Šta je novo?

Huawei Mate 10 Lite

Meni je folija bila zalepljena a staklo i frost back nisam dobio...

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Samo foliju, zalepljenu. U mts.
Nisam znao da ide i sa staklom. Da li je staklo bilo u fabričkom pakovanju ili posebno?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Evo i ja da se upisem u listu vlasnika H.M.10 L telefona.
 
Hvala puno,nadam se da necu imati problema.Predhodni tel. i dalje radi odlicno.Inace telefon sam uzeo preko vipa.
 
Može li jedno pojašnjenje: kada uđem u aplikaciju Themes (matična aplikacija, preinstalirana), prikazuje samo 4 teme, dok u mom starom Honoru 8 u isyoj aplikaciji ima gomila tema sa sve kategorijama... Zna li neko o čemu se radi?

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Ja u delu Featured imam mnoooogo, u delu Me šest.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
U vrhu stoje Featured - Category - Top - Me. Vidi da li si u delu Me.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Mislim da moraš prvo da se uloguješ u Huawei ID, u Settings.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Kod koga?
Kako se sistem dizao prvi put?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Moguće. Thx man :)

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
Ulogovao se na Huawei ID i i dalje imam samo 6 tema...
e694d489ad7c915116c3ab63f7ce65c6.jpg


Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Ja uzeo mob u telemach slovenia. Bila je u kutiji neka zastita za ekran, rekao bih da je neko staklo... Obicna folija je savitljiva?

Oba slota za sim su otkljucana, probao telenor karticu... Zadovoljan kvalitetom izrade i kako radi telefon. Kameru nisam nesto testirao, zvuk na slusalicama dosta bolji/jaci u odnosu na Meizu m2 note. Odmah mi je izbacio neki update za sistem

Mene kosta 24x 11 eura uz 12e pretplatu. Zakasnio sam samo par dana, bio je na popustu oko NG, 24x 9 eura..
 
Poslednja izmena:
Čini mi se da je kod mene tako krenulo. Daj mu malo vremena. Ili ćemo da tražimo dalje.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Možda je od naloga do naloga pošto rade migraciju ID Huawei servera u Nemačkoj pa ne funkcioniše sve kako treba...

Dobio sam ovaj mail pre par dana...


''Poštovani korisniče kompanije Huawei,

Usled organizacionih promena u okviru Huawei grupe kompanija, doći će do prenosa svih korisničkih ugovora za Huawei Mobile Services, ranije poznate kao usluge u oblaku, iz kompanije Huawei Technologies Deutschland GmbH u Aspiegel Limited, Huawei podružnicu u Irskoj. Ovo se odnosi na Huawei ID, Cloud, HiGame i Teme.

Aspiegel Limited je naš globalni centar za upravljanje digitalnim sadržajem i korisničkim mobilnim uslugama za Huawei Consumer Business Group van Kine, kao i za njihovo koordiniranje. Nakon ove promene, imaćete korisničke ugovore sa kompanijom Aspiegel.

Ova promena neće podrazumevati stvarnu migraciju podataka sa jednog sistema na drugi, odnosno iz jedne zemlje u drugu. Vaši podaci će se i dalje nalaziti u centrima podataka u Nemačkoj, pod istim visokim nivoom zaštite. Aspiegel je novi kontroler ličnih podataka koji se obrađuju u mobilnim uslugama.

Huawei ozbiljno pristupa svojim obavezama i dužnostima vezanim za zaštitu potrošača i privatnosti, i ova promena neće ni na koji način umanjiti vaša prava.

Ova promena stupa na snagu 23. februara 2018. Ako ne želite da pređete kod kompanije Aspiegel, možete da odbijete saglasnost za prenos tako što ćete izbrisati Huawei ID nalog pre nego što ova promena stupi na snagu.

Ako odbijete saglasnost za prenos, izbrisaće se vaše informacije vezane za Huawei ID, HiGame, Teme i Huawei Mobile Cloud, poput sinhronizovanih fotografija, kontakata i datoteka u usluzi Cloud i njihovih rezervnih kopija, i ove informacije nećete moći da povratite čak i ako kreirate nov Huawei ID. Takođe, nećete moći da koristite naše mobilne usluge sve dok ne kreirate novi Huawei ID.

Da biste saznali više o ovome i o tome kako da odbijete saglasnost za prenos, posetite naš veb-sajt https://consumer.huawei.com/minisite/legal/aspiegel/announcement.htm''
 
Da, i ja sam dobio.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Može li jedno pojašnjenje: kada uđem u aplikaciju Themes (matična aplikacija, preinstalirana), prikazuje samo 4 teme, dok u mom starom Honoru 8 u isyoj aplikaciji ima gomila tema sa sve kategorijama... Zna li neko o čemu se radi?

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
U podešavanjima kod ekrana kada uđeš u pozadina treba da imaš i opciju galerija i u galeriji treba da imaš folder "otključavanje uz slike časopisa" i to je to.

p.s.kod mene se to stalno nadograđuje i imam već 66.sličica[emoji4]
ec6352d2033eb629fb19903b634e32c5.jpg
bcbdf0f3d7b7823344e68e0a3053caae.jpg
27c505b3d1245cceae203a61d303fc73.jpg
333a4a7508f7d316ecddcb7c0ec41eda.jpg


Послато са SM-T113 уз помоћ Тапатока
 
Ja to nisam radio i imam brdo tema koje se stalno nadograđuju.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Da li vam skrolovanje u FB aplikaciji ide glatko?
Kod mene se primecuje neko stucanje/seckanje..
Sve ostalo radi ok i brzo
 
Da li vam skrolovanje u FB aplikaciji ide glatko?
Kod mene se primecuje neko stucanje/seckanje..
Sve ostalo radi ok i brzo
Kada je lošiji net može da se desi da štucne usled brzog skrolovanja i sporijeg učitavanja.

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
FB aplikacija je sama po sebi krš.

Sent from my Honor 8
 
Nazad
Vrh Dno