Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

^ 4h kasnije ne vidim nikakvo sniženje, tj. navedenu cenu.
 
^ Najmanji kupon je ako se pazari preko $28. Nema. Možda je bilo.
 
@Blaham

To i nije pravi popust - slicni kablovi se mogu naci i za 0,5$ , a redovna cena im je oko 1$.
Za ove koje si naveo , najverovatnije ce za par dana ponovo biti tih >1.01-1$ kupona.


kablovi.jpg

EDIT:

Evo pogledaj kako se kod njih koristi taj kupon :-devil-:

ct.jpg
 
Poslednja izmena:
Imaš i android autoclick aplikaciju, ali ne možeš nagurati preko 30 centi svakako, to je maksimum..

Edit: Sasa može link za taj kabl?
 
Poslednja izmena:
Ne mogu edit. Preko tapatalka nije htjelo da otvori link, uspio sam preko browsera. Naručeno, hvala.
 
Ljudi sta li ce vam toliki kablovi u danasnje vreme, ja kuci bukvalno ne mogu da prodjem da ne nagazim ili ne sednem na jedan nakupilo se ne znam sta cu sa njima [emoji3] Ili kupujete samo zato sto su jeftini?

https://s.click.aliexpress.com/e/_dTIFoGn

$7.80/62.54 kupon, samo pre toga stavite neku rusku adresu u "Ship to" pa kad pokupite kupon vratite na vašu

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ljudi sta li ce vam toliki kablovi u danasnje vreme, ja kuci bukvalno ne mogu da prodjem da ne nagazim ili ne sednem na jedan nakupilo se ne znam sta cu sa njima [emoji3] Ili kupujete samo zato sto su jeftini?

https://s.click.aliexpress.com/e/_dTIFoGn

$7.80/62.54 kupon, samo pre toga stavite neku rusku adresu u "Ship to" pa kad pokupite kupon vratite na vašu

Jesam, pa opet kaže Ooops....
 
Ja sam ga tako uzeo jutros

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ljudi sta li ce vam toliki kablovi u danasnje vreme, ja kuci bukvalno ne mogu da prodjem da ne nagazim ili ne sednem na jedan nakupilo se ne znam sta cu sa njima [emoji3] Ili kupujete samo zato sto su jeftini?

https://s.click.aliexpress.com/e/_dTIFoGn

$7.80/62.54 kupon, samo pre toga stavite neku rusku adresu u "Ship to" pa kad pokupite kupon vratite na vašu

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Ja sad skad su toliko jeftini kablovi i punjači više ne razmišljam o punjačima, svuda imam po neki. Naravno kod kuće i na poslu, kod oca kući, kod tetke, kod sestre, u kolima, u koferu stoji jedan spakovan... I mislim da imam jedan-dva rezervna, plus sam ih poklonio desetak (punjača i kablova), toga stvarno nikad dosta.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
U Kini je pri kraju epidemija.
Sto se tice dodira predmeta zar nije opasnije kada vam kasirka vraca zarazeni kusur.
 
@micos

Da se virus prenosi preko paketica , postari bi vec bili mrtvi ;) ;)

Prati ostale teme , pa sam zakljuci zasto sada nije pravo vreme za narucivanje.
 
@micos

Nadam se da nisi ispao iz nekog rijalitija i da ipak malo pratis "svet oko sebe"

Zbog brojnih obustava letova neizvesno je kada ce posiljke stici.
Ako i stignu , pitanje je kakvo ce stanje biti u Srbiji.
Posle korone najverovatnije sledi potencijalno mnogo opasnija najezda ****


Za one koji ipak hoce da porucuju - bice po koji realan popust
Postoji i veliki izbor kupona

Pratite npr. ecosum.ru

bck.jpg
 
Ja bas razmisljam da li da porucujem, pa kad god da stigne. Zao mi da propadnu vauceri, a imam $3 off na $10, 5 na 20, 3 na 4 i jos dva koji isticu pocetkom maja.
 
Ja bogami narucujem [emoji3]
Bolje da propadnu u dipsutu nego da isteknu.
b2b12e3d36f562b0e284593e7bfe50c9.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U Kini je pri kraju epidemija.
Odakle ti ova informacija? Sa televizije?
Ja poslovno komuniciram sa par firmi iz Kine barem 4-5 puta nedeljno, očekuju da će se 80% proizvodnih kapaciteta vratiti u funkciju tek krajem maja, znači još 2 meseca. Većina radi od kuće trenutno i svi nose maske i rukavice, daleko je to od kraja epidemije.

Elem, naručih neke "fensi" upaljače za kolegu 23 februara, još uvek ništa od njih nema...
 
Aliexpress promokodovi rade umesto crvenih kupona. Uspesno sam sad iskoristio -15. Pozurite.

bday15 — $15 (na $150)
bday10 — $10 (na $100)
AMAS07 — $7 (na $50)
bday5 — $5 (na $50)
 
Poslednja izmena:
Kako mislis da ti se ovo isplati, no name kineske metlice za 10$?
 
Ko kaze da mi se ispalti[emoji12]
Toliko kostaju i kod nas ove najpopularnije mituyoto ili kako se vec zovu, par prednjih. Mnogi ih hvale, ja ih imam vec drugi par, nisu nesto al ok rade, nema garancije ni da ce Bosch koji je x3 skuplji bolje raditi, obicno ni nije nista bolji i dugotrajniji.
To je tu negde cena kao i kod nas, + ovde za iste pare ide i zadnja metlica.
Cisto da vidim kakve su.... Po recenzijama skroz ok.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Nikako jeftinije su ovde.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Da jesu, one univerzalne po 200-300 din, sa 20 adaptera, pa kad stavis ko pileti sise stoje. Tipskih nema ispod 500 din/kom.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
I zbog potencijalne uštede od celih 38 dinara ti ćeš da čekaš na brisače tri meseca :trust:
To naručivanje sa alija je mnogima postala zabava umesto potrebe...
 
Nazad
Vrh Dno