Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Gde sad kupi kad izadje P3 :)

Jel imaš možda i dalje Pixela, da odradis jedan uporedni sa Xs?
 
Imam, tu je i dalje. [emoji4] I X je ostao u familiji, a Pixelu je skoro pa otišla baterija, ali je i dalje upotrebljiv pa ga koristimo kao backup. Probaću da uhvatim malo uporedne fotke, nego sam u haosu oko posla pa koliko stignem.

A Android mi više ne igra ulogu, pogotovo sad sa iOS12... Jednostavno integracija i lakoća koju imam u celom ekosistemu jer koristim i MBP ne može da mi zameni ništa drugo.
 
Poslednja izmena:
Javi bas kako ti se cini autonomija u odnosu na X,da li uopste ima osetne razlike.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To i mene baš zanima pošto u The Guardian testu kažu da kraće traje na Xs nego na X, ali hajde da vidimo za par dana.
 
Nesto su se ozbiljno utripovali...

Baterija na Maxu razvaljuje, a nije mnogo veca nego na obicnom. S obzirom na znatno veci ekran, cudi me da opste traje duze nego na Xs-u.
 
Pa Max ima i 400-500 mAh vise,Xs ima malo manji kapacitet nego X,ali ajde da kazemo da je stedljiviji,pa u najgorem slucaju bi trebali biti tu negde,nikako losiji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Oko 15% razlike u kapacitetu baterije a ekrancina znatno veca.

Ima testova baterije, ispadne da traje veoma slicno na Xs i Xs Max.



Na Xs je baterija potpuno zanemarivo manja nego na X, nije vredno pomena.
 
Poslednja izmena:
Ma ja sam skroz zadovoljan sa baterijom na X,jutros ga skinuo sa punjaca,sada ce ponoc i imam jos 20%,screen time pokazuje skoro 8h ekrana. Tako da mi je svejedno na koji model budem pravio upgrade,ne brinem za autonomiju. [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Maxu taman i da smanjis bateriju za 15%, opet bi odlicno trajala. Meni na kraju dana obicno oko 35-40% ostane. Opet bi trajala duze ili isto kao na X-u.
 
7bfd5aedeb5ece43a85c8111ce57f8be.png


Jedva cekam da vidim cene :) da li ce max probiti psiholosku granicu od 200k?
 
Koja je fora kod iStyle prodavnice i preordera a nigde ne spominju cenu? Kako iko može da rezerviše telefon a da mu ne zna cenu!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verujem da to rade ljudi kojima nije bitna cena.
 
Zar oni ne kupe obicno medju prvima preko oglasa? Sto bi cekali da se pojave u prodavnicama?
Garancija ista,godinu dana. Cena im je nebitna.
 
Nije ista garancija, u iStyle je dve godine.

Btw. pala je cena Xs već dosta, sad je oko 1050€.
 
Pa oni ioanako menjaju svake godine. Dosta im je jedna god garancije. [emoji2]
 
Lakše se proda sa drugom godinom garancije. :D
 
Impresivno.

Sto se drugog videa tiče, pitanje je bespotrebno. Niti će ljubitelji androida biti priznati da je Iphone napokon bolji niti će ljubitelji iphonea priznati da je to ikada i dovodjeno u pitanje. Stvar afiniteta.
 
Nemam neke konkretne brojke, ali mi baterija drži isto kao na X, tako da je onaj The Guardian review malo prenaduvan. Skinut jutros sa punjača u 08:20h, imao sam solidno gpsa, 3h screen-on time i imam još 50% baterije. Naravno, sve na LTE.

Btw. koristim 12.1 Beta 3.
 
Ovaj test nesto ne valja, svaki drugi je pokazao skroz drugaciji rezultat.

Koliko su opste ovde telefoni sati izdrzali?
 
Poslednja izmena:
I meni je malko test, cudan, ali ipak je phonebuff, one bar su realne i rade stvare kako treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neki dan postavljam slike na Insta i vidim da je Insta unakazio kvalitet slike (vise nego obicno), odem na FB - ista stvar, kaze drug odradi to preko kompa i sve ce biti ok, medjutim kada sam uploadovao sa kompa primetim da je umesto .jpg na nekim slikama .heic . Izguglah malo posto mi je bilo potpuno nepoznato o cemu se radi. Poenta mog pitanja je da li mogu to da izbegnem posto vidim da su neke slike .jpeg dok neke nisu. Ne mogu da ih uploadujem na flickr pre konvertovanja, slike jako lose izgledaju a detailing kola je u pitanju tako da mi je bitno da sacuvaju kvalitet ....

Hvala unapred
:wave:
 
  • Like
Reagovanja: M J
Tko je prelazio s Android uređaja na iPhone X seriju staru i novopečenu, što vam nedostaje s Android uređaja, a opet što imate novo na iPhone ?

Trenutno imam Pixel 2 XL i Android koristim od kad je izašao, iOS samo onako usputno uvijek znao isprobati, a možda bi napokon nešto novo. Mislio sam preći na Pixel 3 XL, ali me izgledom razočarao tako da on otpada. Od iphone ako bi uzeo jedino Max dolazi u obzir.
 
Nazad
Vrh Dno