Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Prelistao od 300 strane i skinuo i ne radi prednji portret mode..nazalost
 
Ja citao u telegram grupi da za gcam treba root da bi krsteno radio prednji portret mod +hdr
 
Za sta li vam samo treba prednja kamera pa da mora biti drasticno bolja slika...
Lepi ste, majka vas rodila lepe ko lutkice, pu pu pu ne urekli se. :)
 
Meni je dobra, sa ovom pito drasticno je popravljena.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Da li na s9 treba negde dodatno da se omoguci bezicno brzo punjenje?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
ne. koji punjac imas? i na koji adapter je ukljucen u struju?

Sent from Galaxy S8
 
ne znam... ja sam kupio ovaj od 10w i sa originalnim adapterom od s8 radi brzo bezicno punjnje

€ 11,51 | Embedded Desk 10W wireless charger QI furniture Fast wireless charging cellphone office Cafe for Iphone X 8plus Samsung S9 Note8
https://s.click.aliexpress.com/e/XZRMxfK

ako ti je ukljuceno brzo punjenje preko kabla, trebalo bi i bezicno brzo da se puni, bar mislim da je tako, ja imam s8 ali ne verujem da ima neke razlike.

Sent from Galaxy S8
 
Stigao Spigen Tough Armor za S9 plus. Sve preporuke!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Muka me bilo u decembru čekati da dobijem Pie i preko Odina sam ubacio neku verziju (čini mi se DE ili Poljska) i sad više ne dobijam update-e, uvjek mi javlja da je "up to date" a siguran sam da je bar jedan update bio u međuvremenu. Kako ovo najbezbolnije da sredim?
 
Imao bih neka pitanja oko kamere tj video zapisa
Da li s9 plus moze da snima full hd 60fps sa drugom kamerom?
Kad se ukljuci taj mod u toj rezoluciji 16 9 ima zoom ali cini mi se digitalni I snima samo sa prvom ne prebacuje na drugu
Kad prebacim na full acept ratio onda se pojavi taj opticki zoom(dva drveta) ali snimak nije 60fps vec 30..i tad snima sa drugom
Sta sam ja zapravo mislio da moze ovaj tel da snima ptimer u full hd 60fps i da moze da se zumira tj prebaci odma na drugu (opticki zoom)i da nastavi da snima u 60fps
Ako se neko susretao sa ovim nek mi malo pojasni
 
Poslednja izmena:
A sta konkretno ne ide? Hices ovaj sat da pomeris? Gde zapnes?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A sta konkretno ne ide? Hices ovaj sat da pomeris? Gde zapnes?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Instalirao sam tu neku aplikaciju koju je čovek par postova iznad naveo. Ali da bi radila (pored beta prijave ali do toga nisam ni stigao) izlazi ovo sa slike. Nemam pojma sta hoće od mene.... I šta da mu uradim da osposobim aplikaciju, kakav komp, šta sa tim...
78eb9c6bc2234f8a8985f04412e849a0.jpg
d034506d2cc42b027821b4870f09378e.jpg


Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ako ne znaš sta to znači,onda bolje da ne diras. Ne koliko znas o cemu se tu pise. Da li znas ukljuciti USB debbuging,znas li stanje minimal adb and fastboot program? Moras se prijaviti za beta verziju app,tako bar stoji. U zavisnosti od toga šta znas od onoga što sam napisao, toliko ce biti jednostavnije uraditi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako ne znaš sta to znači,onda bolje da ne diras. Ne koliko znas o cemu se tu pise. Da li znas ukljuciti USB debbuging,znas li stanje minimal adb and fastboot program? Moras se prijaviti za beta verziju app,tako bar stoji. U zavisnosti od toga šta znas od onoga što sam napisao, toliko ce biti jednostavnije uraditi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ak9 je prosto, reci samo ,uradicu. Ukljucio sam u programerskim o0cijama na tel, ali sta treba na kompu ,reci sta uradicu

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ono sto ti pise. Znaci treba da skines program po imenu minimal adb and fastboot. Instaliras,pokrenes. To ce biti crni prozor. Vidis da li ce program prepoznati telefon. Ako jeste,onda.copy paste ono sto pise da kucas u adb. Lakse ti je da kopiras nego da kucas da.ne bi nesto preskocio. U nastavku pratis sta treba da se rasi iz onog beta programa na telefonu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ono sto ti pise. Znaci treba da skines program po imenu minimal adb and fastboot. Instaliras,pokrenes. To ce biti crni prozor. Vidis da li ce program prepoznati telefon. Ako jeste,onda.copy paste ono sto pise da kucas u adb. Lakse ti je da kopiras nego da kucas da.ne bi nesto preskocio. U nastavku pratis sta treba da se rasi iz onog beta programa na telefonu.
E sta je sad ovo package usage stata and dump, i sto kaze device not found..ako moze jos malo pomoci


Sent from my iPhone using Tapatalk
Instalirao sam taj program i neke drivere, komp prikazuje telefon, cak sam prebacivao neke klipove sa tel na komp. Ukucao ono sto je naređeno ali opet kaze nema uređaja ?
53018f2dcea544be8474c0976ca1e116.jpg
10a179bcace0cb1dfa4fa5e299283b87.jpg


Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kad sve prikljucis,moras dati dozvolu i na telefonu. Daj i toj aplikaciji sve dozvole


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Usb debbuging ukljucen u developer options?

Lakse bi mi bilo da to odradim preko TeamViewer a nego da pkusam odgonetnuti koji si korak preskocio. Nije to nikakva nauka ali treba imati neko predznanje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Elem ..jel tel snima u 60fps sa zoom 2 x optickim? Za poznavaoce kamere
 
Jel ima neko iz Pozarevca u ovoj temi,potrebna mi je mala pomoc?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno