Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

200e za 6/128 Max 3 nije toliko strasno.
Tako je. Ne znam što se uopšte rasplamsala ta polemika.
190€ sam dao plus ptt. Jednostavno sam hteo mob sa fantastičnom baterijom i to sam dobio. Treći dan već i baterija na 37% a ne ispuštam ga iz ruku.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Dobra cena, dobar telefon, najvise SOT sto sam izvukao sa njim bilo je verziji 10.2.1(po meni i najbolja verzija MIUI 10), malo preko 12h.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Iskreno, nijedan fon mi nikad nije kocio jer nisam cackao previse oko sistema. Kako dodje fabricki tako je i ne diram. Nego mi nejasno sto se razvila polemika za cenu kad niko nas nije vukao za usi da kupimo i sve vredi onoliko koliko je neko spreman da plati. Nema tu filozofije.
Razmisljao sam i o RedMi Note 8 Pro koji je noviji dosta ali ima jaku ali ne PREJAKU bateriju pa zato izbor pao na ovaj telefon.
Ja zaista ne znam koji telefon u toj ceni parira Mi Maxu 3. Monstruozna baterija.
 
Ima dobru bateriju, i pozamasnu dijagonalu. Stedljiv procesor, opet, nije spor, kamera je super, ima i napred blic. Brzo punjenje sa fabričkim punjacem. Sve u svemu, odličan telefon.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Tako je.
cb58b2014816c7f6cc8544ad8fffbb96.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kako da sklonim ovo obaveštenje sa ekrana? Dosadno je...
922c96ce4945df8fd3249b704f38e595.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Udji u telefon, ako je notifikacija vidljiva, prevuci sa desne na levu, trebalo bi da bude opcija, da ugasis notifikacije

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Neće da se skloni. Ne znam što...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
zato što niti vredi toliko niti je to standardna cena nego nabiflana.po 100ti put niko vam ne brani da plaćate nabiflane cene,vaša stvar,ali ne pišite na javnom forumu da je to čak i okej cena,neko drugi može da pročita,otvori oglase i počasti prodavca misleći da je uhvatio čak i deal.
 
Ovo je forum, sve sto se ovde iznosi je subjektivan stav. Kao i stav koji si ti izneo. Mislim da smo dovoljno diskutovali o ceni. I objasnili, svako ponaosob, stav vezano za cenu nekog proizvoda. Zaista ne znam sta bi rekli onima sto su Iphone plaćali po 1500e komad.

Elem, konacno se pojavio update China beta 20.1. 2, uradjen dirty flash, reinstaliran Viper4android.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Moze uzecu ja 2 komada. [emoji3]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Hahaha [emoji16]
Inače ne sviđa mi se fabrička galerija pa sam skinuo Gallery app i pregledna je i jednostavna isto kao fabrička na prošlom V20.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja koristim Google Photos, mada ona se pogubi u pojedinacnim albumima kod mene. Inace je super za moje potrebe.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Iskreno, sviđa mi se kamera na Mi Max 3. :)
231528633ec11b778950c37c5cc6319f.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sa mirnom rukom može da se izvuče dobra fotka ali uveče je haos.
 
Izgleda da mi je tokom noći instalirao MIUI 11.... Sve radi isto super brzo i lepo ali ne vidim razliku između prošlog i ovog novog MIUI-a.
6bf70769db9b681388bfa80a6310419d.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mozda na Global se i ne vidi, na China ima lepih promena u korist Miui 11

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni je sa novim 6/128 gb prosek 12 h sota i 2 dana upotrebe sa igricama.Dok sam imao stari kinesku verziju baterija mi par puta trajala i 16h sota,sto je bilo neverovatno.
 
Stigla danas maska, porucena 10.9 prosle godine. Problem je sto sam u medjuvremenu narucio jos 2 maske. E sad, misleći da ni one nece doci. Porucio sam jos jednu pre neki dan, sa brojem za pracenje hahahaha :). Inace, najbolja maska za Mi Max 3 po meni. Extra

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
c3e748329329d9b96bf360425ea86a9f.jpg
 
Ona sto sam ja kacio je extra. Mislim bila je extra na pocofonu. Ista je stigla za max 3.samo sto nije docekao da je proba. Al bice uskoro i to. [emoji3]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Stigla danas maska, porucena 10.9 prosle godine. Problem je sto sam u medjuvremenu narucio jos 2 maske. E sad, misleći da ni one nece doci. Porucio sam jos jednu pre neki dan, sa brojem za pracenje hahahaha :). Inace, najbolja maska za Mi Max 3 po meni. Extra

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
c3e748329329d9b96bf360425ea86a9f.jpg
Prodao bi neku maskuu?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sinoć instalirao najnoviji MIUI 11.0.7.0.
Na početku kad sam uzeo Max 3 malo su su zezale notifikacije odnosno broj nepročitanih poruka na ikonici aplikacije.
Sad, koliko sam primetio, to je sređeno. Inače, već godinama koristim Nova launcher.
Evo već skoro dve nedelje kako koristim Max 3. Baterija brutalna, ekran odličan, kamera pristojna a danju je odlična.
Prezadovoljan sam.
Ako bih tražio manu neka to bude što svetlo za notifikaciju nije veće.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
I sto svetlo ne menja boju kao na Mi Max 1. Na China verziji ima app drawer koji mi je extra, tako da stock launcher i koristim

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poco launcher je isto extra, prost i jednostavan.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da, zeni sam stavio taj na Note 6 pro, bas zbog drawer opcije.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Skinuh i ja sada 11.0.7.0 valjda nece biti losija baterija nego do sada.Do sada bio prosek 12h sota.
 
Nema razloga da bude losija.

Danas uradjen dirty flash za Globe rom 20.01.12, Android 10 Miui 11.
Standby i dalje vrlo dobar.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Uključio sam reading mode sinoć i prijatnije mi je očima... To mu je kao comfort view na mom prošlom LG-u.
Nego ljudi kako da menjam font style?
Sve sam pretražio u aplikaciji Themes i ne mogu da nađem pa kad razmislim verovatno moja Global verzija ne podržava to...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno