Šta je novo?

Kriptovalute - opšta diskusija

haHAHAHAhahaha pa njuz je hahaha
 
Poslednja izmena:
Iz NBS su poručili okupljenim građanima da će ih primiti krajem sledeće nedelje, samo da saznaju šta je to bitkoin.:):):-devil-:
 
Tabakovicka zna sigurno cak mislim i da je veliki ekspert :D
 
Poslednja izmena:
Vole bih ja da je to ha,ha ali ne volim te njuske iz bilo koje vlasti da se sunjaju i nemojte da mislite da ne znaju sta je kripto, i te kako prate sve sta se desava. Kako vreme prolazi @La je u pravu sto preseko u pravom trenutku
 
Gaca sve je to ok ali sajt je zajebancija da ljudi nasednu . ;) Kakvo šunjanje ... :d
 
Poslednja izmena:
Zatvarajte temu molim vas,ovo boli vise od bilo kakvog coin pada [emoji23][emoji23]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Ja stvarno ne znam za taj njuz guz, i verujem vam da je zajebancija, ali otiso sam na jedan sastanak na masinskom i tamo video te njuske koje su zaduzene da prate kripto, bila je tu i jedna njuska iz NBS, i ni malo mi se nije svidela prica na kraju, u prvom trenutku mi je bilo gubljenje vremena ali posle nekog vremena mi je bilo dobro sto sam otisao na to sr..., da ne budem u zabludi da se ovo ne prati.
 
Cekaj bre, polako, kakve njuške, kako oni prate kripto na fakultetu ? Jel ti nas sad lozis pa na kraju ispadne mi svi naseli a ne ti ? :D
 
Prevrnite malo desavanja ravno pre godinu dana pa ce te videti
 
Izvinjavam se desavanja iz Marta meseca
 
Evo vam tzv. tema

Blokchain - kako se odredjuje novcana masa i prate transakcije - danas i sutra!
Belgrade Innovation Meetup - Gemini
Tuesday, March 14, 2017
7:00 PM
Masinski fakultet Beograd
Kraljice Marije 16
Belgrade
 
Učitelj zna sta je postavio i ironicno je napisao ono gore sto je ocigledno, tako da ne znams to pitas njega da li se sali.
 
Poslednja izmena:
Iz NBS su poručili okupljenim građanima da će ih primiti krajem sledeće nedelje, samo da saznaju šta je to bitkoin.:):):-devil-:

Apropo ove zajebancije, u današnjem bljicu ima najava da NBS glodari razmatraju zakonske regulative za BTC.

E to mene brine..
 
Da ucitelj je ironisao, ali ja nisam
 
Da , da a voditelj je bio neko sa RTS zaboravio sam ko, i tu je bio, bila iz NBS
 
Ja vas ljudi stvarno ne razumem. Mrdne malo cena na dole i odmah je tu bar deset teorija zavere, frka panika, kraj kriptoa...
Pogledajte gde smo bili pre samo mesec dana, a pogledajte gde smo sada. Sve je to ok

Sent from my S60 using Tapatalk
 
QFT, ja ko vrbac ponavljam da smo pre 3 nedelje bilo na 9000 a sada na 14 000, ali ne vredi.


Gaco to ti je jedna od 50 predavanje na temu blokchain tehnologija u poslednjih par godina.99% su dosli oni koji nemaju pojma sta je blockchain i kritpovaluta. Mogao je da dodje ko god zeli.
 
Poslednja izmena:
Pa taj rad, kada je sve zeleno planovi o penziji, lambordžinijima, kada se nakon 300% gore spusti 15% dole odmah panika. Keep Calm :)
 
@Dandy, nikad nisam panicio za kripto je uvek bilo normalno da ide gore dole, ali moras priznati da ljudi koji su usli u pricu pre mesec dva veze nemaju sa kriptom , sto je reko neko u predhodnim postovima ne znaju sta je mis, usli su sa lovom misleci da se obogate preko noci, i oni ce praviti frku da ih je neko prevario.
 
Pa nek prave frku. Ostaće oni koji imaju malo mooda i mozga, ovi ostali će za par meseci opet da kukaju...

Sent from my S60 using Tapatalk
 
@Weasel tako je formulisano, i onda se nekako slucajno nasli ljudi iz NBS da nam pricaju o kriptu. @Saj mislim da je vreme da i nas dva starca odemo u off.
 
Stvarno ne znam da li su se slucajno nasli ili ne, ali njihova stvar, nek pricaju o kriptu, nek ne pricaju o krtipu, njihova stvar. Od pocetka pokusavam da ti objasnim da je sajt zajebancija, pogledaj ostale vesti. Niko nije isao da se zali u NBS. Izmisljena prica. Satira...Fake News(c by Tramp) kako vec da objasnim.
 
Stvarno ne znam da li su se slucajno nasli ili ne, ali njihova stvar, nek pricaju o kriptu, nek ne pricaju o krtipu, njihova stvar. Od pocetka pokusavam da ti objasnim da je sajt zajebancija, pogledaj ostale vesti. Niko nije isao da se zali u NBS. Izmisljena prica. Satira...Fake News(c by Tramp) kako vec da objasnim.
Vidite sada, upoznao sam lika koji radi u NBS, po njegovoj prici ne rade nista po pitanju zabrane ili oporezivanja crypto valuta. Takodje sam pricao sa jednim inspektorom iz poreske uprave u vezi oporezivanja deviza koje podizemo, po njemu on nema nikakvog zakonskog osnova da mi naplati porez jer taj osnov ne postoji u postojecim poreskim uredbama, kaze niti si prodao nekretninu, firmu, niti pravo na autorsko delo, niti je to zarada od rada za inostranu firmu...ja nemam osnov da naplatim porez jer ne mogu samo da ti uzmem 10%, moram po zakonu da radim a vas zakon ne prepoznaje. :D


Sent from my XT910 using Tapatalk
 
Ništa se vi ne brinite, zakon je kod nas spreman, pitanje je samo kada će ga pustiti. Druga stvar je ta što je to totalno neosnovano reketiranje, a uspeli su da proguraju time što su cripto valute proglasili robom, a ne novčanom valutom. Trejd između ljudi je zakon, nikakve banke i *****rije ne dolaze u obzir. Lepo se nađeš lično, keš na ruke, prebaciš njemu na novčanik i ćao.
 
Nazad
Vrh Dno