Šta je novo?

[VIP] Prelazak sa Postpaid-a na Prepaid nakon ugovorne obaveze

bane16

Poštovan
Učlanjen(a)
24.12.2016
Poruke
463
Poena
70
Znam da je negde već bila priča o ovome ali nikako ne mogu da pronađem tu temu pa sam otvorio novu.

Naime, kakva je trenutna situacija sa prebacivanjem na Prepaid nakon isteka Postpaid ugovora a da se pritom zadrži isti broj ?

Ako je nemoguće, da li postoji mogućnost da se prebaci na prepaid ali u drugoj mreži (pa onda posle nekog vremena ponovo u Vip) ?
 
Za VIP ne znam ali za MTS znam.
Imao sam karticu u mts, koju sam posle isteka ugovora samo u poslovnici prebacio u pripejd na svoje ime.
Znaci broj je zauzet do daljnjeg na moje ime. Oko dopuna ne znam, posto taj broj slabo koristim.
Pretpostavljam da bi tako trebalo i u VIP u da bude.
 
U VIPu nije moralo uopste u poslovnicu, ja sam za 2 broja zvao call centar i trazio da se posle isteka UO prebaci na prepaid. Samo VIP je bezobrazan i mesec dana dodato drzi broj na postpaidu posle isteka UO. Verovatno moze da se iscima da to nije po zakonu, bla bla... ali je meni odgovaralo da ne diram.
 
@alfaunits

E ovo je već super stvar. Ne volim da mi se mršte oni mučenici u poslovnici jer im ne pomažem da dostignu target.

Jel su bez ikakvog ubeđivanja prebacili na prepaid ili su pak prvo govorili kako ne može itd. itd. ?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
@alfaunits
E ovo je već super stvar. Ne volim da mi se mršte oni mučenici u poslovnici jer im ne pomažem da dostignu target.
Nesto mi kaze da je VIP izbacio to, vidim da su nimalo nasrtljivi u poslednje vreme.

Jel su bez ikakvog ubeđivanja prebacili na prepaid ili su pak prvo govorili kako ne može itd. itd. ?
Prvi put su msrali (to je bilo ~ maj 2014. ono kada su hteli da podignu cene 8%), drugi put ne, samo rekli kroz mesec dana cete biti na prepaidu.
 
Pre par dana pitao sam kakva je procedura za prelazak sa post na pripejd u UE filijali. Rekli su da samo treba mesec dana pre isteka ugovora zatražiti raskid i nema problema.

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Može li preneseni broj da se prebaci na pripejd u Vipu? 063 ili 064 npr. Ja sam se vratio u Telenor, pa tamo odjavio ugovor, čini mi se da ranije nije mogao preneseni broj da se prebaci na pp. Pitam čisto informativno.
 
Nije moglo ni u Tln ni u VIPu ranije, ne znam da li sada moze :(
 
Nazad
Vrh Dno