Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Da se upišem i ja :) Stigao mi juče . Za sada zadovoljan. Nervira me što se ne može isključiti fingerprint vibracija i još par sitnica koje sam imao na emui . Nedostaje mi prečica za screenshot i silent . Nezgodno je pritiskati power i volume down. Trebaće mi vremena da se naviknem na stock android. Super je on ali uvek zafali nešto. Da instaliram kasnije gcam pa da vidim šta stvarno kamera može :D
Prvo sam hteo redmi 5 plus da uzimam ali na kraju mi nekako ovaj uz sve pluseve i minuse ispao najbolji izbor.
https://play.google.com/store/apps/details?id=it.simonesestito.ntiles

Ne znam da li radi bez root-a, ali mislim da radi, pa stavi u prečice i na klik ti radi screenshot.
 
Hvala radi bez root-a . Odlična aplikacija.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ništa. 10e. :d
 
Budimo ozbiljni...Kada pricamo o necemu da je lose ili dobro, pricamo o performansama istog, a ne o vizuelnom izgledu.Glupo je reci da je nesto lose ako se tebi ne svidja...
Nista ja tu ne bi' menjao, samo samo stavio manji DPI, black temu i lepota :) , plus radi kao besan... ja prezadovoljan.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Pogledaj gore, napisao sam "po meni" tj. po mome misljenju... I dalje stoji to da jedva cekam pre svega novi telefon (pretpostavljam RN5 Pro) i gazenje Oreo skina od strane Miui 10 (X). Kinezi ispadose profesionalci za ove iz gugl tima sto se tice estetike OS-a... (po meni) :D

Sent from my Redmi Note 4x
 
Poslednja izmena:
Sve je jasno kad dva puta ponavljaš "Oreo skin". Oreo je Oreo. Skin je nešto što ide na Oreo da ga upropasti i uspori. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Dobro spaxon je veoma specifican korisnik, gasi net, stavlja 2G, osvetljenje u minusu, tako da ga morate razumeti.
 
Dobro spaxon je veoma specifican korisnik, gasi net, stavlja 2G, osvetljenje u minusu, tako da ga morate razumeti.
Zaboravio si da kazes da koristim i xposed :) Net uvek imam (unifi), 2G koristim naravno, dva poteza prstom i 4G je vec ukljucen, osvetljenje Auto normal i na 50%. Ne vidim da sam nesto "poseban" (specijalan) jer to moze biti samo jedan fudbalski trener... :D

Sent from my Redmi Note 4x
 
Budimo ozbiljni...Kada pricamo o necemu da je lose ili dobro, pricamo o performansama istog, a ne o vizuelnom izgledu.Glupo je reci da je nesto lose ako se tebi ne svidja...
Nista ja tu ne bi' menjao, samo samo stavio manji DPI, black temu i lepota :) , plus radi kao besan... ja prezadovoljan.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Kidence kako si stavio crnu temu, ja to nesto ne nadjoh u podesavanjima? (Ako ne treba root)

Sto se telefona tice, mnogo ga bre hejtujete ljudi, super telefon za te pare, sve radi kao sat, a po neki bag mora da postoji ipak je to android. SOT je fantastican za ovu bateriju, nikad mi manje od 7 sati nije bio, a izvlacio sam i po 9 i nesto s tim sto sam uglavnom na wifi i napolje UniFi kad mogu (a koristim sve zderace fb, inst, messenger, viber, itd...)

A i budimo realni, MIUI je deal breaker za mnoge, brdo recenzija koje sam odgledao MIUI ubraja u Cons a ne Pros. Da uvedu meni sa aplikacijama mnogo bi ih vise prihvatili, a da i on bas fino radi to jeste. Brat ima N4x i ne vidim nikakvu razliku u brzini u odnosu na mi a1. A i izbor je na korisnicima, na MIUI, Stock ili drugi rom gledam isto kao i na dizajn telefona. Kom se svidja svidja se, kom se ne svidja nece ni da mu se svidi ni posle, pruzite sansu malo... Poz :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
To nije šminka to je OREO,Miui je šminka,Emui je šminka [emoji6]

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
krastavac, kako da ga onda nazovem i poredim... Stock sminka? Win 7 vs Win 10 mozda? Ja bas volim 10 iako sam bio veliki protivnik novog OS-a i sve je stvar navike. Nugat volim, Oreo (za sada) ne volim, stock sminka...

Sent from my Redmi Note 4x
 
Eno na RN3 sada buraz ima MIUI i jako je zadovoljan, sve mu sljaka kako treba. Samo se naviknes malo i sljaka sasvim dobro, cak mi se i na brzinu dopao.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Lepo izgleda oreo kada se sredi. AOSP 8.1 po mom ukusu ne izgleda lepo.

PixelExperience. Biće i za A1, nadamo se :)

a536533651ca8724992bb1bfb35b5299.jpg

04cd2f605c48ec382c017d0f5af217fd.jpg

c981d45f2900e0514c9dcf22aada8f33.jpg
 
Poslednja izmena:
@Zile995


Koristi spoiler tag umesto hide ;)
 
A ispravljeno, navikao na HIDE sa xda :D
 
Skontao sam :D

Citrus ovaj je odlican. Cekamo neki kernel, ne znam hoce li franco nesto raditi.

Ne znam da li sam se navikao na Oreo, ali na nougat-u mi je cudan skrol. Mozda su i menjali na O.


@Sale, da ne bi na kompu listao 3 dana.
 
Kidence kako si stavio crnu temu, ja to nesto ne nadjoh u podesavanjima? (Ako ne treba root)

Sto se telefona tice, mnogo ga bre hejtujete ljudi, super telefon za te pare, sve radi kao sat, a po neki bag mora da postoji ipak je to android. SOT je fantastican za ovu bateriju, nikad mi manje od 7 sati nije bio, a izvlacio sam i po 9 i nesto s tim sto sam uglavnom na wifi i napolje UniFi kad mogu (a koristim sve zderace fb, inst, messenger, viber, itd...)

A i budimo realni, MIUI je deal breaker za mnoge, brdo recenzija koje sam odgledao MIUI ubraja u Cons a ne Pros. Da uvedu meni sa aplikacijama mnogo bi ih vise prihvatili, a da i on bas fino radi to jeste. Brat ima N4x i ne vidim nikakvu razliku u brzini u odnosu na mi a1. A i izbor je na korisnicima, na MIUI, Stock ili drugi rom gledam isto kao i na dizajn telefona. Kom se svidja svidja se, kom se ne svidja nece ni da mu se svidi ni posle, pruzite sansu malo... Poz :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Ne pratis na casu...

https://forum.benchmark.rs/showthread.php?406958-Xiaomi-Mi-A1&p=5369982&viewfull=1#post5369982
 
Izvinjavam se, nov sam telefon imam 2 nedelje, pre toga sam ofrlje pratio temu.
Probao sam par njih i BlueDragoon mi deluje kao najbolja, hvala ti. [emoji846]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Tamna verzija mi se svidja...ali...18:9 ne znam da li bih svario, plus zaobljene ivice kao tv buljas..
Medjutim nikakav epohalan upgrade u odnosu na mi a1...tako da cu sacekati sta ce android one projekat da ponudi za nekih godinu-dve.
 
^Na koji se to telefon odnosi?

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
Na ovu nokiu 7 plus android one.
Inace sad 25. februara izlazi.
 
Meni se sviđa...ovako izdaleka...

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
Eno na RN3 sada buraz ima MIUI i jako je zadovoljan, sve mu sljaka kako treba. Samo se naviknes malo i sljaka sasvim dobro, cak mi se i na brzinu dopao.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Pa naravno da je zadovoljan kada si mu ubio telefon, pa smo ga jedva oziveli...hahahaha


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pa naravno da je zadovoljan kada si mu ubio telefon, pa smo ga jedva oziveli...hahahaha


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
[emoji23][emoji23][emoji23] ne sme ni da kaze da mu nesto lose radi, ceo dan bez telefona je bio hahaha

Je l' probao neko mozda ona fix za rn4 i mi5s sto regulise opadanje frejmova prilikom snimanja u ll da li radi na mi a1?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Bok novi sam.. koristim mob 10ak dana i mogu reci da sam prezadovoljan...svi mi hvale kameru a imam obicnu stock..mislim da se bolje uzet od ovog za te novce ne moze...imam pitanje,vi sto ste mjenjali teme..jel imate kakvih poteskoca?jel trosi sta vise bateriju il isto kao obicna stock..i jel zna tko sta ce bit s novim updateovima mjenjano?

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Pa naravno da je zadovoljan kada si mu ubio telefon, pa smo ga jedva oziveli...hahahaha


Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Ja samo iz najbolje namere. Eno mu ga tamo, necu mu diram nista vise, hahahaha.

Hvala po ko zna koji put :D
 
[emoji23][emoji23][emoji23] ne sme ni da kaze da mu nesto lose radi, ceo dan bez telefona je bio hahaha

Je l' probao neko mozda ona fix za rn4 i mi5s sto regulise opadanje frejmova prilikom snimanja u ll da li radi na mi a1?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ja sam sa 4pda flesovao neki fix, ali nije baš 30 frejmova, preko telefona piše 25fps.

Jedino rešenje je cinema fv5, a zvuk odličan tek.

Bok novi sam.. koristim mob 10ak dana i mogu reci da sam prezadovoljan...svi mi hvale kameru a imam obicnu stock..mislim da se bolje uzet od ovog za te novce ne moze...imam pitanje,vi sto ste mjenjali teme..jel imate kakvih poteskoca?jel trosi sta vise bateriju il isto kao obicna stock..i jel zna tko sta ce bit s novim updateovima mjenjano?

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
Ne zna se šta će doneti update. Teme ne troše bateriju.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno