Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

A sta je to "global pack" ?

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Nisam znao da postoji verzija koja nije Global...

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Miui. Pro će početi da se naplaćuje nažalost...

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Da, vidim na sajtu da ce poceti da naplacuje za miuipro romove ubuduce. Samo nije mi jasno kako ce to uspeti da sprovede u delo?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja sam skontao da ce naplacivati ko zeli OTA. Verovatno ce moci da se flesuje kroz twrp normalno.

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Ja sam skontao da ce naplacivati ko zeli OTA. Verovatno ce moci da se flesuje kroz twrp normalno.

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
Ladno na njihovom sajtu nisam mogao da download-ujem miuipro rom iako sam registrovan i pre sam bez problema to cinio. Morao sam preko afh-a da skinem jer je neko tamo okacio miuipro najnoviju verziju za RN5.. ne znam kakvo je stanje za ostale modele telefona...
Edit, konkretno.. izbacuje prazan prozor kada se klikne na download, a probao sam i na drugim browserima i sinoc sam probao na kompu, takodje bez adblockera i sl. i ista je situacija. Pogledam malo njihov forum sa.sajta i delimicno razumem ruski da ce se.kao nekako placati....
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
b4715dd989d448a958884bbf19fc3d72.jpg
ea762c2879ad8336a9081d71657fe315.jpg
 
Poslednja izmena:
Malo "kesiranja" :D

Doduse, skoro svaku app koju koristim(osim igara) sam stavio pod katanac.
 

Prilozi

  • Screenshot_2018-06-26-18-20-39-644_com.android.settings.png
    Screenshot_2018-06-26-18-20-39-644_com.android.settings.png
    114.3 KB · Pregleda: 223
Poslednja izmena:
Nema vise dzaba Miui Pro, 1.5$ po Rom_u, 15$ godisnja pretplata :), bice neki kodovi nemam pojma. Ma curice to....
 
ako ga vežu za mi account biće problematično :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
E moj Kide zar kurir? [emoji16]
 
Nego, najbolji su :) treba covek malo i da se nasmeje :)

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Ma to je za ota samo, znači skidanje ovako će moći. Jest da je ota lakše, ali... Tu je titanium backup i rešeno sve.
 
@scylla

I Boat Browser, verzija iz 2016. :D

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koristicu mrtvi chrome sto jede bat... Boat rules ;)

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
@Kidence

Isprozivase te ljudi sve :D

Ja nemam toliko app, nema sta vise da drzi, van default apps nemam ni 20 aplikacija, vecina laganih.
 
Ahahahaha, opusteno :) treba napuniti 6gb :) a oni ljubomorni ;D

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Poslednje punjenje kod mene.

Inace svi koji mi pogledaju telefon kazu sta si uzeo to, Iphone X ja kazem da da, uzmu probaju malo i kazu au kakva telefoncina. I onda ih iznenadim koji telefon su probali upravo. :D

Juce sam ga updateovao na 9.5.13.verziju, sve je stock.
2402371f0634e19b244e8005ed96a357.jpg
ea4d6d807bfecca99fbdab3a5613c0e2.jpg
10ef3149dbd66fc5008860be35fc580f.jpg
f31de9da957300b116e1c09293641894.jpg


Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Odlicna baterija stvarno. Primetio sam da ovaj Facebook lite mnogo manje baterije jede. Tako da ga koristim vec neko vreme na svim telefonima.
Kad udjete u podesavanja kamere ima opcija "Automatski poboljsaj fotografije u losem svetlu" da li vam je to bilo ukljuceno po difoltu?
Primetio sam da kada je to ukljucnemo razlika je ogromna kada se slika unutra pri losem osvetljenju, razlika u sumu nebo i zemlja. Ne znam sta mu radi, gledao sam shutter speed isti na obe slike, ISO isti, sve isto ali kamera nerealno bolja kad se to ukljuci, to sam tek sinoc provalio.
 
Poslednja izmena:
Pocinju da mi idu na zivce i Kinezi i njihova g.l.u.p.a politika oko flesovanja. Dal je moguce da treba da cekam 360 sati da otkljucam botloader? Ne rade metode sa 2 naloga i vpn.
Jos ova peripetija oko romova. Prsli su skorz. Koliko je na Mi A1 sve bilo jednostavno ovde su sve namerno zakukuljili.
 
Dobrodosao u klub :D

Meni ostalo jos ~180h :)
 
123156.jpg

Xiaomi Tool mi je sve rekao. Mogu da instaliram nista. Bravo za xiaomi. Vidimo se za 15 dana, *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i
 
Pitajte Kidenceta, mozda zna neki trik da se ne ceka 360h.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno