Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Da li trenutno ima neki aktivan kupon za kupovinu od 20 dolara na eBay? Pokušao sam da nađem kupone na netu, ali nisam uspeo.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Back Camera Lens For Samsung Galaxy A50s A30s A10s A10 A20 A20e A30 A40 A50 A60 A70 A80 A90 5G Screen Protector Protective Film
1.01$ - KUPON ( 1$ ) = 0.01$
- http://s.click.aliexpress.com/e/EKCZMDmg

Back Camera Lens For HuaWei Honor View Mate 30 20 X 5G 10 P30 P20 Pro Lite 8X Nova 3 Screen Protector Protective Film
1.01$ - KUPON ( 1$ ) = 0.01$
- http://s.click.aliexpress.com/e/5uKJnzzq

Brushed Texture Case For Huawei P30 Lite P20 Pro P30Lite P30Pro Carbon Fiber Shockproof Case Back Cover For Huawei P30 Lite
1.29$ - KUPON ( 1$ ) = 0.29$
- http://s.click.aliexpress.com/e/CTeuLq1E
 
Poslednja izmena:
Čemu naručivanje smeća? Samo zato što je jeftino?
 
Pa sad, mozda povoljno ako ne narucujes iz Srbije. Nisam nikad kupovao sa amazona, pa mozda i gresim u racunici?
02fb24e9e6159c09c25ae8245e79d96b.jpg


Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
@vanbasten predlazes neki drugi ili ovaj? Koji je odlican za $0.6 1m duzine?
 
Kako si formulisao recenicu razumeo sam kao "za te pare odlican kablic (umesto ovoga) da se nadje", pa sam zato pitao. Narucujem i ja ovaj.
 
Narucio i ja par kombinacija mikro i c razlicitih boja i duzina pa ako dodje do maja ja zadovoljan.
 
Odose kablici pokupismo im sve [emoji16]

Hvala kolegi sasa022

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Prilicno su kruti , ali mogu da posluze...

Tokom dana su mogli i mogu da se nadju kablovi sa nastavkom na magnet , 2m za 0,74$

kk.jpg

Ima i ostalih sitnica za sicu... Trazite , necu samo ja da se "igram" ;):p
 
bookdepository.com

We have a bit of a treat for our Serbia customers... a 10% discount voucher on all books with FREE delivery on all orders.
Just click through this email to activate the offer, find as many lovely books as you want and simply enter the code RS10 in the coupon box at checkout.
This offer ends at 23:59 on 26 January, so start shopping now!
 
Da li se nekome desilo da kada istekne 60 dana za isporuku robe preko Ali stigne obaveštenje da je Order recived iako niste potvrdili da je isporučeno. To mi se dešava ovih dana za neke pakete kojima je vreme isteklo, u app stoji da je order prihvaćen od strane mene...

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Ako ne otvoris dispute valjda automatski ide potvrda da si primio paket ali i onda imas 15 dana fore da se zalis. Proveri, nisam 100 posto siguran.
 
Mislim da će biti da je tako... Hvala...

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
Imas i opciju da produzis vreme dostave za i do 30 dana. I meni je gomila robe sletela u BG i nema daljih informacija. Ja sam dosada produzi 3 dostave i ceka me u narednih par dana jos sigurno 5 6 dostava i veruj mi sacekacu i jos tih 30 dana posto znam da su sve sletele. A sta se desava sa aerodromom i carinom to ni FBI ne zna

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
Ybg, bio je kada sam postavio, proveravao sam...:)
 

Prilozi

  • IMG_20200116_013828.jpg
    IMG_20200116_013828.jpg
    94 KB · Pregleda: 273
Nazad
Vrh Dno