Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

Kada pogledam neki svoj video u file exploreru na kraju reprodukcije mi uvek izlazi reklama. Nisam primetio da se dešavalo pre. Zna neko o čemu se radi i kako se rešava ovo?
 
Primetio sam da dok sam u kuci, u sobi, 4G signal mi dosta varira stalno. Na P9 Lite nije. Bude pun signal, pa onda padne na 2 crte ili na 3, pa posle nekog vremena se opet popne na pun. I, probao sam da iskljucim mobile data pa da upalim opet i ne znam da li je do toga ili sta ali kad sam to uradio, kad sam upalio mobile data opet signal je skocio na full. Jel ima jos neko da mu se desava ovo?
 
Kada pogledam neki svoj video u file exploreru na kraju reprodukcije mi uvek izlazi reklama. Nisam primetio da se dešavalo pre. Zna neko o čemu se radi i kako se rešava ovo?
Udji u mi video aplikaciju, pa settings, pa iskljuci online recommendation opciju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
MIUI 10? Ne postoji ta opcija kod mene.
 
Ima i u mi video aplikaciji, udje se u nju, pa gore levo na 3 crte, pa settings pa se iskljuce online predlozi

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Uspeo, uspeo, hvala.
 
Ja jos nemam root, ako neko proba dolbi nek javi utiske.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Stigao RN5 Red, kasnije ću upload slike. Instalirao sam YT Vanced ali nikako da uspijem namjestiti da on bude default. Može li mi neko "nacrtati"?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Stigao RN5 Red, kasnije ću upload slike. Instalirao sam YT Vanced ali nikako da uspijem namjestiti da on bude default. Može li mi neko "nacrtati"?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Moze, post #5091, objasnio clan "ubabic"

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Hvala, radi.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
u cemu je problem?
Pokušala sa brisanjem podataka aplikacije za ažuriranje i neće. Mislim da od juče obaveštava da ima ažuriranja.
74f16d35e6aded122fe0db6668655f50.jpg


Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Meni i dalje system launcher krešuje... U temi mi je sve na default. Koristim poco launcher.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Je li neko imao problema da mu ne radi mobilni internet? Možda se ručno treba postaviti pristupna tačka?

Edit: Upisao APN i radi sada.
 
Poslednja izmena:
Stigao RN5 Red, kasnije ću upload slike. Instalirao sam YT Vanced ali nikako da uspijem namjestiti da on bude default. Može li mi neko "nacrtati"?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Daj slike da znam šta mi je činiti. [emoji3]

Ima li neko crveni da hoće da trampi za crni? [emoji30]

Sent from my Redmi Note 5
 
Nije do ad blokera, inače je samo dovoljno da se ažuriranje sistemskih aplikacija stavi na belu listu u tom slučaju. Neka stoji ovako, srediće valjda. Nije prvi put, desilo se jednom sa samom updater app ali ju je sam skinuo u telefon, trebalo je samo manuelno da se instalira.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
@ Bojilica
Instalirao Google Contacts, uvek bira Textru, ali sad imam drugi problem, sad mi trebaju 2 ikone, jedna za kontakte a druga za dialer, koristim ovu Miui na stock verziji, jer ima neki Dialer koji može da se poveže sa ovom Google Contacts aplikacijom [emoji848]

RN 5
 
Taj ZNP 360 sam uzeo za P9 Lite. Najgori krs od maske, ne drzi lepo, krcka pri koriscenju, boja se lako skida. Isto sam platio 1$.

Od iste radnje kupljena. Ocena od 5.0 zvezdica je fake, pogledaj ocene, sve od istog datuma, sve isti likovi stavljali :)
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Evo upravo stiglo i bas sam zadovoljan :D nije krs...cucnulo kako treba, staklo top, namestio sam ga profi, nema zarobljenog vazduha, lezi celo, nema kao sto sam imao na note 4 i levo i desno po duzini 1,2mm vazduha...
jedino sto mi ne odg je sto sam na full screen pa kad hocu da izvucem sa str zbog ivica, kacim i ne reaguje lepo..mozda nadjem foru..zadovoljan, ako treba vraticu dugmice :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
11e4f309bf74b0a1bfe810475d3f2591.jpg
cf172de9cbc501e89cfeef0b11eb4a29.jpg
db741ae368881296e296cb13515f969a.jpg

170b5ed006b39a9d5d027827dcd82ea5.jpg
 
Poslednja izmena:
Evo upravo stiglo i bas sam zadovoljan :D nije krs...cucnulo kako treba, staklo top, namestio sam ga profi, nema zarobljenog vazduha, lezi celo, nema kao sto sam imao na note 4 i levo i desno po duzini 1,2mm vazduha...
jedino sto mi ne odg je sto sam na full screen pa kad hocu da izvucem sa str zbog ivica, kacim i ne reaguje lepo..mozda nadjem foru..zadovoljan, ako treba vraticu dugmice :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
11e4f309bf74b0a1bfe810475d3f2591.jpg
cf172de9cbc501e89cfeef0b11eb4a29.jpg
db741ae368881296e296cb13515f969a.jpg

Gde si kupio carape! :d
 
hahaha znao sam...a tepih? :D

al sam se nesto istripovao da mi cudna koza na sakama od kakk sam stupio u kontakt sa maskama...dosla i druga..lepo stoji i prija za ruku, glomazna je u odnosu na silikonsku uz tel al imam utisak da je bas jaka..a ruke..mozda su samo suve hahahah videcemo sutra

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
3bf821bce92bb5b079bf9f1d3c3bd8e6.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li se nekome desava da na gmail aplikaciji ,iako imam samo jedan novi mail,uvek pokazuje 2 na ikonici?
 
Imam istu maskicu ali je power dugme očaj na njoj, nikakav osećaj da je pritisnuto. Prešao sam na arrmor case i milina :). Jeste aparat kao da idem u rat ali testirao sam ga, nema da mrdne nigde :).
 
Greota nositi ga u masci. Lepo izgleda.
 
Nazad
Vrh Dno