Šta je novo?

HTC U11 Plus

Pustih suzu posle ove izjave za muskie...da ne kažem šta ih LG!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Možda bi mogla da se otvori nova tema za ovaj mob ?
Daleko najbolji mobilni koji je izbačen ove godine , jedino smara što nikada na oglasima neće pasti na oko 500e sa validnom garancijom :(

Kako se Google zeznuo što ovo nije bio pixel XL 2 + amoled ..



Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Možda bi mogla da se otvori nova tema za ovaj mob ?
Daleko najbolji mobilni koji je izbačen ove godine , jedino smara što nikada na oglasima neće pasti na oko 500e sa validnom garancijom :(

Kako se Google zeznuo što ovo nije bio pixel XL 2 + amoled ..



Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Kako se Google zeznuo što ovo nije bio pixel XL 2 - amoled. Ne bih ja ovde ništa menjao, neka njima burn in.
 
Zivo me interesuje kakva ce biti baterija. Jer je na U11 odlicna,a ovdje je jos poboljsana.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kako se Google zeznuo što ovo nije bio pixel XL 2 - amoled. Ne bih ja ovde ništa menjao, neka njima burn in.
Slažem se. Zato mi je ovaj u11+ i favorit. Najbolji JDI ekran bi donekle za mene i mogao da zameni samoled.

4000mah + s835 + realna površina kao 5.7" sa ar 16:9 = brutalna baterija

+ ip68 + pravi zvučnici a ne kante.

HTC je prijatno iznenadio.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Znaju li se neki tehnički detalji kamere?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Što se tiče Pixela - "Sources confirmed to The Verge that the U11+ is based on the 'Muskie' phone that Google rejected, in favor of a device from LG. Of course, the U11+ is only based on muskie, and HTC clearly made some modifications after the plans with Google were scrapped."

Ma bre to onaj bugarin android hejter sa iVerge sajta baca koske ...
Teraju sprdnju sa njim na Tviteru, ali očigledno da ovde ima prođu sve loše što se piše o nekom telefonu :)


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Znaju li se neki tehnički detalji kamere?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

GSMA: Camera Primary 12 MP, f/1.7, phase detection autofocus, OIS, dual-LED (dual tone) flash
Features 1.4 µm pixel size, geo-tagging, touch focus, face detection, HDR, panorama
Video 2160p@30fps, 1080p@30/60/120fps, HDR, 24-bit/192kHz stereo sound rec.
Secondary 8 MP, f/2.0, 1080p, HDR, panorama


Senzor glavne kamere je najverovatnije IMX362 (1/2.55'', isti imaju i U11, Pixel 2/XL, Moto G5+, Zenfone 4 itd).
 
Valjda je samo prednja bolja ...
Valjalo bi da se otvori nova tema za U11+ i da se poruke odavde prebace tamo.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
E pa nemoš sve baš savršeno druže :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jos da ima bolji externi DAC u adapteru

Ne mora da znaci da je taj fabricki adapter los, znace se sve uskoro.

A kome to nije dovoljno uvek moze da saceka npr. neki ovakav kompakt DAC/AMP na snizenju :) https://www.shenzhenaudio.com/smsl-idea-es9018q2c-dsd512-mini-dsd-dac.html

201704191308186154.jpg

Sudeci po specifikaciji, dostupnim merenjima i utiscima ovaj mali dodatak za smartfone nudi bolji zvuk cak i od V30.

I have 3 of SMSL mini dacs: iDol+, X4 and iDEA.
iDol+ is complete waste of money, sounds thin, grainy and has narrow soundstage. X4 is much, much better although it costs only 2-3 bucks more. It is warmer, more natural and closer in sound to IDEA, although it doesn't support higher resolutions and DSD. iDEA is by far the best product. It sounds like a serious thing, almost comparable to it's big brother M8. The integrated phone amp might be a little bit weak, but is fine on the go with the portables. Once connected to a bigger headphone amp or to the active speakers, you will start appreciating the resolution and sound stage of this tiny dac. For the money it goes on massdrop, it's a real bargain.

9963036.jpg
 
Poslednja izmena:
Rekoše na onoj youtube prezentaciji da će imati 30% glasnije zvučnike nego u11.. kvalitet ne bi trebao da se dovodi u pitanje .

Šteta što ovo nije bio u11 u startu :/

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
i opet samo jedna kamera pozadi. to me odbija od u11, cekao sam ove, i opet. nista do nekog sledeceg modela.
 
Ovo je telefon za mene. Baš onako kako bih ga ja napravio. zez je što ga ovamo, kod nas u cg, neće biti :-(
 
Zašto u ovoj tabeli piše bežično punjenje kada mob to ne podržava :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Slazem se sa ovim sto zeljko kaze , stavljam se u taj kos , najkompletniji na trzistu definitivno , niko se nije zalio na zvuk na u11 , ne verujem da ce Plus da razocara na tom polju , bas naprotiv , ici ce i sigurno adapter u samom prodajnom pakovanju....

Kontam i nadam se da ce ga operateri imati , deluje mi bas visoko na klipovima , po ovome sto je Sumadinac okacio malo je nizi od Note 8 , a Note 8 je stvarno stvarno previsok....
 
lg v30 ima savrsene dimenzije (za veci telefon). Sve vise mi se dopadaju dimenzije iPhone SE modela..
Steta pa nije smanjen U11+ po "visini". Mada svako ima svoj ukus. Ne kome ce to biti +
 
Zašto u ovoj tabeli piše bežično punjenje kada mob to ne podržava :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Zar se na onom poluprovidnom u benchmark.rs klipu ne vidi nazad ono za bežično punjenje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slike ok, ak šta je sa videom...morsku bolest zamalo dobih dok je šetao i snimao se!! :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
[YOUTUBE]McWiOQJjZ50[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 




Odlična kamera!
Kamere se i ove godine na flagship telefonima dele na google pixel i ostale :)
 
Poslednja izmena:
@Proday eto nama sledeceg telefona. :) Samo da bude tih translucent verzija na oglasima, to mi je bas vrh fora.
 
@SretenBG velik druže, velik. Juče sam se opet igrao sa u11 u telenoru, stvarno je fluidan ali dosta veći od s8. Ništa nije nemoguće, ali sumnjam da će cena da mu bude približna s8, a da doplaćujem za nešto u rangu, nema šanse ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno