Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Jerry, tj. Zack je testirao izdrzljivost na padove, zanimljivo kako se Xs nije razbio ni sa visine uveta. Ne smem ni da zamislim sta bi bilo mom S9+ da padne sa te visine bez zastite.
https://youtu.be/WKayUI0sppQ
Xs Max mozda ne bi prosao dobro kao Xs, posto je veci i tezi.
 
Njemu svaka cast na testovima generalno njegove klipove uvek odgledam cele jer covek je objektivan skroz...
 
On je sve samo ne objektivan. Grebanje gg na n7 , grebanje sočiva od plastike na g6 itd itd.
Jedan od većih prevaranata na YouTube

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jerry, tj. Zack je testirao izdrzljivost na padove, zanimljivo kako se Xs nije razbio ni sa visine uveta. Ne smem ni da zamislim sta bi bilo mom S9+ da padne sa te visine bez zastite.
Xs Max mozda ne bi prosao dobro kao Xs, posto je veci i tezi.

Pogledaj post #687
 
Perfekcija!!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Zavisi gde radi drop testove. Ovo je asfalt, da su padali na kamen ili plocnik pulao bi sigurno.

Inace space gray izgleda perfektno, ja se jos uvek lomim sta da uradim. Prelazim sa SE, mislio sam 8 ali sada mi se svidja Xs iz nekog razloga. Kada je X predstavljen nisam bio odusevljen uopste, smetali su mi bezeli i onaj zub. Cudno, mozda treba neko vreme da prodje da se covek navikne.
 
Poslednja izmena:
Ispao mi danas na kamenje telefon i nista na srecu. Srcka me strefila kad sam video kako pada jos se klizao po kamenju, a nemam zastitu za ekran samo masku. Ni tackicu nema tkd sam dobro prosao [emoji18]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pretpostavljam da će odgovor da bude: "You are using it wrong".
 
Neću da tvrdim, ali ovaj video je lako mogao da namesti radi većeg broja pregleda. Na osnovu ovoga, svaki peti ajfon nema ovaj problem.
 
Kakav sam baksuz, gde bas moj da radi kako treba!



Ako je lazirao test, treba ga tuziti...
 
Mora da je laziran video :D

Sta drugo bi moglo da bude :D
 
Super pa je ostavio upaljen AI na notu9

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Zapravo je punjac koji ide uz telefone 5W, nije ni 10W punjac? 3h30min punjenje Xs Max-a sa fabrickim punjacem.

https://youtu.be/SF4Lp2PdT2Q

Ovo je next-level bruka. Cudi me da se ne prica vise o ovome, ja sam bio ubedjen da ide obican 5V 2A punjac, kad ono 5V 1A uz telefon od 1500e. Lepo kaze covek, treba da se digne buka na forumima, twitteru i ostalim drustvenim mrezama, neprihvatljivo je da ide 5W punjac u kutiji.
 
Poslednja izmena:
Pa oni idu logikom da ko ima pare za max,ima i za dodatni punjac,adapter za slusalice. I jos mnogo toga. [emoji2]
 
Ajde to , nego što Kinezi stavljaju u svoje top modele punjace koji pune 3700mah za 33min uz manje grejanje baterije u odnosu na Apple..

[YouTube]ODeImrQs3ME[/YouTube]


Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Sramota. Nije problem u 20$ ali je potez degutantan.

Zbog ovakvih stvari se lomim da otkažem porudžbinu ajfona.
 
Poslednja izmena:
Sramota. Nije problem u 20$ ali je potez degutantan.

Zbog ovakvih stvari se lomim da otkažem porudžbinu ajfona.
Zar nije skuplji apple brzi punjač?

Apple je kompanija koja do najsitnijih detalja istražuje tržište i potrošače. Kao što su do skoro (pa čak i u XR) gurali 720p displeje. Znaju oni koliko PROSEČAN korisnik zna koja je rezolucija displeja na telefonu koji koristi i šta mu to znači uopšte. Isto tako znaju koliko isti takav korisnik zna šta je i da li mu treba brzi punjač. U prilog tome govore činjenice o prodaji i profitu koji beleže iz godine u godinu. Oni će uštedeti (da kažemo da ih "košta" 30$ da ubace brzi punjač u kutiju) stotine miliona + će zaraditi (koja je cena brzog punjača u iStore) od one manjine kojoj treba i koja odluči da kupi punjač. Kome ne treba i ne zna šta je,neće ni primetiti niti pljuvati. Kome treba, taj mora kupiti ako hoće iPhone i to je to.

Ne branim ovu politiku, ne koristim njihove proizvode (nemam mogućnosti) ali tako je, kako je. Dokle god se prodaje, preciznije dokle god oni ostvare željene rezultate, briga ih šta nas par stotina/hiljada po forumima laprdamo. Njima je jedino važna ta velika masa i kako će ona reagovati na neke novine.

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
@Vicent87 Slazem se.

Ja to gledam i kroz ovu logiku: velikoj vecini koji ne koriste brzi punjac, niti razmisljaju o njemu, baterija ce mnogo manje degradirati i telefoni ce moci da se koriste bez problema jos 4-5 godina. Apple to vrlo dobro zna, a na taj nacin ce i kroz taj segment iP dobiti na renomeu.

Mada verujem da ce ga u XI ubaciti.
 
Nazad
Vrh Dno