Šta je novo?

Kriptovalute - opšta diskusija

Mozda cekaju da im pare legnu na racun pa tek onda, cena btca se menja stalno a i pre si mogao da storniras uplatu,
Pa se ljudi verovatno osiguravaju .... a mozda su i spori...
 
Pored toga što obaveštenje stoji na njihovom sajtu ECD ima i twitter nalog...ne znam zašto je ljudima teško da se informišu oko osnovnih stvari...ili je samo nesposobnost u pitanju....
2017-11-17_214942.png
 
Nedostupan video.
 
Pored toga što obaveštenje stoji na njihovom sajtu ECD ima i twitter nalog...ne znam zašto je ljudima teško da se informišu oko osnovnih stvari...ili je samo nesposobnost u pitanju....
Pogledajte prilog 240762

A da obratis paznju sta sam ja napisao a sta pise u njihovom obavestenju? Ja PRODAJEM btc a u njihovom obavestenju stoji da KUPOVINA btc-a ide usporeno. Ili si samo nesposoban da citas,ili mozda nesposoban da razumes . . .
 
A da obratis paznju sta sam ja napisao a sta pise u njihovom obavestenju? Ja PRODAJEM btc a u njihovom obavestenju stoji da KUPOVINA btc-a ide usporeno. Ili si samo nesposoban da citas,ili mozda nesposoban da razumes . . .
FACEPALM

kupovina ili prodaja, sve jedno. Bitcoin slanje je usporeno.
 
Nije sve jedno,onda su trebali da napisu transakcije su usporene. Ne mozes da napises jedno a da mislis na nesto drugo.
 
Ti se malo informisi kako radi mreza ovih dana a ne da napadas ljude uostalom ako ti ne odgovara nemoj kod njih bar menjaca ima koliko hoces
 
Ponovo počela BCH žurka
 
Ljudi imam nekoliko bas bas pocetnickih pitanja o kriptovalutama.

1) Negde sam procitao da nigde ne postoji zapis koliko novca neko ima na svom racunu vec da se taj iznos racuna na osnovu svih transakcija koje su izvrsene. Ukoliko je to tacno i ukoliko je za sve transakcije koje se vrse potreban privatni kljuc korisnika, koji pretpostavimo samo on zna, kako su onda moguci hakerski napadi na menjacnice u kojima ljudi izgube svoj novac. Moze li neko to da mi pojasni.

2) Novac je moguce drzati i na obicnom wallet-u i na walletu menjacnice i na berzi. Ako sam i to dobro razumeo. Moze li neko da kaze na kom wallet-u je najbolje drzati novac.


3) I sta da radim ukoliko taj sajt na kom sam ja napravio wallet kroz par godina vise ne postoji. Sta da radim sa svojim privatnim kljucem koji je recimo u papirnom obliku.
 
2. i 3. Sam si sebi odgovorio - da ne bi razmišljao da li će taj sajt sutra da bude online ili offline, lepo skini wallet za komp, enkriptuj, napravi nekoliko kopija na različitim lokacijama, i to je to.
 
a sta se radi kada pozelim da to sto imam u svom hardverskom walletu jednog dana prodam :)
 
Da li je neko primetio kako je eth probio 400$ prilicno lagano?
 
nije bas lagano, bilo je otpora ali ne prejakih. 450$ je prava cifra za dostignuti. Sad verujem ide dump 370-380 pa opet napad na preko 400
 
Zvanično 10.000$ na coinmarketcup.
 
5 dana prodje ni da se primakne tih 370-380 :p ako radite po prognozama ne pise vam se dobro :)

nikad on nije ni padao brzo, ja sam se u svakom slucaju istresao na 450$, lako cu kupiti ako krene gore iako je btc vredeo manje pa je odnos veci 0,05+ i tako imam vise $ nego da sam sada prodao na 470 ;) , a ti ako si siguran da nece pasti ti budi all in eth ;) videli smo tvoje prognoze :d u svakom slucaju lepo se drzi iako je do sada trebalo 10-15 dana za pad
 
Poslednja izmena:
Ja samo vidim tvoju prognozu od 370$ koja je napisana prije 5 dana tacnije 23 u 16h a tad je ETh bio 420$ e sad kako si se ti sitresao na 450$ a cekao 370$ to je zagonetka :d
 
ko je rekao da sam se ja tad istresao? ili pored ociju ne vidis da sam napisao 450 :) vidim ja ne kapiras ti najbolje ;) zato ne treba da trgujes jer je trgovina prava zagonetka za tebe :p
 
ma ja ti ko genijalac prodo na 200 ceka 100$ za BTC haha, ako si napisao da cekas dump i kupovinu na 370$ a tad bilo 420$ onda vidi se da sam sebe lazes, pametnom dosta ;)
 
zapravo goldi prodao sam ga na 520+ :d pametnom dosta slika sve govori, nisam ubo gornji pik ali dobro nikada ga i ne jurim :)


bolje se vrati cackanju tajminga trebamo mi neiskusni traderi od nekoga da kupujemo biose :d
 

Prilozi

  • goldi.jpg
    goldi.jpg
    80.5 KB · Pregleda: 232
hahah pa jos nisi ni naucio kako se trguje :d trgujes prema BTC, a pises o odnosu prema $ :d ako cemo tako onda sam ja prodo odredjenu kolicinu ETH-a na 1500$
 
kao sto napisah u drugoj temi samo prema btc, do sada mi se pokazalo kao bolja praksa, jer vise btca znaci vise i $ nego u odnosu na $/valuta. Ako si prodao u piku od 0.152 kad je bio svaka cast ali mislim da si i dalje cekao vise jer te zanima samo $ ;) to sto kazem na koliko $ sam ga prodao umesto odnos lakse mi je da pisem $ inace i dalje cekam korekciju na ~400, ne znaci da ce je biti danas, ni sutra ni za 5 dana ali sam 51% siguran da ce biti, a ako ne bude ja opet zadovoljan jer sam svakako bolje prosao i da kupim eth sad kroz btc odnos nego da ga sad prodam na 470 ;) osim recimo ako se ne korektuje i btc i eth u isto vreme :d nisam lud da trgujem kroz $ kada je btc u porastu, bilo bi jednostavnije da btc miruje ali tesko je ubosti kada ovako sve luduje gore dole. recimo mnogi su prodali na prvom pumpu sada kad je pikovao 370 pre nekoliko dana i svi su mislili vraca se na 300 :) ja sam zamisli prodao na 350, a kupio na 360 jer sam video da pump nije zavrsen, a kroz btc odnos sam jos bolje prosao tako da idi prozivaj malo neke druge posto ti je dosadno posto si od prognoza odustao sa razlogom :D


goldi cekamo tvoju iskusnu prognozu, gde da ulozimo i novu crkavicu sto sam jedva skupio :d u pravu si sve
 
Poslednja izmena:
Kako je najbolje trgovati odnosno kupiti neku valutu na Bitrex.

Ja izvrsim depozit na Cex.io u eurima i onda u sta je trenutno najbolje pretvoriti,ja sam pretvorio u ETH pa prebacio na Bitrex i onda sam kupio ETC. U sta je najbolje uci trenutno u Cex.io iz eura pa onda na Bitrex kupiti nesto iz te valute ? Posto Bitrex nema fiat.
 
Nazad
Vrh Dno