Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Koliko ste plaćali ovaj zvučnik ranije? Ja sam malopre naručio, cena sa poštarinom 33,15 USD. Ajd' kad su ovakve akcije napišite i cene, ne znači mi puno listanje teme ako ne mogu da uporedim sa ranijim 'akcijama'.
 
Ima smisla, uz link bi trebalo ostavljati i cenu na popustu, jer na linku ce se uvek prikazati trenutna.
 
Ja sam uzeo pre par meseci za 38$ bundle, zvučnik i bt slušalice.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
9a18a5906e6655b81385ccf31cb298d7.jpg
 
Poslednja izmena:
Taj zvucnik je sad opet na nekoj akciji,jos jedan dan, inace mu je najcesca cena $38-$39, na aliju, na drugim sajtovima je vise.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel ima taj anker radio ili prostor za sd slot? Nisam našao taj info...
 
Nema ni jedno ni drugo,povezivanje je bluetooth ili audio kablom.Sasvim dovoljno
 
Bravo za temu, sa u poslednje vreme promenio 20-tak usb kabla i nijedan nije radio duže od nedelju-dve....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
šta da ti kažem, kad kabl košta 99 centi svaki cent im je ušteda...
 
Nemam ja nikakvo posebno dobro mišljenje o Ugreen kao mnogi ovde, imam jedan usb kabl koji je riknuo odmah po dolasku. Ali ako ovo bude radilo posao za 0.99$ onda super.
 
Ta tema je zakasnila ...
Taj lik i cela priča je bila aktuelna kada je stigao type-c standard pa je u početku bilo mnogo kablova koji ne odgovaraju specifikacijama.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne bih se ja baš kladio u kinesku revnost da ispunjavaju specifikacije...
 
Zezate me da ovo na akciji košta 57$? I To samo 18l? Ovaj na slici je mnogo sitan dečkić ako ovako na njemu izgleda ranac od 18L, tako deluje neki od 50L.
Za te pare i kod nas kupujete neki brendiran dobar ranac, recimo Brandit. Neki predlog, ovaj je od 50L, naravno da imaju manji od 25L i 30L, različite boje, sa i bez laserskog sečenja:
Trenutno nosim takav od 50L sa laserskim sečenjem, to traje i traje, nikako da ode da bih zamenio zbog boje malo, a nosim svaki dan, oprema za trening je uvek u njemu plus svašta nešto. Kulturica varijanta za trening i posao.

Ovaj se kreće oko 4700din kod nas:
Donji deo od kordure - Cordura (ne znam kako bi ste to uništili i da hoćete, takav je materijal, traje 100 godina, nepromočivo je), ozbiljan ranac, meni je spasao stotine evrića kada je na letovanju naišao talas i sve živo odneo, sve je bilo u rancu, telefoni, lova... nije propustio, vrhunski je odrađen za kičmu i lumbalni deo ne opterećuje (o tome morate voditi računa kada kupujete ranac, kako je urađen za kičmu i da ne opterećuje lumbalni deo, kao što to rade Nike, Adidas i ostali fensi rančići koji pucaju na par meseci), bolji od ovog za ovu lovu verujem da nema.
 
Poslednja izmena:
Evo ga dobar deal kome treba ranac, akcija je jos jedan dan.
https://m.joybuy.com/3592307.html?utm_medium=en_sns&utm_campaign=3592307
735b32fe1730aab650e4a8d30db02c11.jpg

Kod nas prekrsten kao Boban, prodaje se za 12.000,preko je cena isto toliko otprilike.
U komentarima svi pisu da je original,ide u original ambalaži ima neki kod za proveru na zvaničnom sajtu.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Na oglasima ima NEoriginala "Boban" za 3000 ali nisam video u zivo kakvi su

Sent from my Lenovo A7600-F
 
@Ivan I.

Mislim da je poenta to sto je ranac sa joybuy-a "anti-lopovski".
Kolega je bas uzeo pre neki dan, ne znam odakle je narucio i koji je brend ali rekao bih da izgleda isto kao ovaj. Mislim da je platio oko 70e.
Ima neke skrivene dzepice, glavna pregrada se otvara otprilike na ledjima pa ne moze niko da ti (lako) ukrade nesto. Ima i dzepic na ledjima za novcanik i te bitne stvari.
 
Obratite pažnju i na HP rančeve kojih ima kod nas ...

Konkretno na:
HP Full Featured Backpack F8T76AA
HP Odyssey Backpack L8J89AA

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Anti-lopovski? Žilet to sve otvara. Dovoljno je na dnu da naprave rez i stave kesu.
 
Donji deo od kordure - Cordura (ne znam kako bi ste to uništili i da hoćete, takav je materijal, traje 100 godina, nepromočivo je), ozbiljan ranac, meni je spasao stotine evrića kada je na letovanju naišao talas i sve živo odneo, sve je bilo u rancu, telefoni, lova... nije propustio, vrhunski je odrađen za kičmu i lumbalni deo ne opterećuje (o tome morate voditi računa kada kupujete ranac, kako je urađen za kičmu i da ne opterećuje lumbalni deo, kao što to rade Nike, Adidas i ostali fensi rančići koji pucaju na par meseci), bolji od ovog za ovu lovu verujem da nema.

Ovaj opis se odnosi na Brandit ili ovaj sa Amazona?
 
US National Guard sa Amazona.
 
I inace su toliko, samo sto su juce pre snizenja digli cene na $61 za dvojku i $50 za kec : ) verovatno ce posle "snizenja opet da dignu malo cene pa ce opet biti $34. Svakako je cena odlicna za taj zvucnik.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Narucio. Hvala. Taman da proverim dal stize roba sa tog sajta :)
 
Uzeo par komada ovih 3u1 da ima za po kuci i da ne diraju moj punjac [emoji4]
Hvala za dojavu

Sent from my MI 6
 
Nazad
Vrh Dno