Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

Pojavi se na oglasima jedan, 310e :D

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Hahah, odlicno.
Ne bi smeo u startu da bude iznad 250e, ali ni cent. To na startu mislim kad ga dobiju, ovi veci prodavci na kp.
 
Upravo počelo slanje rn5 iz kine

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Da poceli su, danas mi javili da su poslali. Kako je krenulo mislio sam cekace se jos mesec dana da posalju.
 
el koristio neko te hydrogel zastite za ekran, valja li to ista?
 
Da li izašla uopšte global verzija sa b20?

Muka šta izabrati, da li note 5 i ekstra bateriju ili novi a2 pošto kontam da će biti isti 6x sa jačim procesorom i kamerama.

Imam p10 lite sa 3000mah i baterija me ubija u pojam
 
Sve, sve ali 6X bez 3.5mm...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
https://www.joybuy.com/600284771.ht..._int&utm_medium=affiliate&utm_campaign=329643
U ponudi na JD, interesuje me da li lagano moze da se instalira global rom na kinesku verziju telefona, nema B20, generalno vredi li ova kupovina?


Sent from my iPad using Tapatalk
Uvek kad vidiš neku cenu, klikneš na buy i vidiš koliko će da skinu sa računa, a ova cena je manja od prvog preorder kupca, te pripazi šta klikćeš [emoji847], ima glabal odavno sa b20

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Ima global odavno samo kao pre-order, tek su sad poceli da salju. Tako da ocekujem za oko mesec dana mozda i manje da se nadje u prodaji kod nas, mislim na kp, radnje itd.
 
Ima neka nagradna igra na fb stranici "mi srbija", i nagrada je redmi note 5. Izvlacenje je 15. Maja, sto znaci da bi tad trebalo i legalno kod nas da se pojavi.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
I dve godine garancije pa kome je to bitno on će i da plati...
 
https://www.honorbuy.com/1385-xiaomi-redmi-note-5-4gb-ram-64gb-rom-official-global-version-smartphone-black.html


Dual camera
12MP+5MP Rear camera
f/2.2+f/2.0 aperture, 1.4μm pixel
Dual PD Auto-Focus, EIS
Single tone flash, PDAF
Enhanced low-light photography
HDR adjustments, Panorama, Burst mode, Face recognition

13MP front camera
f/2.0 aperture,fixed-focus
Beautify 4.0
Selfie-light, Selfie timer
Face recognition
Video recordings:1080p video capture, 30 fps, 720p video capture, 30 fps

Po ovome ispada da global verzija ima najgoru kameru...
 
Napravljena je greska sigurno. Bice kao kineska verzija.
 
sve jedno mi je vise... ceka se A2 ili max 3
 
Dobar je A2, ali ga ne bih kupio samo zbog male baterije.
Kad bi trebalo da se pojavi max 3?
 
Max 3 isto dolazi sa SD660 kome ne smeta velicina bice to najbolji uredjaj.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Negde sam procitao da ce biti 7" ekran, po meni malo mnogo za telefon. Mada to su samo glasine.
 
Nisu glasine,stvarno ce izgleda biti sa 7",jeste velika dijagonala ali ce biti 18:9 tako da nece biti toliko glomazan telefon,bice sa manjim bazelima..Najverovatnije ce velicina telfona biti kao sadasnji MAX 2,stim sto 7" utapaju u te dimenzije..Ja cu birati izmedju Nokia 7 plus i MAX 3 telefona..

Edit:Dok ovaj nov A2 mi se svidja ali ne mogu da podnesem to sto ima 3000maha bateriju,ne kapiram da su sve lepo spakovali ali su zato morali da zakinu na bateriji a mogli su da je malo jos pojacaju..
 
Poslednja izmena:
Najverovatnije zbog debljine telefona je manja i baterija.
 
Optimizovan SOC+bolje optimizovan softver(android) = "manja baterija" = dobar SOT=lepsi-tanji-moderniji telefon

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Tanje = bolje je "istina" koliko i ono da je staklo premium materijal.
 
Nazad
Vrh Dno