Šta je novo?

Verge [XVG] (Scrypt, X17, Lyra2rev2, myr-groestl, blake2s)

Nlpool.nl se raspada
 
dok nas radi punom parom :)

ako ste kopali na nlpool zato sto pise 0% fee pogledajte koliko novcica tamo ima po bloku, a koliko npr na nasem.

@frenki
nije da nema veze kada se vrednost stalno menja, a novcic nije stabilan. em je shit em pogledaj nethash u poslednja dva dana.
 
Poslednja izmena:
Opet sam pokrenuo dual :p

Nego malopre mi se zapuca Clay , dobijem upozorenje od Nanopool da ne majna ETH , pogledam u miner a ono stoji , ctrl+c i on se restartuje ispise ovo i opet ne mrda , ugasim , upalim i sad je OK , wtf ?
Prvi put mi se ovo desilo..

B2S: Stratum - socket send failed 10053, disconnect
B2S: GPU0 1131.478 Mh/s, GPU1 1127.179 Mh/s
B2S: Connection lost, retry in 20 sec...
Quit, please wait...
Restarting OK, exit...
 
Ne kopam više. Nema potrebe silovati kartice za par dolara.
 
Koji pool vam se pokazao najbolje? Ovaj mi ne uliva neko preveliko poverenje.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
marko_ns

Najvise daje AntMinePool ..

Stormbringer_bg

U kom smislu silujes karte , velike temp , sta ?
 
Ne znam jel u realnom radu daje nešto manje u odnosu na what to mine dual calculator, ali po tom calculatoru we isplati, dodaje 10-15% na ETH. Doduše meni sa 167 mhs smanji na 165 mhs.
Jel ste pravili računice na osnovu kojih ste skontali da se ne isplati? Bilo bi super da to ovde podelite.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
ako ces da cuvas isplati se, ako neces da cuvas, verovatno se ne isplati.
 
Bas tako , ako ces da cuvas mozda ce se isplatiti a sad ovako i nije nesto isplativo . Mnogo manje daje u realnom radu u odnosu na WTM , recimo duplo manje :D
Sa 2x rx570 u dualu ETH - 59.6 + XVG - 2140 mh/s , moze se iskopati 5 XVG-a za recimo 20h , otprilike .
 
Koji je trenutno pool najbolji? Pre mi je antminepool mnogo bolje davao, sad i on prilično podbacuje.
 
Prebacio sam na taj nlpool. Vidim sad u earnings i XVG i NEVA. Da li pool konvertuje Nevu u XVG, pa isplaćuje sve na XVG adresu?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nisam siguran za te druge coine, mozda je to pool fee.
Uglavnom ne gledaj calc nesto mnogo jer realno svaki pool daje manje.
Pricam o dual mining.
 
Sad je i neka količina Shield-a u earnings, valjda znaju šta rade. :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Na svakom XVG poolu mi je bilo isto sa tim side coins, verovatno fee za pool.
 
Sve osim partnerstva sa Amazonom bi oborilo cenu realno koliki je hype bio.
 
Ma kakvi, ne ložite se ljudi. Kada se desio onaj napad pre nekoliko na mrežu Dev je izazvao hard fork bez da je znao za to... ne mislim da iza ovog coina stoji ozbiljan tim, a i čim McAfee preporučuje nešto, ja bih bežao od toga što dalje.
Što reče jedan lik na Discordu: "Verge je upravo od shitcoina postao slutcoin".

Opet moje mišljenje, ovo nije savet za investiranje ili neinvestiranje.
 
McAfee ga kao preporučio a posle kad mu nisu platili onda ga pljuvaio i rekao da nije realno da na vrhu balona vredi 15 centi.

Inače taj HachAfee je običan shiller, promoviše samo novčiće za koje mu plate.
 
Free sajt prima verge kao nacin placanja = partnerstvo.

:d
 
Coin zvani ludilo, u danu 1000>1400<800>1100
Ko zna ovo da prati svaka mu cast, us*ace se od love!
 
Vratiće se XVG. To je valuta koja ima takve oscilacije da je to neverovatno, bar za ovo sto ja pratim. Super lova ispadne uvek u dualu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno