Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

175b96eec34272f51d2a63b21f4c9957.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sestri je ovaj apdejt 1.1 GB

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Za nas koji smo već na 8.1 i na junskom peču je 400 i kusur MB, a za one koji tek prelaze sa 8.0 na 8.1 je 1+ GB. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
LOOOl kako mi je svaki put oem unlock bio uključen kada sam se vratio sa custom roma na stock. Do duše jednom sam se vratio i sada pre par dana to što sam opet morao, pisao o tome ranije.
Ne znam da li je i ovaj put tako, i da li mogu da enable developer options i isključim to.
Takođe ota je veliki da ga skinem ovde u Grčkoj. Da li će i raditi ako to budem čačkao?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Za nas koji smo već na 8.1 i na junskom peču je 400 i kusur MB, a za one koji tek prelaze sa 8.0 na 8.1 je 1+ GB. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Ona je ja mislim već bila 8.1. Nije ni bitno. Odradila je

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Na 8.1 jel zvuk i dalje tiši u slušalicama? Danas mi stiže mob pa ne znam da li na aprilski 8.0 da apdejtujem ili direktno da idem na 8.1.

Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
 
Ja probao da skinem i definitivno neide.. mnogo je spor internet, već sat i više ga vuče. Moram čekati Bg za koji dan ne vredi.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Biranje melodja?!
Kako se na Xiaomi Mi A1 biraju melodije, kako za zvono tako i za notifikaciju, kad se kod mene ne nudi mogućnosti i da čujem melodiju pre no što je odaberem?
 
Biranje melodja?!
Kako se na Xiaomi Mi A1 biraju melodije, kako za zvono tako i za notifikaciju, kad se kod mene ne nudi mogućnosti i da čujem melodiju pre no što je odaberem?
Najnormalnije radi, u ringtones i biras sve. A mozda ti je na silent, pa nece da pusti zvuk.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Izgleda da su promenili da notifikaciona dioda više ne blinka ... ili se samo kod mene zbunio posle julskog update-a :D
 
I kod mene ne blinka notifikaciona lampica, posle najnovijeg update.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da ne bude zabune, kod mene svetli konstantno umesto da blinka :d
 
Iovako je led užasan, ono čisto da se kaže da je ima. Ko i svi xiaomi telefoni. Em je sitno, em slabo, em stalno belo.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ne znam kako je na drugim modelima, ali na RN4 LED je vrhunska.
 
Il' sam ćorav, il' ne vidim - kako?'
Evo screenshots_ova koji pokazuju da nema mogućnosti preslušavanja melodije pre odabira.




 
Poslednja izmena:
Iako sam iskljucio content adaptive brightness telefon i dalje tera po svom i menja osvetljenje znaci stavim prst na senzor smanji se osvetljenje sklonim prst pojaca se osvetljenje....

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Il' sam ćorav, il' ne vidim - kako?'
Evo screenshots_ova koji pokazuju na nema mogućnosti preslušavanja melodije pre odabira melodije.




Klikni na bilo koji taj prazan kružić desno od melodije i samo će da ti pusti

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
@sinem

I ja sam to prebacio nekako i tu ne može da mi pusti...
Ali kad klikneš na ovo: Memorijski prostor za medije onda će ti se pojaviti ono što tražiš (ako hoćeš ove postojeće melodije iz telefona)Screenshot_20180717-133439.jpegScreenshot_20180717-133447.jpeg

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Ali sad se nameće pitanje kako izbrati (sa preslušavanjem) Notifications za Viber, Whatsapp, Messenger, Hangouts..., gde se ne pojavljuje mogućnost da odaberem "Memorijski prostor za medije"?
 
To verovatno ide preko same aplikacije, pa u njenim podešavanjima...

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Ali sad se nameće pitanje kako izbrati (sa preslušavanjem) Notifications za Viber, Whatsapp, Messenger, Hangouts..., gde se ne pojavljuje mogućnost da odaberem "Memorijski prostor za medije"?
Evo ga gore prvo stoji. Možeš kliknuti na "uvek"... da te ne zbunjujeScreenshot_20180717-140037.jpegScreenshot_20180717-140045.jpeg

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno