Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Hvala rmlad,ja im to isto pitanje postavio jos za prvu verziju al nisam dobio nikakav odgovor.Sad imam dve aplikacije na box-u:) srecom moze da se brisu jos uvek koliko ti volja pa nije problem
 
EON (mobilni) verzija 1.0.3 izgleda da radi s LAN prikljuckom i vise ne proverava root. LAN radi daleko bolje od wifi, ne baferuje vise bezveze. Napredak :happy:

Update: zapravo zeznuli su playback sad, cim se iz videa vratish u meni sledeci video playback vise ne radi. Svaka cast SBB.
 
Poslednja izmena:
EON (mobilni) verzija 1.0.3 izgleda da radi s LAN prikljuckom i vise ne proverava root. LAN radi daleko bolje od wifi, ne baferuje vise bezveze. Napredak :happy:

Update: zapravo zeznuli su playback sad, cim se iz videa vratish u meni sledeci video playback vise ne radi. Svaka cast SBB.
To se meni dešavalo i sa 1.0.2. Možda poprave u verziji 43.87.96[emoji2]

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Instalirah ga i ja, hvala na savetima :). Jel ima ovo neku poentu na smart tv? Sporo radi, ja izabrao srpski on mi daje shport umesto sport tj neki hrvatski gui, video klub ne radi. Ne razumem cemu sluzi uopste. Na kraju mi je zablokirao tv/riviser pa sam morao da ih restartujem.
Na android telefonu super radi bas, brzo, tv dobro ide, ima video klub.
 
Jedan savet samo za one kojima se gomilaju logovi na portalu posle svakog logovanja na eon, ako koristite CCleaner ili nesto slicno za brisanje kukija (cookies), setujte da vam ne brise za browser sa koga gledate eon.
Cisto info ako ima takvih a nisu sigurni sta se desva

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
EON (mobilni) verzija 1.0.3 izgleda da radi s LAN prikljuckom i vise ne proverava root. LAN radi daleko bolje od wifi, ne baferuje vise bezveze. Napredak :happy:

Update: zapravo zeznuli su playback sad, cim se iz videa vratish u meni sledeci video playback vise ne radi. Svaka cast SBB.

Može li neko da okači ovu verziju ...
 
EON (mobilni) verzija 1.0.3 izgleda da radi s LAN prikljuckom i vise ne proverava root. LAN radi daleko bolje od wifi, ne baferuje vise bezveze. Napredak :happy:

Update: zapravo zeznuli su playback sad, cim se iz videa vratish u meni sledeci video playback vise ne radi. Svaka cast SBB.
Nije uvijek da zabaguje plejbek, nekad kad prvo gledam neki kanal duže, onda radi normalno, bas nema pravila :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nije uvijek da zabaguje plejbek, nekad kad prvo gledam neki kanal duže, onda radi normalno, bas nema pravila :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Kad imash scenario gde popravish jednu stvar a pokvarish 10, to obicno znaci da treba da krenesh iz pocetka a to sto si napravio polijesh krecom i zakopash.
 
Najavljivali su aplikaciju kao da su izmislili bezicni prenos struje, tako da odlično to radi :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Imam sony andrid tv 2015 (w809c) ali nemam premium paket, pa tv apk ne radi (nije moguce registrovati uredjaj- nema polja za upis sifre na moj sbb portalu).
Kad pokusam preko browser-a da startujem aplikaciju, sve prodje ok al nema slike (ton radi).
Videh da automatsko azuriranje vremena zna da pravi problem pa sam i to skinuo, ali nije pomoglo.

Ima li resenja?
 
Jel neko video koji se codec koristi?
Ovo moze bit i odgovor bardi, ako imas ton nije problem time sync.
 
Da li na ovoj eon aplikaciji za smart televizore idu bolji strimovi ili isti kao i na android aplikaciji?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Idu bolji na "Android TV" verziji aplikacije. 7 Mbps vs 4 Mbps su najveći bitrate-ovi. A TV aplikacija nudi i izbor ABR (average bit rate) ili CBR (constant bit rate).

Slična razlika kao ona između D3Go i D3i stream-a.
 
Jel moze neko link da postavi za tu TV aplikaciju i da li mogu da je normalno instaliram na android box uredjaju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hoće li biti te aplikacije za web os LG ili neće?
 
Na početnoj stranici https://eon.sbb.rs/ vidim da je prikazan i Amazon Fire TV Ultra.
Da li je on podržan pošto ga među striming uređajima nema?

Da li Google Chromecast podržava kvalitet videa EON aplikacije do 4 Mb/s ili do 7 Mb/s kao Android TV?

Šta bi preporučili Amazon Fire, Google Chromecast, Raspberry Pi ili nešto četvrto za EON i gledanje filmova sa mrežnog diska?
 
Poslednja izmena:
Imam SBB - Beogrid internet, koristim Windows 10 i Google Chrome, EON mi za sada radi dobro i bez problema na računaru.
Jedino što sam primetio da prenos nije konstantan nego je u skokovima, po nekad i do 20 Mb/s.

Od svih kanala koji su dostupni na EON-u ne rade mi: Viasat explore, KTV Zrenjanin, RTV Pannon, Hustler, Dusk, Brazzers TV, Private TV.
Ispisuje mi da nisam pretplaćen na te kanale.
 
Uspeo sam da instaliram eon tv na android boxu i sad mi trazi da posetim korisni portal i unesem aktivacioni kod. Jel zna neko gde se to nalazi posto ja nigde ne vidim?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja na iPhone 7 plus sam samo skinuo app sa store-a, uneo email i lozinku i to je to. Jbt, čitam ovde šta ljudi pričaju i na šta se žale (pričam iskljucivo o mobilnoj platformi i PC-u), da mi uopšte nije jasno, ja apsolutno ni jedan jedini problem nemam i odgovorno kažem da mi je ovo do sada najbolja aplikacija koju sam koristio. Prosto leti bez i jednog jedinog baga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uspeo sam da instaliram eon tv na android boxu i sad mi trazi da posetim korisni portal i unesem aktivacioni kod. Jel zna neko gde se to nalazi posto ja nigde ne vidim?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa poseti i uloguj se preko sajta. Verovatno će te poslati negde ili ćeš naći kako da aktiviraš.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa poseti i uloguj se preko sajta. Verovatno će te poslati negde ili ćeš naći kako da aktiviraš.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Naći će ukoliko je korisnik extra ili premium paketa, u suprotnom neće.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno