Šta je novo?

HTC U11 Plus

Pa oni su retardi svi do jegno dako bude takva situacija....
 
Što je donekle i očekivano , treba prodati provajderima nikada skuplji uređaj koji posle oni moraju da uvaljaju krajnjem korisniku.. a svi znamo kako Htc tu prolazi. Znači ili lova u marketing ili niže cene od konkurencije , mada od toga nema ništa.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sto nikad skuplji ? Kako Apple i Samsung prodaju ? Plus verzija je za nijansu skuplja od u11 , mogu da nabave kako hoce i da ga prodaju jos lakse....makar da probaju....
 
Nisi u pravu. Da je to tako lako sada bi HTC bio ispred vodece trojke a ne u problemima kao vecina. :)
 
Nista od ovog HTC.Kad ovako traljavo pustaju u prodaju ovaj telefon, koji bi bio njima na korist, kakvu podrsku (sw i svaku drugu) ocekivati prema kupcu? Los tajming, marketinga nema,nema prodaje u USA,izacice s9 i ovog se telefona niko nece setiti,prosto nece imati vremena ni da se procuje kroz pricu da je sjajan telefon. Ne daj boze da se desi da ima neku hw manu.Prve isporuke krecu tek 21.dec
 
Bukvalno nece biti vremena za ovaj telefon....ne verujem da ce imati neku manu , pricali bi ljudi vec , isporuke ka kom trzistu krecu navedenog datuma ?
 
UK,neki online shopovi prikazuju taj datum.U pre-orderu bilo samo nekoliko zemalja,medju njima i Hrvatska.Nikad se ne zna sa vecom serijom telefona,mozda se podvuce neka losa komponenta.Ali predugo traje ovo pustanje u prodaju kad se zna da USA nije trziste,dakle mnogo manje unita je potrebno incijalno spremiti.Nisam siguran da ce HTC postojati vise kad ovaj u11 plus dodje do EOS.
 
Kazu baterija losa, jel moguce?

U11 via TT
 
Pa ja iskreno verujem da nije , a i da stvarno jeste da se ispraviti nekim azuriranjem....
 
Evo iz prve ruke
bb003a0e7b324477b0c5cabb729b5c1e.jpg


Sent from my HTC U11 plus using Tapatalk
 
Pa sto se ne pohvalis ? Jel moze jos utisaka iz prve ruke ? Ergonomija , fluidnost , kamera....

Po ovom ss baterija je izvrsna...
 
Ako ja dbr vidim tel ti je vec 30h van punjača, a od toga imaš 9.30h screen on i ostalo ti je jos 11% na bateriji. Znaci lagano ideš preko 10h screen on. Jos ako si koristio mobilni net makar 30% od toga vremena i standardne zderace baterije (fb, messenger viber...) onda je ovo fenomenalan rezultat.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
3 dana imam telefon, pa se tek privikavam. Prethodnik je bio nexus 6P i prva razlika je što htc mnogo bolje leži u ruci. Ovaj rezultat je samo na wifi, i bez žderača baterije, fb i mesindžer aplikacije ne koristim.

Sent from my HTC U11 plus using Tapatalk
 
Bas ovo sto je Mashoni napisao....

kenny nabavio si ga preko kp ili nesto drugacije ako nije tajna ? Opet je svejedno sjajan rezultat....
 
Nije tajna, živim u Norveškoj, a telefon je naručen direktno sa htc stranice na crni petak i čekao sam ga preko 40 dana.



Sent from my HTC U11 plus using Tapatalk
 
Evo i drugog izveštaja o potrošnji, manje aktivnog korištenja, više sam držao čašu :) od 19.00 pa do negde 03.30 nisam bio na wifi.
1c8e0d2039cffe0a3704ad2723132db0.jpg
f0ac746abde40da83e2daaca4da59df9.jpg


Sent from my HTC U11 plus using Tapatalk
 
Ma kombinovano drzi 5h sot-a bez problema sigurno , a tek mogu da ispeglaju sve to azuriranjima....cestitam , sta drugo da ti kazem , jel mozes da slikas par slicica pa da okacis i ako te ne mrzi nekim jos uredjajem da slikas sam telefon ? Da vidimo kako sam uredjaj izgleda ? U kojoj boji si ga porucio ?
 
Zar nije malo samo 5h sa 4k mah baterijom? Za ocekivati bar 6h s obzirom da ne koristi fb, mesenger...
 
@ROCK jeste malo, zato je i dobio srednje žalostan battery rejting na gsmareni. Ne kažem ja da su oni tačni, ali mora biti razlike između telefona koji dobije sub 70 i 90+ kako god da si radio testove.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Toliko izvlaci pa i vise Note 8 sa 30%manjom baterijom. Mate 10 Pro pa da ne pricam...
Kad se pojavio uso je u izbor za moj sledeci telefon, medjutim odpada zbog baterije...
 
Slicno sam i ja razmisljao i mislim da mogu da ispegldaju to sa nekim azuriranjem i onda ce da kida baterija :)
 
Skeptičan sam da će ikad da se dočeka update koji će toliko drastično da popravi autonomiju.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ali je čudno da bude slabiji od u11...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I to primetno slabiji što je najgore u celoj priči.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Mozda jednostavno ima panel koji vise trosi, ma koliko paradoksalno zvucalo jer je u pitanju najnoviji Super LCD6 displej.
Ne verujem da je do cipseta, SD835 se odlicno pokazao, da ima SD820/821 pa bi moglo sumnja na visu potrosnju.
 
Ja sam totalni laik za ove stvari :D ali meni nešto kod tog merenja na gsmareni ne štima baš :) Bolji rezultat daju za nexus 6P 74, a u11+ 67. Ja sam sa 6P imao SoT između 6h i 15 min pa max do 8h i po. I to je merenje uvek prekidano na ispod 5%. Današnji poslednji rezultat sa u11+ je 11h i 8m SoT i još 7% baterije.
Noćas radim pa imam viška vremena [emoji14] pa ću proveriti potrošnju bez wifi, samo 4g.

Sent from my HTC U11 plus using Tapatalk
 
Sa 6p osam sati?
Osvetljenje u minusu, na wifi-u, bez sim kartice? [emoji23]

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno