Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Izasao update za Bixby sad na jedan klik mnoze da se stavi da se pali neka druga app a na dva klika bixby i super radi.
Ja sam uspeo da pronađem samo bixby na dva klika, ne vidim gde mogu da namestim šta da pokreće na jedan klik.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ako imas februarski update trebao bi da imas. Ispod opcije dva click imas da upalis i da postavis sta zelis da bude.
7a09414ac68c73e8c8e167e34b7f7e3b.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Stice ti sa updateom onda. Drago mi je da su to napokon promenuli.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ljubimac... Na Note sam radio 2 puta factory pošto posle prvog nije bilo kako treba. Ili BBS neka okači pa da vidimo šta ga zeza

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Pojasni mi ovo BBS sta treba da uradim,pa da okacim da vidite?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
BBS = Better battery stats (aplikacija za prikaz statistike baterije)

Da li si pročitao članak sa Sammobile?
Prosto postoji mogućnost da je softverski bug, i meni je SOT na Oreu bio oko 6-7h sada mi je 3.5-4h plafon. Popraviće, ne paniči, ako baš ne znaš šta ćeš sa sobom od panike odnesi u Promobi pa vidi šta će ti reći, lakše je nego da sto puta radiš wipe data i podešavaš telefon, a i to što radiš nije tek tako, posle svakog wipe data treba telefonu nekoliko ciklusa punjenja da baterija "nauči" kako koristiš telefon, neće ti odmah sutradan biti bolje.
 
BBS = Better battery stats (aplikacija za prikaz statistike baterije)

Da li si pročitao članak sa Sammobile?
Prosto postoji mogućnost da je softverski bug, i meni je SOT na Oreu bio oko 6-7h sada mi je 3.5-4h plafon. Popraviće, ne paniči, ako baš ne znaš šta ćeš sa sobom od panike odnesi u Promobi pa vidi šta će ti reći, lakše je nego da sto puta radiš wipe data i podešavaš telefon, a i to što radiš nije tek tako, posle svakog wipe data treba telefonu nekoliko ciklusa punjenja da baterija "nauči" kako koristiš telefon, neće ti odmah sutradan biti bolje.
Taj app se placa,tako da nisam trenutno u mogucnosti da ga instaliram,a da ga nadjem na netu,mogu samo neku viruscinu pokupit,znam jednom prije 2 godine da mi je na s7 edge napravila problem jedna aplikacija koju sam skino sa neta,jela mi bateriju,al sam rijesio to sa wip data resetom.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Skini je sa xda,tamo imas besplatnu verziju. Ako ne nadjes,pusticu ti ja link za neku prastaru verziju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima živa i zdrava tema, koju sam skoro obnovio. Samo ljudi ne koriste search.
 
Da li je neko dobijao update na SEE. Meni još uvek stoji zakrpa od 1 decembra 2018, verzija PIE.
 
Hvala, pojavilo se nakon ažuriranja Bixby aplikacije.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Kakva su iskustva sa Pie na telefonima iz Vip-a? Uradio bih apdejt ali bojim se da se ne pogorsa baterija.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
13a4adf46abc4899ef11a0ad567b64af.jpg
 
Isti mu đavo. Ako ne valja PIE na s9 ne valja ni na plus varijanti. Isto dok ne srede ako je to u pitanju.

Galaxy S10+
 
Poslednja izmena:
Hvala ljudi. Pitao sam jer neki su prezadovoljni, neki kukaju pa se bojim da se ne zeznem.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ako je meni na s9+ bolja nego na Oreo, trebao bi isti slucaj biti sa s9.
Nemoj se razocarati na pocetku... bude losa. Ali ima taj adaptive battery mod pa postane bolja.
Npr.na pocetku je svjetlost previse pojacana meni, ja sam par puta smanjio... sada sam stavi na taj nivo...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Na Pie imam bolju bateriju barem 25% u odnosu na Oreo. To je činjenica, ko nema takvo iskustvo neka radi clean install...

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Bude vam bolja na wifi, koliko imate SOT-a na 3G/4G?

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Je l zna neko koliko kosta zamena maticne ploce na S9+? A baterije? Ekran je valjda oko 200e i dalje?
 
Nazovi Pro Mobi sutra i dobijaš cene.
 
Ko ima bolju bateriju, tj SOT s8+ ili s9+ ?
Da li je ista prednja kamera na s8+ i s9+? Citam neke komentare da su stavili istu prednju kameru i pitam se dal' je SAMSUNG firma realna!? Ili je nasla nas naivne, pa nas sisa kako hoce, i ujedno udara debelo po dzepu...
 
Dali neko ima problem na pie,da mu kasne poruke?Konkretno kad sam povezan na wifi,viber,vocap,mesindzer,mail.. poruke mi kasne ponekad i 15 min.Probao sam skoro sve,fabricki reset,reset mreze,optimizacija upotrebe baterije,wipe cache,da je wifi stalno ukljucen bez mirovanja ..desava se vise kad mi je ekran iskljucen,ali neretko i kad recimo gledam yt,udjem u viber stize mi poruke tek tad.
 
Na Pie imam bolju bateriju barem 25% u odnosu na Oreo. To je činjenica, ko nema takvo iskustvo neka radi clean install...

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
Ja na pie na s 9 imam goru bateriju 30%.
Radio wip data i wip dalvic cache vise puta,stanje isto.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Daj mu malo vremena...ne radi resete nikakve. Brightnes smanjuj ili povecavaj neko vrijeme... onda ce sam da stima tako. Ima sad taj sistem adaptive battery... i meni je nekih 7 do 10 dana losa bila...sad je bolja.

U mene je s9+ ali isto je...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno