Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 2

Lepa vest, uskoro mozemo da ocekujemo MIUI 10, ali kao i uvek prvo CN verzija...
Ali opet dovoljno za xiaomi.eu rom i slicne na bazi CN rom-ova...

MIUI 10 China Developer ROM: Supported Devices & Update Schedule:http://en.miui.com/thread-2738197-1-1.html

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Stvarno lepa vest, jedva cekam novu miui desetku....

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Stiglo Nilkin zastitno staklo,iako sam rekao da necu stavljati nista na ekran,morao sam probati....:) Leglo je savrseno,nigde mehurica niti tragova odlepljivanju,odziv pod prstima mi je deset puta bolji nego da kuckam po golom ekranu,sve u svemu cista desetka sto se nabrojanih stvari tice...e sad...izgled...hbg,nije to to,ali nije ni lose....uploadfromtaptalk1527779875680.jpguploadfromtaptalk1527779902904.jpguploadfromtaptalk1527779908581.jpg

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Bice dobra desetka....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ljudi, varaju li mene oči ili RN5pro ima bolju kameru od Mi Mix 2 (doduse, RN5pro ima dual cameru 12+5)

 
Taj lik radi fake poređenje. Ne obraćaj pažnju na njega.
 
Hmm, RN5 global-china kamera (jos bolja od indijske "pro" verzije) moze da se poredi i egal je cak sa Mi Mix 2s kamerom ;) sem u slabo osvetljenim uslovima, logicno (opticka stabilizacija koju RN5 nema).. A snimanje videa cak i pobedjuje u tome zbog perfektno odradjenog eis-a i autofokusa, a i zvuka ko bi rekao... https://youtu.be/HLbYuLW7gbw

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma sve jedno, taj lik kači poređenja kamera i pre nego što su telefoni zvanično pušteni. Totalni fake.
 
Ako su kamere gotovo iste (nijanse), ne vidim razlog za davanje jos 200-300eur za Mi Mix 2 i 2s.
 
Jedino bolji soc , bolja izrada i bolji ekran.
Nekome to vredi 200e a nekome ne
 
Lise izgleda, mnoge te razlike ljudsko oko jedva detekuje ili ni ne detektuje.
 
Manje od 200e je u pitanju. Sada je mi mix 2 oko 350e.
 
Tacnije vec je na oko 340e. Vece pitanje je vredi li Mix 2S 150e vise nego Mix 2.
Ipak je Mix druga dimenzija u odnosu na Redmi seriju.
 
Dizajn, ekran, chipset..

Za flagship se nikad ne gleda samo perf/$, kome je to najbitnija stavka, sigurno nece kupiti flagship :)
 
Meni jedino smeta sto nema 3.5mm izlaz

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
imaš adapter. koja je razlika? sem što ne možeš u isto vreme da ga puniš i slušalice koristiš

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ja sam testirao na Mix 2 Xiaomi Pro HD sluske sa kablom i Meizu EP51 BT sluske.. BT sluske se mnogo jace cuju , bas velika razlika. Tako da ja od sada samo BT koristim.
Dok npr. na Mi A1 te Pro HD kidaju kako se cuju...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
imaš adapter. koja je razlika? sem što ne možeš u isto vreme da ga puniš i slušalice koristiš

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Još da se napomene da u kutiji nema ni slušalica!

Dakle nema rupe ni slušalica, ali dobije se dongl :)

E sad ako hoćeš da puniš telefon i da slušaš muziku onda kupiš još jedan dongl - samo drugačiji :)

A valjalo bi kupiti i Xiaomi type-c skuške - https://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_636900.html

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
nijedan xiaomi telefon nema slušalice u pakovanju. ovo mi je 5 (svi razliciti model)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ma gluposti te slusalice, eno imam punu fioku, ni jedne ne koristim.
 
Ja sam testirao na Mix 2 Xiaomi Pro HD sluske sa kablom i Meizu EP51 BT sluske.. BT sluske se mnogo jace cuju , bas velika razlika. Tako da ja od sada samo BT koristim.
Dok npr. na Mi A1 te Pro HD kidaju kako se cuju...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Ali nije sve u jacini zvuka nazalost.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kada sam rekao jacina, vazi i za kvalitet istog.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Znači Mi Mix 2 nema onaj meni za zvuk da se biraju koje su slušalice povezane kao 2s i Mi A1?

Sent from my SGP521 using Tapatalk
 
Citao sam negde na mi forumu, da ako se promeni i stavi neki specifican region i odradi se reboot, dobije se dosta jaci zvuk u slusalicama. Da li je probao neko i koji region je stavio? Konkretno, neko je stavio albaniju za region, ali ja to bas ne bih voleo :) A rusi su stavljali kinu kao region, ali bas sad trazim i postoje sve zemlje sem kine, neverovatno stvarno :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probaj Indiju

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Probaj Indiju

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Stavio sam region bez reboot-a albaniju i stvarno jaci zvuk na RN5, a posle vratio region na Srbiju i ostao takve jacine zvuk, ne znam samo kako je posle restarta telefona (mrzi me da probam)...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@ZAP

Nisam nasao da si pisao, ali kako ti se čini kamera na Mix 2 u odnosu na Mi 5s? Stock vs stock, gcam vs gcam?

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Stavio sam region bez reboot-a albaniju i stvarno jaci zvuk na RN5, a posle vratio region na Srbiju i ostao takve jacine zvuk, ne znam samo kako je posle restarta telefona (mrzi me da probam)...

Jesi li se to konačno mano redmi serije i prešao na mračnu stranu, mračnu i bolju Mi serije? :d
 
Nazad
Vrh Dno