Šta je novo?

Intel Coffee Lake

Cudno da ih ni u madjarskoj jos uvek nema.
 
Jedno necu razumeti , sa 7700k covek ide na 8700k . Pali racunar 2 ,3 sata dnevno . :)
 
Pa i nije nesto, bez 5.2ghz nista.

Sent from my S6 Edge
 
Svakako taj ide max 5.1ghz, gladniji je napona.

Sent from my S6 Edge
 
1.33v 5ghz, a 1.39v 5.2ghz. To neki magican primerak primerak..

Sent from my S6 Edge

Kakav god da je. Odlicno radi wot na njemu :).

I trenutno najverovatnije jedini u Srbiji :).

Nije i9 7900x ali radi posao :).

g860 moze tera wot bez problema :).

Danas vrtim testove na 1.28v, za sad osim temperature sve je ok.
 
Poslednja izmena:
Radi to i na 2600k. :D 7900X i onako nije za igrice.

Sent from my S6 Edge
 
Realno, ko je taj sto ima 8700k, zeli da predje na 7700k i tako ga puno ceni?
 
To je pajser neki ili gospodin laze. Prvo, nije isti chipset da moze tako da predje, tako da...

Sent from my S6 Edge
 
Pa ne mora značiti da je prodao staru platformu istom liku od koga je kupio 8700k. Znaju ljudi da se upecaju na oglasima kada vide i7. Polovni 7700k još uvek drže dobru cenu i uvek ima kupaca. Mada svakako bi značio neki screenshot/fotografija :)
 
Poslednja izmena:
Nebitno. Da li bi ti prodao za tu cenu? Uvek se postavi u tu situaciju. Ako bi, onda se zapitaj sta ti je. :)

Sent from my S6 Edge
 
Ljudi sto ste uvek u fazonu isterivanja neke pravde i "teorija zavere". Eto recimo ja sam bio u kontaktu sa Xtreme Gaming i razgovarali smo.
Nisam ni trenutak posumnjao da covek laze da ima taj procesor i na koji nacin ga je nabavio. Nisam imao potrebu, zasto bih, polazim od sebe, ni ja to ne bih nikom
radio.

@Xtreme Gaming, CPU-Z okacis glavni prozor i odsek za maticnu plocu, cisto da zavrsis pricu oko toga.
Sto ljudima ne kazes lepo kako si dobio CPU kada je vec problem?
 
Neka te lepo sluzi. Kakve su ti temperature?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Odlican je ovo primerak. Jeste da je samo verifikacija ali ima tu lufta za jos veci clock.

67nnfl.png
 
Poslednja izmena:
@Xtreme

Ovaj note 8 na stolu je lazan!
Dokaz, covek ima rupu u stolu u levom gornjem cosku, e sad covek ima rupu u stolua a kupio je note8 tu nesto nije u redu!
Mislim zasto nije prvo zakrpio rupu, odgovor, nema para, pa otkud mu onda pare da kupi note8?
 
Za sve je napravljen a i ladni dani idu :D
Sve u svemu imas odlican cpu.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
@Xtreme

Ovaj note 8 na stolu je lazan!
Dokaz, covek ima rupu u stolu u levom gornjem cosku, e sad covek ima rupu u stolua a kupio je note8 tu nesto nije u redu!
Mislim zasto nije prvo zakrpio rupu, odgovor, nema para, pa otkud mu onda pare da kupi note8?

Rupa za kablove?

Neko od vas ima auto od 5000e i nokia 3310....

Svako uzima ono sto voli...
 
Nazad
Vrh Dno