da brzo punjenje oštećuje bateriju, ovo je pokazatelj da to nije bas tako.
2e0676ee81babd8259f07a3bd3822ec4.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ma fon je vrh... Malo mi je bilo teško da se priviknem jer je kamera na Max 3 dobra dok je kamera na mom prošlom V20 bila odlična.
Kad vidim da moja sestra redovno puni oko 18h njen iPhone 8 plus smejem se. [emoji16][emoji23]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ima štedljiv chipset tako da je lepo optimizovan sa baterijom. Daj Bože da naprave naslednika modela. Moja keva je prezadovoljna i sa Max 1 i sa Max 3 modelima koje ima.
 
Naslednika neće biti, bar ne u obliku Mi Max. Imaju i drugih modela, meni je za oko zapao Note 9 pro Max

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Premali je :D. Šalim se. Pročitao sam da neće ali reko možda se nešto promenilo, pisalo se čak i ovde čini mi se i kačili neki ss Xiaomi CEO-a valjda da neće biti naslednika.
 
Mozda klincima dam ovaj umesto tableta :D. No sobzirom na bateriju, moze ovaj jos godinu dana komotno.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ma može i posle jer vidim da imamo i ovlaščeni servis za Xiaomi. Zameni se baterija i vozi dalje.
 
Ima baterija na Ali, sve sa alatom za otvaranje za cca 1000 din. Najmanji problem to nabaviti i zameniti. Stvarno su im dobre baterije, kad se setim Apple i Samsunga po tom pitanju, uzas.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Druže meni je na S9+ posle godinu i par meseci prosvirala baterija i to na 1/4 osvetljenja. Xiaomi je izmislio bateriju za Samsung.
 
Prezadovoljan sam Maximusom 3 ali da pitam...
Isplati li se preći sa Max 3 na Poco X3 ili Realme 7 pro?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ne znam na sta tačno misliš? Po performansama Mi Max 3 nije neka zver. Ima veliki ekran i veliku autonomiju. Vrlo dobru kameru, ne znam sta ti nedostaje pa zelis naci u drugom modelu.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ama baš ništa mi ne nedostaje, pitam onako. [emoji4] Max 3 nije zver ali je izuzetno fluidan, baš je brz.
Upravo mi je taj veliki ekran i problem kad u budućnosti budem menjao fon jer meni taj ekran nije veliki, taman mi je skroz. Tek kad dam fon nekome kontam da je ogroman telefon. [emoji23]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Da, meni za ruku taman, mogu cak uz malo vezbe jednom rukom da kucam. Meni jedini kandidat za nastavak moze biti Note 9 pro max

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mate 20X bi možda bio pravi upgrade, ako nećeš da ideš na neki manji ekran.
 
Na poco x3 nije mnogo manji ekran. Samo je kiciste manje. Sve sem baterije je na strani poco x3. Sad zavisi sta ti najvise treba.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno