Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Podesavanja/Zakljucan ekran/....spusti na dole i videces Obavestenja...klikni na to i tu imas opcije podesavanja.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Da li je mozda nekom uspelo da uz "infinitty effect" (zvezde na AODu i lepa tranzicija na lock screen i dalje na home) promeni home screen a da ostanu efekti? Meni su strava, sem samog home screena. Kada pokusam da promenim wallpaper efekti se iskljuce.
 
Posto je ovde jos pre bilo polemisanja kako call recorder aplikacije nekima ne rade, evo da kazem da meni rade bez problema (snimaju i glas sagovornika). Mozda ce nekome ovo znaciti, S9-ke za odredjena trzista kao sto su UK, Svajcarska, Holandija, Spanija, Rusija, Rumunija, bez problema snimaju sagovornika. Problem je sto ce Android 9 svima onemoguciti snimanje razgovora sagovornika.
 
Pronacice oni fazon i da se to zaobiđe.
 
Posto je ovde jos pre bilo polemisanja kako call recorder aplikacije nekima ne rade, evo da kazem da meni rade bez problema (snimaju i glas sagovornika). Mozda ce nekome ovo znaciti, S9-ke za odredjena trzista kao sto su UK, Svajcarska, Holandija, Spanija, Rusija, Rumunija, bez problema snimaju sagovornika. Problem je sto ce Android 9 svima onemoguciti snimanje razgovora sagovornika.

Koji imas S i koji snimac razgovora koristis?
 
Koji tačno acr pošto ja svaki call recorder na ps acr skraćeno!?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pazario, extra radi i na mom see telefonu sa telenora (prvi kontigent koji je išao, dok su još simfree bili).

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kupim uvek iz poštovanja. Sviđa mi se što ima opcija da biram posle razgovora da linda sačuvam ili ne

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li neko od vas koristi dva Viber ili WhatsApp naloga na dual sim S9? Pročitao sam da Oreo podržava kloniranje aplikacija ali me zanima kako to funkcioniše, tj da li je elegantno rešeno ili mora neko budženje?

Hvala na odgovorima!
 
Pazario, extra radi i na mom see telefonu sa telenora (prvi kontigent koji je išao, dok su još simfree bili).

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Kupim uvek iz poštovanja. Sviđa mi se što ima opcija da biram posle razgovora da linda sačuvam ili ne

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Kakav je u odnosu na "Boldbeast Recorder", prvi snimac koji je proradio na S9?
Mogu li oba istovremeno da budu na telefonu, ima li konflikta u radu, razgovoru i pri snimanju?
 
Nemam pojma i ovaj jedan mi je više nego dovoljan. Nije ni da imam potrebu za ovakvom vrstom softvera, ali nek stoji kad je već tu, nikad se ne zna.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Aaaaa mislio sam da si probao-koristio "Boldbeast Recorder".
 
ACR je najbolji snimač - i radi na Note 9

NOTE 9
 
Kakva je situacija sada za Dual SIM u S9, sta moze druga kartica da koristi, jesu 4G/3G combo, ili 4G/4G? Vidim da u Indiji moze 4G/4G.
 
Mogu obe 4g, ali naravno ne istovremeno. Biraš koju hoćeš da koristiš za mobilni internet
 
Da li preporucujete kupovinu Note 9 ili S9 telefona? Kakavi su utisci sa S9? Dvoumim se izmedju ova dva iako vise volim manje i kompaktnije uredjaje...
 
Jel moze SIM 1 da bude za pozive i poruke, a SIM 2 da bude samo za internet?

Sent from my Samsung Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno