Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Uzmi 9S onda, noviji je u svakom slucaju od 8 Pro a cena okvirno ista.
 
Security update
1e771b053a65d82fc9620b758f495241.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Malo pre gledam nesto na fejsu, samo se zatvori aplikacija, udjem opet opet izlete, ali ovaj put uz error I send report. Obrisem aplikaciju restart tel, instaliram opet isto. Jel imao neko problem? Inace nije bilo problema do danas.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni radi ok sve.

Sad sam i ovaj update instalirao, trebalo mu je jedno 5+ minuta da ga sazvace i da se upali :D

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni tako iskocila posle searcha.... Ovako kad samo otvorim i saltam po feedu radi ok

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednji beta 20.6.11 konacno vratio SOT u normalu na MIUI 12. I dalje precice u control centru ne reaguju uvek na komandu, to ume da frustrira.
Inače Beta ce biti azurirana za Mi Max 3 do 5 Septembra.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednji beta 20.6.11 konacno vratio SOT u normalu na MIUI 12. I dalje precice u control centru ne reaguju uvek na komandu, to ume da frustrira.
Inače Beta ce biti azurirana za Mi Max 3 do 5 Septembra.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Ti si druze doktorirao ovaj nocni mod na GCam. [emoji3] Koju trenutno koristis i koju konfig kad zelis da slikas po mraku svetla od grada a da pri tom bude jasna slika..Konkretno mislim kao onda kad si slikao na moru obalu gde se vide svetla grada,bas bila jasna slika,kao da si slikao DSLR..Moze neka preporuka..[emoji16]
 
Moze samo ako si na androd 9. Na 10, ne radi Gcam.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
I ja kazem.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Iskreno, ne nedostaje mi Gcam, i vizuelno MIUI12 mi se svidja, da bih po cenu loseg SOT ostao na njemu :). Na srecu, sada je SOT sredjen, i situacija je po mom mišljenju, kao na prethodnom MIUI11

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Zamenio Max 3, sa Note 9 Pro. Ko želi ugrade, toplo ga preporučujem. Prodao maxu i doplatio stotku i uzeo note 9 pro. Tel je veliki, nije kao max, ali opet dosta je glomazan. Sasvim solidan ekran, odlične kamere i što je većini nas bitno, baterija je i dalje zver i gura 2, dana bez problema.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Koliko kosta Note 9 pro ako si doplatio samo 100e?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
230 je mene koštao. Max 3 prodao za 130.
2 god vip garancije, nilkin obloga, I kingstone micro sd 64gb. Dobio u kompletu sa tel. Valjda se čoveku nije svideo, star bukvalno nedelju dana.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odlicno si prosao

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
I ja kažem. [emoji3]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Vratio se sa 18.6 na 11.6 weekly, definitvno najbolja baterija. Sva sreca uspeo sam downgrade dirty flash bez reinstalacije svega. Ne pomeram se odavde, dok u change log ne bude pisalo da su bateriju resili :)
ef0cf6373c20b7a4ee98569f9566a472.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Društvo,

Mala pomoć...

Imam Mi Max 3 i stigla mi je preko Aliexpressa smart futrola. Kada sam skenirao QR kod da skinem aplikaciju, piše: 404 Site zls.kview.kuapps.net is not served on this interface

Ima li negde da se skine aplikacija mimo ovog sajta ili kako da rešim problem, pa da mi prednja strana futrole progleda :) ?

Futrola nije neka brendirana, ali bar te osnovne funkcije na prednjoj strani da nabacim...javljanje, sat, itd

Hvala
 
Poslednja izmena:
Sećam se te futrole, ima posebna aplikacija za nju. Idi na stranicu prodavca i u opisu mora da stoji adresa sa koje možeš skinuti, ili bar ime. Ili kontaktiraj prodavca da ti pošalje. I obavezno stavi app da radi u pozadini, inace ce je Miui ubijati

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Eh...to sam prvo uradio, međutim pojavio se problem. Futrola je bila poručena u Novembru prošle godine, ali se zbog ovog sra.a sa koronom sve odužilo i stigla je tek juče!!!
Ja otišao na moje porudžbine na Aliexpresu, ali te futrole više nema u ponudi...a nema ni prodavnice ( da li je zatvorena ili su vlasnici pomrli od virusa...ne znam).
QR scan sa etikete od futrole ne otvara sajt ...pokušao da nađem nešto mimo toga i na YT, ali bezuspešno.
Rekoh, možda neko ovde zna kako da se reši problemčić...glupo sada da se hvalim futrolom koja ne radi kako treba :) :) :)
 
Nadji istu futrolu na Aliexpress, pa vidi tamo.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Steta sto nisu ubacili Amoled..A ta mala kapljica u novim modelima je "No Coment"..
 
Meni kapljice i notchevi ne smetaju. Sve je bolje od motorizovane selfi kamere. Interesantno prva tri puta, i onda skapiras da ne radi face unlock zbog te gluposti.
 
Ne pricaj gluposti srece ti..Na hiljade zadovoojnih korisnika sa takvim resenjem za selfi kameru,dobija se ceo ne ujeden ekran sa glupim rupama,nochevima,itd..Niko se jos nije pozalio na kvar selfi kamere a zavidan broj korisnika kako na ovom forumu tako i na stranim,pocev od teme Mi9t/Pro pa do teme OP7pro,procesljaj malo i prostudiraj tvoje tvrdnje da li se iko pozalio na to sto piskaras ovde..Ne siri dezinformacije..
To sto volis kapljice i nocheve je druga stvar..
 
Poslednja izmena:
Mislim da svi imamo pravo na svoje misljenje. Ja ne planiram skoro menjati Max 3, sluzi me odlicno, baterija posle skoro 2 godine i dalje zver. Idemo dalje

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mišljenje i širenje dezinformacija nije isto. [emoji4]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Aha, sinoć sam ga instalirao.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno