Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Hvala AntiSneg :D

Odlican je, zalosno je sto takvih nema u 2020/2021 pa smo osudjeni na "laznih" 6.67"

Ima li neko bar u najavi nesto sa velikim gabaritima, makar da se tesimo da smo privremeno na ovim "malim" telefonima? :D
 
Meni ovaj 6.67" sa 20:9 ekranom vise nego dovoljan :)

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Eh, sad, "više" nego dovoljan :) pa što si onda imao Max 3, morao je te nervirati, on je onda bio previše :)

Jednostavno, veliki broj ljudi se posle velikog telefona, velikog televizora, monitora, baš teeeško vraćaju na manje. I stvarno je problem što ovakvih telefona više nema. One flip, fold i ostale savitljive naravno ne brojim :D

Sent from my Mate 20 X using Tapatalk
 
Evo slikao sam ih, te se moze videti razlika u veličini ekrana. Odnos je drugaciji, to je činjenica.
736c179ece7ed418fd4d3187dde4a5a2.jpg


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Čitam i na forumima da su mnogi, mnogi ljudi zadržali Max 3 i prešli na neki noviji fon što samo govori koliko je očima lakše sa velikim ekranom...
Kad bih ga sad prodao za 120€ ili za koliko već to bi mi bilo kao da sam ga razbio namerno.
Ili ću ga zadržati kao sekundarni fon kad bude došlo vreme da se menja ili ću ga dati mami ili tati.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja moj Max necu nikad prodati, mozda jednom zamenim samo bateriju, ali i dalje se drzi, neverovatno nesto. Dečici umesto tableta odlicno dodje. Android 10, jak i puno memorije. Podrzavace aplikacije bar 5 godina.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Nemam 6.67 da uslikam, ali evo 6.53, 6.9 i 7.2, tj Redmi Note 9, Mi Max 3 i Mate 20 X.

fb1cec7823d34101d1bbbd634fb18a2f.jpg


Sent from my Mate 20 X using Tapatalk
 
Poceo sam polako da prelazim na Poco X3, oseti se razlika u brzini definitivno, ovo ostalo jos nisam zagrebao kako treba

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Mene je na njemu 120hz ekran oduševio.

Sent from my Mate 20 X using Tapatalk
 
Zeni na tel izasla reklama za X3, kaze ona, koji je ovo telef9n? Bas je dobar hahahahaha, vidim ja sta sledi.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Prava šteta što nema više Mi Max serije. Videli su i oni da im se ne ispalti da prave ovakve gromade i strvine koje ne možeš da ubiješ.
 
Narocito bateriju :D, kazu brzo punjenje ubija, ja punim Max 3 na 35w punjac i sljaka kao lud. Ne mogu deca da ga potrose za jedan dan.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Ja imam u kući, Mi Max 1 i Mi Max 3. Pored njih po pitanju autonomije moji N10+ i N20 Ultra mogu samo da plaču :D. A duša im se vadi (mislim na Mi Max).
 
Takođe sam nabavio Mi Max 3 pre par dana.
Telefon je zaista odličan, a bateriju ne mogu potrošiti ni za 2 dana, a telefon nije nov.
 
Mislim da Mi Max 3 polako ali sigurno postaje legendarni i kultni telefon.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Postao je ihaj on kult, zato je i Xiaomi rekao više ne Max seriji. Dali su skoro sve što treba korisniku u jednom pakovanju.
 
Nasao sam još jednu funkciju Mi Maxu. Pošto ima root i A10, uz malo budzenja, uspeo sam da ga spojim sa Ps4 džojstikom i da cepam igrice sa Ps na njemu(Ps remote play). Extra :D
300c576c56fa28cb8616fb689b2a8aa3.jpg
20be89c8cc883f78c24777e58dac5840.jpg


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Moram malo manje da koristim telefon. [emoji849]
1ffedd52497e86d8a89a4c4d9c704f94.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Stavi GSAM Battery Monitor, mnogo je preglednije

Npr. ovako izgleda za X3
42e8c32db16575c8ee169483478a2135.jpg


Sent from my POCO X3 NFC using Tapatalk
 
Dobro jutro svima.
Hvala ti, Lanikor. Evo sad skinuo aplikaciju i neuporedivo je preglednija i detaljnija sa baterijom. Inače, nisi ni ti nešto bolji od mene što se tiče korišćenja telefona. [emoji16][emoji849]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ma to je u dva dana tehnicki, jos mi je zanimljivo da ga cackam :)

Na Max 2 sam jedanput imao nekih 6 dana na jednom punjenju, kacio sam i SS negde cak

Sent from my POCO X3 NFC using Tapatalk
 
Rekoh već, legendarni fon.
Ja ga najčešće punim između 30-40%. Jednostavno mi je lakše da ga punim noću nego sutra dan popodne.
Ne pamtim kad sam dozvolio da mu baterija padne ispod 20%.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pobedio covek :D

Meni je super trajala baterija na 3ki imajuci u vidu da ga nisam fabricki resetovao od kako je kod mene a prosao je update na 9ku i 10ku, sad kad ga budem resetovao bas me zanima kako ce raditi :D

Jos me zao da ga prodam [emoji14]

Sent from my POCO X3 NFC using Tapatalk
 
Za malo mi promace jedan na oglasima, nema signal, za 50e.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Pobedio covek :D
Meni je super trajala baterija na 3ki imajuci u vidu da ga nisam fabricki resetovao od kako je kod mene a prosao je update na 9ku i 10ku, sad kad ga budem resetovao bas me zanima kako ce raditi :D
Jos me zao da ga prodam [emoji14]

Sent from my POCO X3 NFC using Tapatalk

Hard/factory reset nisam bukvalno nikad radio na fonu jer mi je cimanje a i prošli LG V20 i sad Mi Max 3 me služe stvarno odlično.
Pre bih ga poklonio nego ga prodao za siću. Ali kad bi mi se sad polomio, ne daj Bože, odmah bih sutra uzeo Poco X3.
Odličan izbor si napravio. Ipak si ti Max 3 imao dosta dugo. Ja ga imam tek godinu a ne volim kad menjam telefone.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jel ovo ostavljen u fioci na 2 nedelje :D

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
Slična situacija kao i sa svima ostalima koji imaju Mi Max 3, a uzeli novi telefon. Konkretno, uzeo Poco X3, ali je Max toliko dobar da mi ne pada na pamet da ga ikada prodajem/menjam/poklanjam.

Ovo sam ga napunio, posle 6 dana prebacio u airplane mod i ostavio tako da vidim dokle će :)

Inače, aktivno korišćen nešto malo više od dve godine.
 
Poslednja izmena:
Znači, nema potrebe da brinem da l će baterija biti jednake jačine i druge godine aktivnog korišćenja. Sinoć pre spavanja imao 57%. Nisam hteo da ga punim pa me baš zanima kako će izdržati danas.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno