Šta je novo?

CPU termalne paste

Da ove paste kostaju 6000 a ne 600 dinara pa i kapiram da se ustedi...

Stavis nesto tipa MX-4 ili ovu Noctuu npr. i ne razmisljas, kakve bugarske muckalice...
 
Nije tu rec o ustedi nego tu pastu koristim vec godinama za elektroniku i procesore Bugarske, Ruske i slicne paste su sigurno bolje od kineskih no name, ne sumnjam da su tehnoloski procesi ispostovanje kod izrade istih, uostalom nek stavlja ko sta hoce meni ovo vrsi poso godinama
 
U E**i nema arctic paste. jel zna neko gde bi mogao jos da potrazim u Beogradu?. treba mi ovih dana.
 
^

+1

Kao neko ko je koristio obe, nema nikakve primetne razlike.
 
Ako bas mora Arctic, naruci sa KP, 6 evra je MX-4 2019
 
To je ta ista pasta samo drugo ekoloski pogodnije pakovanje, zato su i stavili 2019.
 
E to onda menja sve :d
 
To što stiže iz Kine verovatno nije original. Ko zna šta upakuju.
 
Jel neko uzimao skoro kod nas NT-H1, nešto mi je sumnjivo pakovanje?
 

Prilozi

  • NT-H1.jpg
    NT-H1.jpg
    266.6 KB · Pregleda: 131
Meni je ta novija 2019 stigla iz Kine, drugacije pakovanje, kesica, slikacu sutra.
Ako ovako izgleda onda je oridjinale

cd2e2489e729b0f58e09d9703a3614f9.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
"products like Arctic Cooling MX2/MX-4 or Noctua NT-H1 will be fine for most regular users"
 
Ja sam malopre narucio Kryonaut, cena crvena.
Mrzi me da se bakcem sa tecnim metalom.
 
svaka cast.
 
Koliko sam video, dobra je pasta.

Nego, ovaj na fotkama je makar mogao nokte da posece. xD
 
Jel neko uzimao skoro kod nas NT-H1, nešto mi je sumnjivo pakovanje?

"Sumnjivo" pakovanje je karakteristicno onome u kojem se NT-H1 isporucuje sa hladnjakom.
Razlozi za takvu vrstu prakse od strane prodavnica su raznovrsni. Nema potrebe za sumnjom, sve je u redu.
 
A to što nema datum proizvodnje, nema verovatno 1.4ml, jer uz hladnjake ide 0.5ml (zato i ne piše 3.5g)? Original jeste, samo nije za prodaju.
Poslaće mi pravo pakovanje kad im stigne.
 
Da, to je jedan od onih "raznovrsnih" razloga - nemaju na stanju. Kupio sam pre godinu i po dana U12S uz koji sam dobio NT-H1 identicnu onoj koja se moze kupiti zasebno. Njihova duznost je bila da te obaveste o statusu porucenog artikla. No, dobro, isti ce uskoro poslati.
https://m.imgur.com/a/apywCO1
 
Nije, manje pakovanje je bilo.
Nabavlhao sam i takve sa slike, isto *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* kao titan.
Slobodno uzmi GD900, ništa bolje ti ne treba.
 
Pa ako stvarno spusta 6-7 stepeni onda cu morati da je nabavim. Ako mi ta GD900 spusti i 5 stepeni na Soni trojkama to bi bilo odlicno..
 
Nazad
Vrh Dno