Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Kako nije; ljudi dobijali gear vr, uz note 8 išao paket sa bežičnjim punjačem, punjačem za kola i maskom.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kako nije; ljudi dobijali gear vr, uz note 8 išao paket sa bežičnjim punjačem, punjačem za kola i maskom.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Uz note 7 je išao gear vr, ja dobio, doduše tel nisam :) uz s8+ nije išlo ništa, samo je bio jeftiniji...za note 8 ne znam.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
@Zeha

Da nisi pomešao nešto? Tih 12.000 su deo promocije do 11.03 i nisu vezani za promociju zamene telefona. Sa druge strane, nikako ne prihvataju sve telefone u zamenu, već samo nekih 30-ak modela sa njihovog spiska.
Kao sto posle rece @VexMunja nisam pomesao nista i zar promocija nije do 15.3.'18. ?

^^^ Nije pomešao ništa.... I ja sam se danas raspitivao kako i šta i narucio sam S9+ u Mts-u.... Tih 12k popusta dobijas svakako ako prilikom naručivanja (na 064790) prijavis bukvalno bilo koji tel, samo da nije kraden i slično, mislim da moze i neispravan .... Konkretno ja sam prijavio Nokiu 3410 ( traže imei telefona). A može se dati dodatno u zamenu za popust neki od ovih aktuelnih modela,mimo ovih 12k, ali to smo ustanovili da se ne isplati. Kapiras sad? [emoji4]
Tako je.

Zeho, super su ti ove slike. :D
Kad ces im predati stari fon?
"Zeka šampion" mora imati najbolje slicice. ;)

Nisu rekli kad ni gde, vec mi je receno da cu biti kasnije obavesten za prijavljeni telefon.
Licno mislim da su u MTS-u sami sebi natovarili dodatni nepotrebni posao trazenjem bilo kog telfona i imei broja od njega, jos ako budu zaista trazili da se posalje ili donese u neku poslovnicu, pa onda su totalne b****e. Kao da se hoce poceti baviti reciklazom telefona... Lepo su trebali reci da svi u preorderu do 15.3. imaju popust od 12k, bez imei-a bez ikakvih daljih komplikacija, ovako su "nejasni", u poslovnicama ne znaju sta tacno treba (pitao ja juce, hteo da zavrsim oci u oci a ne telefonom), barem ovi na 064790 znaju sta i kako treba...
 
Poslednja izmena:
Mene je definitivno ova razlika između S9 i S9+ odagnala od kupovine ovih telefona. Sve do poslednjeg trenutka sam se nadao manjim razlikama između S9 i S9+, ali sada mi ne pada na pamet da me uslovljavaju veličinom ekrana.
Znam bar nekoliko ljudi koji preskaču S9 upravo zbog ovoga, uzeli bi S9+, ali isključivo sa 5.8" ekranom. Po meni bezveze potez sa kojim će, siguran sam, izgubiti brojne kupce.
Ništa, čekamo U12, do tada S7 završava posao :)
 
Da li neko zna, da li sa s9 dolaze identične akg slušalice kao sa s8?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Uradio preorder na s9 plus preko Mts-a, prijavio neki krsh za 12.000 popusta... nek ide zivot :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kao sto posle rece @VexMunja nisam pomesao nista i zar promocija nije do 15.3.'18. ?


Tako je.


"Zeka šampion" mora imati najbolje slicice. ;)

Nisu rekli kad ni gde, vec mi je receno da cu biti kasnije obavesten za prijavljeni telefon.
Licno mislim da su u MTS-u sami sebi natovarili dodatni nepotrebni posao trazenjem bilo kog telfona i imei broja od njega, jos ako budu zaista trazili da se posalje ili donese u neku poslovnicu, pa onda su totalne b****e. Kao da se hoce poceti baviti reciklazom telefona... Lepo su trebali reci da svi u preorderu do 15.3. imaju popust od 12k, bez imei-a bez ikakvih daljih komplikacija, ovako su "nejasni", u poslovnicama ne znaju sta tacno treba (pitao ja juce, hteo da zavrsim oci u oci a ne telefonom), barem ovi na 064790 znaju sta i kako treba...
Izvinjavam se - drugačije promocije su u pitanju. U Telenoru ne traže nikakav telefon za tih 12000 popusta.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
@Exodusbgd, svi oni daju 12k. Ovo su dodatnih 12k. Znaci, 24k popusta.. Daje ih i VIP.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Jel? I onda još na tih 24.000 dobiješ dodatni popust ako odneseš neki od high end telefona sa spiska?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Izvinjavam se - drugačije promocije su u pitanju. U Telenoru ne traže nikakav telefon za tih 12000 popusta.
Pametno, vidi se da je menadzment nemacki disciplinovan i organizovan... :d

@Exodusbgd, svi oni daju 12k. Ovo su dodatnih 12k. Znaci, 24k popusta.. Daje ih i VIP.
Ne bih rekao, proveriti to treba jos dobro.
Svi, operateri i trgovine, imaju popust od 100e za preorder, s tim da MTS zaplice i saplice sam sebe...
Kod svih ima 100e za preorder i jos para za otkup novijeg uredjaja sa liste.
 
Poslednja izmena:
Odakle vam sad 24k popusta? Smanjuju konkretno u MTSu 12k dole na cenu telefona na paket... A dodatno mogu da smanje cenu telefona ako se prijavi/odnese neki od telefona sa spiska koji smo vidjali. Nema duplog popusta od 12k.
 
12k je vec uracunato u cenu telefona u okviru preordera, ne skida se dodatno.

edit: mozda kod nas i ne postoji ovih inicijalnih 12k, Izvinjavam se na zabuni. :)
 
Poslednja izmena:
Ala se zamrsilo ovo oko popusta
 
Ja sam bio u radnji i prenosim šta mi je prodavac rekao, a i na Telenor sajtu je prilično jasno.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Odradih i ja preorder u VIPu.
57K na NEO 4, 24meseca.
 
I zovnuse mene iz MTS da mi kazu da mi nije odobreno uzeti telefon jer vec imam 3 telefonan (tel. broja) na moje ime, 1 fiksni (najveci potrosac) i dva mobilna, pa trosim dosta i sa ratom za telefon i novim brojem u zeljenom tarifnom paketu bi valjda prelazio 10k (tako nekako ih shvatih) pa MORAM doci do poslovnice da se saglasim da mi provere kreditnu sposobnost ili tako nesto (ja ne dizem kredite i ne zaduzujem se pa s terminima iz te obasti bas i ne baratam) ili da uplatim 10k avansa.
Samo ne shvatih na sta uplacujem avans, na novi broj, na moje ime ili neki racun korisnicki ili sta... ionako racuni dolaze u jednoj koverti...
Odem do MTS poslovnice, uzmu saglasnost za proveru i kazu da im to za 2 dana proveravaju (obicno) tako da u petak mogu ocekivati poziv a valjda me narudzbina i broj ceka (valjda je rezervisan).
Ne pitah ih da li moze jos popusta ako im ga odma platim umesto na rate.
Uglavnom u poslovnici bili malo zbunjeni gde (za sta) da se uplati avans pa su rekli da je bolje uraditi proveru kredistne sposobnosi (ili cega vec...).
 
Poslednja izmena:
I meni su trazili avansnu uplatu kada sam uzimao N8,takodje imam vise brojeva(i uredjaja) na svom imenu. Odmah su odobrili,ali je bilo neophodno da uplatim nekih 27k dinara avans,sto je otprilike 3 mesecne rate (od ukupno 12),ukljucujuci i pretplatu. Naravno,onda ti se to odbija,prva 3 racuna budu 0 din... Valjda im je to neka nova politika,nemam pojma.
 
Cena telefona na NEO 4: 76.800 RSD
U kesu: 69.120 RSD
Matori fon: -12000
 
Pa to je ekstra onda, stvarno se isplati po toj ceni uzeti.
 
Pa to je ekstra onda, stvarno se isplati po toj ceni uzeti.
Aham. Nisam ocekivao a niti planirao da ga uzmem jer sam mislio da ce kostati previse.
Koji si fon utopio? Nije bitan model? Moze i neka stara Nokia?
Jos nisam nista utopio. Moze i stara, samo da radi, ima sve dugmice i poklopac baterije.

Cimnucu korisnicki samo da uhvatim malo vremena da ih preupitam.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Moram da se pohvalim ,stigao plus ,sutra javljam utiske

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Drndao i ja danas 9/9+ preko 1h u čačku ( jeste nije me sramota )...došao čak sa Zlatibira sa 3 drugara do čačka zbog njega xD

Utisci :

Naspram 8+ / N8 ...
drastično poboljšan zvuk.

Malo bolja kamere ( slikanje/ kvalitet ) video 4k 60fps lep dodatak ...960fps ocaj "indoor" poredjeno i sa XZP nema neke specijapne razlika sem tonovi boja.
White balance bolji na s9/+ preciznije vata boje i dinamika malo bolja ( bar u tom nekom sumrak vremenu ) fi2.4 je to lepo sredio, fi1.5 nismo imali mogućnost probati.

Ekran mene lično razočarao... Tonovi bele lošiji ( bar na ovim demo uređajima ) nego na oba s8+ i N8 koje smo poneli. Po testu bi trebalo biti svetliji 15-20% ...možda u boost režimu ovako jok. *****i su se mogu postarati malo oko te kalibracije boja kao na Iphone X gotovo svaki isto izgleda a imaju stariji panel sa boljom kalibracijom generalno ...

Brzina ...malo brzi nego mi sa oreo. Primetno u igricama u sistemu jako slični nijanse su u pitanju.

Dizajn ... slično samo malo manje 2mm, najveća promena malo manje zakrivljen ekran iliti isti kao na N8 ( kako su krenuli još 2 serije edge ekran neće ni postojati )
Uglovi ekrana malo lepše zakrivljeni nego na s8+/8

Što se mene tiče uzimam ga svakako iako je bacanje para, realna doplate sa s8+ na 9+ bi po meni bila 200-250€ sa note 8 150€

Kome su nebitne nove stvari iz kamere i zvuk a ima n8/8+ bacanje para...bolje čekati N9 ili s10/+

Ovi sa s7/e ili šta god drugo samo napred lepa promena i upgrade.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prvi utisak su ostavili zvucnici koji su neuporedivo bolji od s i n8,displej po meni isti bar ja ne vidim razliku ,im utisak da se vise greje od n8 mada je mozda zato sto sam vracao podatke,sto se kamere tice i to cu sutra reci kada budem video slike na monitoru,za sad sve ok ali mi.osim zvucnika nista nije revolucionarno bolje ,sutra pustam nesto da renderujem pa cu videti koliko je brzi od n8,jedino sto sam ubedjen da ce mi.olovcica faliti

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Telefon je mislim malo bolje ergonomski odradjen od s8 plus bar koliko se secam,kamera jeste za niansu bolja ali nije vau,kao sto sam rekao zvucnici su vrhunski(cemu se mi radujemo u 2018god i sa ovolikom cenom?),slow motion nisam probao jos,i definitivno je brzi vidi se kada se renderuje video,procentualno ne znam koliko ali vidi se primetno,u realnom radu tj otvaranju aplikacija nisam primetio bitniju razliku u odnosu na n8,moguce da su milisekunde u putanju

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Telefon je mislim malo bolje ergonomski odradjen od s8 plus bar koliko se secam,kamera jeste za niansu bolja ali nije vau,kao sto sam rekao zvucnici su vrhunski(cemu se mi radujemo u 2018god i sa ovolikom cenom?),slow motion nisam probao jos,i definitivno je brzi vidi se kada se renderuje video,procentualno ne znam koliko ali vidi se primetno,u realnom radu tj otvaranju aplikacija nisam primetio bitniju razliku u odnosu na n8,moguce da su milisekunde u putanju

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Sudeci po ovim utiscima iz prve ruke,bas "tanak" upgrade.
 
Sve po malo bukvalno osim zvucnika koji su mnogo bolji,nije test,slucajno naleteo od zvanicnog distributera

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno