Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

To mi je odavno u whitelist.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Moze preporuka za neke solidne bluetooth bubice sa Alija, do 15-20 $.
Trebaju mi za kancelariju, poceo je kablic da me nervira.
 
Ja ti predlazem da zaobidjes te sto su im kontrole na jednoj strani, jer vuce kabl na tu stranu i ume jako da nervira. Meni licno su bolja opcija ovakve bluedio ili wavefun.
 
Ja ti predlazem da zaobidjes te sto su im kontrole na jednoj strani, jer vuce kabl na tu stranu i ume jako da nervira. Meni licno su bolja opcija ovakve bluedio ili wavefun.
Kakvu izolaciju imaju (da ja ne čujem okolinu, ali ni ona mene)?
Da li ispadaju iz ušiju?

Ako si probao koje su od ove dve bolje sto se tice kvaliteta zvuka?
Imam Meizu EP51, pa bih voleo da znam šta da očekujem.
 
@nemanja123

Nisam probao oba modela, kupio sam wavefun pre mozda 6-7 meseci za teretanu i da kucnem u drvo, prezadovoljan sam za te pare. Ovo je naravno individualno, ali npr vec na 2/3 jacine ne cujem muziku u teretani. Na max retko slusam, jer iako se i dalje super cuje bez krcanja, sustanja itd., ipak je preglasno, pa ne slusam duze od 2-3 pesme. Nisu mi nikada ispale iz usiju, a stalno sam vezbao sa njima. Na primer, desi se kad radim bench i krenem da ustanem ovaj deo oko vrata sklizne na gornji deo ledja u momentu ustajanja, ali nikad ne mrdne slusalice iz usiju.
 
Drzite se teme, kad se krene u off-topic nema kraja. Postoje zasebne teme za svaku problematiku - i pracenje, i preporuke i sve ostalo.
 
@Jericho

Ako smatras da je previse off , sto nisi premestio odgovore , nego si vecinu pobrisao ?
 
Zato sto treba da odvojim sat svog vremena za to, samo zato sto svako pise tamo gde mu se svidi.
 
Konkretno ovaj kupon sam video na 4pda, Rusi najviše jure te popuste.
Aliexpress ima i redovne akcije sa kuponima koje se ponavljuju svake godine, ubrzo bi trebala da bude prolećna (prošle godine je bila 30. Marta) a najpoznatija je ona 11.11.
 
Poslednja izmena:
Kako uočiti i kako znati kdada Aliexpres omogućava ovakve kupone?

Hvala na odgovoru


My Orders > My Coupons
See deals

Samo ponekad su to stvarni popusti...
Treba pratiti cene na AliRadar / AliPrice...... pa videti da li se kuponi primenjuju na redovnu cenu ili
je cena podignuta pre akcije na koju se primenjuje kupon.

Ali.jpg
kupon.jpg
 
My Orders > My Coupons
See deals

Samo ponekad su to stvarni popusti...
Treba pratiti cene na AliRadar / AliPrice...... pa videti da li se kuponi primenjuju na redovnu cenu ili
je cena podignuta pre akcije na koju se primenjuje kupon.

Pogledajte prilog 265308
Pogledajte prilog 265309

Pricearchive je mnogo moćniji. AliRadar/AliPrice - nemaju toliko podataka.

paradizo, vaš https://www.aliexpress.com/item/Ugreen-High-Speed-HDMI-Cable-1m-2m-3m-5m-10m-15m-1-4V-3D-4K-2K/32395502805.html
Usporedite ih
Aliprice.com i Pricearchive.org

Pogledajte snimku zaslona u nastavku
pricearchive.org.jpg
 
^ Hvala, poručeno.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Hvala sasa!

BTW, meni puni 3 telefona istovremeno, baca oko 3,3A @ 5,15V i ne greje se gotovo uopšte.
Ja bi rekao da je odličnog kvaliteta.
 
Dear customer,

Thank you very much for your trust and support in our products.

Our charger is currently being upgraded.

So there will be random styles with logos and no logos.

We can guarantee that the quality of the products is the same. Please feel free to use

If you can't accept products without logo

Please cancel the order, reason to choose: other or I do not need this order

Thank you for your understanding

Od ovog prodavca za Rock punjac. Valjda ne mute nesto :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ostali iz neke kampanje, pa snizenje, da se ne baci. [emoji1]
 
Ja poručih 2 komada, 5,80 dolara sa kuponom od 3 dolara... Prošlog puta sam poručio i nije ni stigao, nadam se da ovog puta hoće.
 
Vec smo spominjali ove punjace , pre par meseci je isto bila akcija , i isto nisu imali ugraviran logo jer gomila prodavaca pod svojim imenom
prodaje identican model HKL-USB32 ( Shenzhen Hua ke long Electronics Co Ltd )
Par najvecih prodavaca samo naruci kesice ili kutijice sa svojim logom.

npr.

ku.jpg
 
Nazad
Vrh Dno